Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Lengvai montuojami vikšrai: paverskite savo automobilį neklimpstančiu tanku

Naujienų portalai gąsdina skaitytojus šiurpokomis žiemiškų orų prognozėmis. Galbūt kaip tik tokiam periodui idealiai tiks lengvai montuojamų vikšrų sistema
Nuotraukos

Naujienų portalai gąsdina skaitytojus šiurpokomis žiemiškų orų prognozėmis. Galbūt kaip tik tokiam periodui idealiai tiks lengvai montuojamų vikšrų sistema "Track N Go", kuria galima "apauti" BET KURIO automobilio ratus ir paversti jį sunkiai sustabdomu vikšriniu tanku.

Taip, iki rimto tanko trūks šarvų, pabūklo ir kitos atributikos, tačiau posakis „važiuoja kaip tankas“ taip patobulinto automobilio apibūdinimui nebus labai tolimas. Nuostabiausia yra tai, kad ratai vikšrais apaunami labai paprastai – tam nereikia nei garažo, nei automobilių keltuvo, nei specialių mechaniko žinių ar įgūdžių. Tiesiog pakanka užvažiuoti automobiliu ant vikšrų ir juos užfiksuoti (imobilizuoti). O tada – pirmyn.

Ketveriais vikšrais apauto automobilio provėžos bus gerokai platesnės nei padangų, tad užklimpti sniege ar purve tikimybė bus gerokai mažesnė. O pradurti padangą važiuojant vikšrais – apskritai neįmanoma.

Tiesa, reikėtų nepamiršti ir šio malonumo kainos. Komplektas „Track N Go“ kainuoja mažiausiai 25 tūkst. JAV dolerių (daugiau kaip 60 tūkst. Lt). Daugoka, švelniai tariant. Bet jei šlamantieji drasko kišenes ar piniginę, kodėl nepasinaudojus galimybe spjauti ant oro sąlygų ar spūsčių ir važiuoti kad ir nosies tiesumu ten, kur to nedraudžia kelių eismo taisyklės?  


www.technologijos.lt