Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Prasidėjus padangų keitimo metui skubame įsigyti ir pasikeisti padangas į naujas, tačiau ar visi susimąstome, kur nukeliaus senosios, naudoti nebetinkamos padangos?
Atėjus padangų keitimo metui, vieni jas keičia namuose, kiti – transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto įmonėse. Kur dėti senas padangas, kai jos netinkamos tolesniam naudojimui?
Ką turi žinoti kiekvienas vairuotojas, keičiantis padangas ar norintis atsikratyti senų?
Artėja metas, kai vairuotojai suskubs keisti transporto priemonių vasarines padangas į žiemines. Kur dėti netinkamas naudojimui padangas?
Straipsniai
Padangos atsirado anksčiau nei dviračiai ar juo labiau – automobiliai. Pirmosios padangos buvo gaminamos iš geležies.
Kiekvieno automobilio šeimininkas siekia, kad jo automobilis ne tik gerai atrodytų bet būtų patikimas ir, žinoma, saugus. Jau žinome, kad siekdami saugumo turime laikytis kelių eismo taisyklių, o kad automobilis būtų patikimas, reguliariai patikrinti jo variklio būklę.
Tiesą pasakius nebe taip ir sudėtinga ...
Žiemines padangas galima suskirstyti į keturis padangų tipus
Nesirinkite universalių padangų
Standartinis padangų ženklinimas suteiks informacijos apie 3 padangos savybes: sukibimą su šlapia danga, degalų sąnaudų efektyvumą ir išorinio riedėjimo triukšmą
Žieminių padangų saugojimas vasarą
Kitą žiemos sezoną naujas padangas pirksiantiems klientams bus suteikiama daugiau informacijos apie prekę.
Apklausos rodo, kad trys iš keturių europiečių per vasaros atostogas keliauja automobiliu. Anot statistikos, egzistuoja penkiasdešimties procentų rizika, kad jų automobilių padangos bus nudėvėtos.
Pripažinkime, niekada nepirksite rūbų ar batų nežinodami, kokio dydžio jums reikia. Ta pati taisyklė galioja ir automobilių padangoms.