Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Neužkibkite ant sukčių meškerės: beviltiškai sudrožtų padangų "plastinė operacija"

Ši vaizdo medžiaga – svarus argumentas, kodėl padangas derėtų pirkti tik iš patikimų rankų
Nuotraukos

 

 

 

 

 

 

 

 

Ši vaizdo medžiaga – svarus argumentas, kodėl padangas derėtų pirkti tik iš patikimų rankų. Priešingu atveju galite įsigyti komplektą "vudu padangų" – t.y., padangų-zombių, kurios yra ne kas kita, o be garso tiksinčios laiko bombos, kuriomis apauti jūsų automobilio ratai.

Platesnių komentarų nereikalaujančioje vaizdo medžiagoje demonstruojama, kaip "auksarankiai" "restauruoja" nudėvėtas padangas, padarydami taip, kad jų protektorius atrodytų gilesnis ir naujesnis – tokias padangas galima brangiau parduoti dėvėtų padangų rinkoje.

Triukas paprastas ir net primityvus – nudilusio protektoriaus grioveliai tiesiog pagilinami, išpjaunant senos gumos sluoksnį. Analogiškai pagilinamos ir siauresnės protektoriaus įrantos šoninėje padangos dalyje. Abra kadabra – ir nespecialisto akiai taip apdorota padanga atrodo turinti dar pakankamai daug protektoriaus "mėsos". O iš tikrųjų tokia padanga – laiko bomba ant rato.

Tokiais darbeliais besiverčiantiems apsukruoliams pirkėjų sveikata ir gyvybė visiškai nesvarbi. Svarbiausia – prakišti niekam nebetinkamą šlamštą ir gauti už tai bent keliasdešimt eurų. Neužkibkite ant apsukruolių kabliuko.


www.technologijos.lt