Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Naujieji „Berlingo Van“, „Jumpy“ ir „Jumper“: „Citroën“ pristato

„Citroën“ pradeda naują komercinių automobilių gamos erą, pristatydamas atnaujintus „Berlingo Van“, „Jumpy“ ir „Jumper“ modelius.
Nuotraukos

2023.10.25.

„Citroën“ pradeda naują komercinių automobilių gamos erą, pristatydamas atnaujintus „Berlingo Van“, „Jumpy“ ir „Jumper“ modelius. Šie automobiliai bus pirmieji, kuriuose bus galima išvysti naują „Citroën“ logotipą ir identitetą, apimantį komforto, junglumo, pagalbos vairuotojui ir variklių optimizavimą.

„Citroën Berlingo Van“: dar didesnis komfortas ir efektyvumas

Siekiant užtikrinti optimalų vairuotojo komfortą, naujajame „Berlingo Van“ siūlomos inovatyvios skaitmeninės funkcijos. Baziniai „Berlingo“ furgonai aprūpinti „My Citroën Play“ sistema su integruota išmaniojo telefono prijungimo funkcija, sujungiančia telefoną su automobilio garso sistema ir navigacija. Siekiant užtikrinti vairuotojo saugumą, visos valdymo funkcijos pritaikytos taip, kad jas būtų galima valdyti valdikliais ant vairo, o taip pat ir balsu.

Visa vairuotojui svarbi informacija, o taip pat ir naujoji „Citroën“ multimedijos sistema pasiekiama 10 colių ekrane. „Berlingo Van“ modelyje siūlomi dviejų tipų 10 colių ekranai: standartinis su belaide išmaniojo telefono informacijos perkėlimo funkcija ir didelės raiškos versija su 3D navigacija. Kad visi įrenginiai būtų aprūpinti energija, naujasis „Berlingo Van“ komplektuojamas su belaidžiu išmaniojo telefono įkrovikliu ir dviem USB jungtimis.

Naujasis „Berlingo Van“ išsiskiria dar didesniu vairavimo komfortu, kadangi modelis aprūpintas išskirtinėmis „Advanced Comfort“ sėdynėmis, galinio vaizdo veidrodėlio vietoje sumontuota „Dynamic Surround Vision“ sistema, patobulintomis parkavimo pagalbos ir važiavimo greitkelyje sistemomis. Naujajame „Berlingo Van“ taip pat numatytos tokios saugumo priemonės kaip įspėjimo apie užfiksuotą vairuotojo nuovargį sistema, kelio ženklų atpažinimo funkcija, palaikymo eismo juostoje asistentas, automatinio avarinio stabdymo sistema su pėsčiųjų ir dviratininkų atpažinimo funkcija, greičio ribotuvas ir kt.

„Berlingo Van“ išlaiko optimalų vairavimo komfortą ir kartu pasižymi didesniu efektyvumu. Tai apima saloną, kuriame įrengtos pažangios informacijos ir pramogų sistemos bei skirtingų variklių pasirinkimą, kurį sudaro „PureTech“ 110 AG benzininis, „BlueHDi“ 100/130 AG dyzelinis ir 100 kW elektrinis variklis, kuris dėl didesnio efektyvumo ir naujos regeneracinio stabdymo sistemos dabar gali nuvažiuoti iki 330 km (mišriomis sąlygomis, skaičiuojant pagal WLTP).

Su dviem arba trimis sėdimosiomis vietomis komplektuojamas „Berlingo Van“ gali būti pasirenkamas dviejų ilgių bei gali sutalpinti iki iki 4,40 m3 krovinio, o jo naudingoji apkrova siekia 1 toną. Atlenkus viduryje esančios sėdynės atlošą, ją galima nesunkiai transformuoti į patogų staliuką, o šis funkcionalumas taip pat gali pasitarnauti prireikus vežti ilgus krovinius.

„Citroën Jumpy“: pažangios junglumo galimybės ir naujų variklių pasirinkimas

„Jumpy“ aprūpintas ne tik naujo dizaino vairu su integruotais valdikliais ir nauju prietaisų skydeliu, bet ir daugybe skaitmeninių patobulinimų. Standartinį juodai baltą prietaisų skydelį pakeitė 10 colių skaitmeninis, todėl vairuotojas gali pasinaudoti personalizavimo galimybėmis ir pasirinkti, kokiu būdu gauti svarbiausią informaciją jam yra patogiausia. Šios funkcijos pasiekiamos per centrinį 10 colių didelės raiškos ekraną.

