Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Kodėl elektromobiliams reikia visiškai kitokių padangų nei įprastiems automobiliams
Kai automobilis yra reguliariai prižiūrimas, jis kur kas rečiau genda. Tačiau, jei automobilis tvarkomas tik tada, kai užklumpa rimtos problemos, esame priversti gyventi nežinioje dėl automobilio būklės. Kartais toks delsimas gali kainuoti labai daug.
Daugeliui vairuotojų tokia situacija yra žinoma: nors dangus buvo giedras, oras greitai pasikeitė ir pradėjo stipriai lyti.
Nuo šiol lengvojo komercinio transporto „VanContact 100“ padangos galimos su „ContiSeal“ technologija
Straipsniai
Kiekvieno automobilio šeimininkas siekia, kad jo automobilis ne tik gerai atrodytų bet būtų patikimas ir, žinoma, saugus. Jau žinome, kad siekdami saugumo turime laikytis kelių eismo taisyklių, o kad automobilis būtų patikimas, reguliariai patikrinti jo variklio būklę.
Tiesą pasakius nebe taip ir sudėtinga ...
2013 m. vasario mėn. pristatyta naujoji padanga "Michelin X-Ice North 3", skirta Šiaurės Europos šalių regiono ir Rusijos rinkai.
Žiemines padangas galima suskirstyti į keturis padangų tipus
Nesirinkite universalių padangų
Standartinis padangų ženklinimas suteiks informacijos apie 3 padangos savybes: sukibimą su šlapia danga, degalų sąnaudų efektyvumą ir išorinio riedėjimo triukšmą
Žieminių padangų saugojimas vasarą
Kitą žiemos sezoną naujas padangas pirksiantiems klientams bus suteikiama daugiau informacijos apie prekę.
"Goodyear Dunlop" atliktoje apklausoje paaiškėjo, kad Europos vairuotojai dažnai turi reikiamų žinių, bet nepakankamai jas taiko ir dėl to ne visada pasirūpina kelionės saugumu.
Apklausos rodo, kad trys iš keturių europiečių per vasaros atostogas keliauja automobiliu. Anot statistikos, egzistuoja penkiasdešimties procentų rizika, kad jų automobilių padangos bus nudėvėtos.