Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Padanga bet kokioms oro sąlygoms

Didžioji naujiena prieš vasarinių „Goodyear“ padangų pristatymą – plati žemo profilio padanga „Eagle F1 Asymmetric 3 SUV“ – pristatyta kovo pradžioje
Nuotraukos

2018.03.27.

Didžioji naujiena prieš vasarinių „Goodyear“ padangų pristatymą – plati žemo profilio padanga „Eagle F1 Asymmetric 3 SUV“ – pristatyta kovo pradžioje. UHP tipui priskiriamos padangos skirtos stabdymo ir valdymo optimizavimui esant bet kokioms oro sąlygoms. Tokios technologijos kaip „Active Braking“ bei „Grip Booster“ sutrumpina stabdymo kelią ir tuo pačiu metu pagerina valdymą. Nauji skirtingų sluoksnių „Eagle F1 Asymmetric 3 SUV“ konstrukcijos kordai pagerina transporto priemonės valdymą važiuojant didesniu greičiu, optimizuoja standumo paskirstymą posūkiuose ir apsaugo protektorių nuo dėvėjimosi.

„Eagle F1 Asymmetric 3 SUV“ yra „Alfa Romeo Stelvio“ ir „Jaguar E-Pace“ originalios komplektacijos dalis. „Eagle F1 Asymmetric 3 SUV“ gaminamos 24 skirtingo dydžio  17–21 colių ratlankiams.

Naujos kartos „Eagle F1 Asymmetric 3“ labai galingų automobilių padanga

„Eagle F1 Asymmetric 3“ – tai aukščiausios klasės padanga, skirta ypač galingiems automobiliams. Stabdant naudojama aktyvioji stabdymo technologija, padidėja kontaktinis paviršius ir sukibimas. Dėl šio padidėjusio kontakto su žeme užtikrinamas trumpesnis stabdymo kelias ant šlapios ir sausos kelio dangos. „Eagle F1 Asymemtric 3“ pritaikyto naujojo sukibimo gerinimo komponento gamybai naudojama lipnioji derva, kuri padidina sukibimą su paviršiumi stabdant ir valdant transporto priemonę ant šlapios ir sausos kelio dangos. Naujoje technologijoje naudojama tvirtesnė lengvo svorio konstrukcija, dėl kurios pagerėja valdymas, našumas posūkiuose, mažiau nusidėvi protektorius ir padidėja degalų naudojimo efektyvumas.

„Eagle F1 Asymmetric 3“ tiekiama kaip „Jaguar XF“, E klasės „Mercedes Benz“, 5 klasės „BMW“, „Audi A8“, „VW Arteon“, „Porsche Panamera“ ir „Tesla Model X“ modelių originali įranga. „Eagle F1 Asymmetric 3“ padangos gaminamos 99 skirtingo dydžio ir skirtos 17–22 colių, iš kurių 10 dydžiams yra panaudota „SoundComfort Technology“ (225/50R17, 225/55R17, 235/50R18, 245/35R20, 245/40R19, 255/45R18, 255/45R19, 265/40R20, 265/35R22, 285/35R22).

„EfficientGrip SUV“  jokių kompromisų tarp saugumo ir valdymo savybių

„EfficientGrip SUV“ – tai specialiai SUV ir 4x4 automobiliams sukurta padanga. Gaminant šią padangą panaudota „Fuel Saving Technology“, lemianti mažesnes degalų sąnaudas ir mažesnį išmetamųjų CO2 dujų kiekį. „EfficientGrip SUV“ tinka įvairiems SUV visureigiams ir 4x4 automobiliams – nuo didžiausių modelių iki standartinių bei mažų SUV visureigių. „EfficentGrip SUV“ sukurta atsižvelgiant į augančią aplinkai draugiškesnių padangų, kurių saugos lygis ir važiavimo savybės taip pat geros, paklausą.

„EfficentGrip SUV“ tiekiama kaip „Range Rover Evoque“, „Audi Q3“, „Honda CR-V“, „Nissan Qashqai“ ir „Renault Koleos“ modelių originali įranga. „EfficentGrip SUV“ padangos gaminamos 46 skirtingo dydžio 16–22 colių skersmens ratlankiams, o vieno dydžio padangai gaminti yra panaudota  „SoundComfort Technology“ (235/55R17).

Su „Eagle F1 Asymmetric SUV“ atskleisite SUV ir 4x4 automobilių galimybes

„Eagle F1 Asymmetric SUV“ – tai ypač galingų automobilių (UHP) padanga, sukurta siekiant užtikrinti mažesnį triukšmą ir didesnį važiavimo patogumą. „Active Corner Grip Technology“ ir patobulintas gumos mišinys maksimaliai padidina padangos sukibimą su kelio danga ir  stabilumą. Asimetrinis dizainas nukreipia vandenį ir saugo nuo slydimo vandens sluoksniu. Protektorius užtikrina optimalų sąlytį su keliu ir taip pagerina valdymą šlapiame kelyje.

„Eagle F1 Asymmetric SUV“ tiekiama kaip „LR Range Rover“ bei „Range Rover Velar“, „LR Discovery V“, „BMW X5/X6“, „Porsche Cayenne“ ir „Jaguar F-Pace“ modelių originali įranga. „Eagle F1 Asymmetric SUV“ padangos gaminamos 23 skirtingo dydžio 18–22 colių skersmens ratlankiams, iš jų 4 dydžių padangoms panaudota „SoundComfort Technology“ (245/45R21, 255/55R18, 275/45R20, 255/50R19).

„SoundComfort Technology“ – tylesnis važiavimas

Šiai vasarai „Goodyear“ siūlo 23 dydžių vasarines padangas su triukšmą mažinančia „SoundComfort“ technologija. Padangos vidinėje pusėje esantis poliuterano putplastis sumažina padangos geometrinio rezonanso keliamą triukšmą. Triukšmas sumažėja iki 4 dB. Nesutrikdant padangos vairavimo savybių dėl šių putų automobilio salone yra dvigubai tyliau palyginti su padangomis be putų.

„SoundComfort“ technologija veikia visą padangos gyvavimo laikotarpį, jai neturi poveikio pasipriešinimas riedėjimui, rida ar maksimalus greitis.