„Jumpy“ modelyje taip pat įdiegta naujoviška „Dynamic Surround Vision“ sistema, leidžianti vairuotojui tiksliai matyti kas vyksta furgono gale ir keleivio pusėje parkuojantis. Patogios vairuotojo pagalbos sistemos, tokios kaip „Highway Driver Assist“, adaptyvioji greičio palaikymo sistema su stabdymo ir pajudėjimo iš vietos funkcija, palaikymo eismo juostoje sistema ir elektrinis vairo stiprintuvas, kuris pagerina manevringumą, dabar yra standartinė „Jumpy“ įranga.

Be galingų ir ekonomiškų „BlueHDi“ dyzelinių variklių, naujajame „Jumpy“ modelyje taip pat pristatomas vandenilinis variklis, su kurio nuvažiuojamas atstumas gali siekti daugiau kaip 400 km. Atnaujintas „Jumpy“ su patobulintomis baterijomis suteikia įspūdingas nuvažiuojamo atstumo galimybes – nuo 224 km su 50 kWh baterija iki 350 km su 75 kWh versija.

Naująjį „Citroën Jumpy“ galima įsigyti dviejų ilgių, tad jo naudingasis tūris siekia iki 6,6 m3, o naudingoji apkrova – iki 1275 kg, be to, siūlomi įvairūs kėbulo tipai: prailgintas modelis su 5 ar 6 sėdimomis vietomis, modelis su kabina kroviniams bei 9 sėdimų vietų „Combi“ versija.

„Citroën Jumper“: skandus darbas su automatine pavarų dėže

„Jumper“ modelyje įdiegtos atnaujintos informacijos ir pramogų sistemos, įskaitant 5 colių ekraną, kuriame rodomos garso ir telefono funkcijos. Valdymas balsu leidžia vairuotojams saugiai naudotis savo išmaniaisiais telefonais. Aukščiausios klasės versijos aprūpintos nauju 10 colių lietimams jautriu ekranu, kuriame įdiegtos radijo ir navigacijos sistemos. Papildomai pasirenkamas skaitmeninis galinio vaizdo veidrodėlis užtikrina puikų matymą visomis aplinkybėmis.

 

Naujajame „Jumper“ įdiegtos tokios funkcijos kaip elektrinis vairo stiprintuvas, elektrinis stovėjimo stabdys, laisvų rankų įranga ir užvedimo sistema dar labiau optimizuoja vairavimo komfortą ir saugumą. Tam, kad automobilį pastatyti į vietą būtų dar paprasčiau, modelis aprūpintas pažangia 360° atstumo jutiklių sistema „Active Park Assist“.

Be 2,2 l dyzelinio variklio su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže, „Jumper“ pirmą kartą siūlomas su automatine pavarų dėže, kurią galima įsigyti su „BlueHDi 140“ ir „BlueHDi 180“ varikliais.

Elektrinė „ë-Jumper“ versija gerokai patobulinta: įdiegtas naujas 200 kW/270 AG variklis ir viena 110 kWh baterija, užtikrinanti didelį WLTP metodu skaičiuojamą nuvažiuojamą atstumą – iki 420 km.

Tam, kad būtų patenkinti visi profesionalų poreikiai, „Jumper“ modelį galima rinktis iš daugybės konfigūracijų: dvi skirtingos ratų bazės, trys furgonų ilgiai ir šeši skirtingi kėbulo tipai, kurių tūris siekia nuo 10 iki 17 m3. Taip pat galima rinktis modelius su vienguba arba dviguba kabina.

Apibendrinant svarbu pabrėžti, kad „Citroën“ įsipareigojimas naudoti švarią energiją atsispindi visoje „Citroën“ gamoje – elektrinėse įvairių modelių versijose. Nuo kompaktiško „My Ami Cargo“ iki didelio „ë-Jumper Hydrogen“ – šis prekės ženklas siūlo platų ir įvairiapusį lengvųjų komercinių automobilių asortimentą, pritaikytą visų tipų įmonėms.