Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

„Signatech Alpine“ komanda sugrįžta su antrąja vieta Meksikos lenktynėse

„Signatech Alpine“ komanda FIA ilgų distancijų lenktynių pasaulio čempionato 6 valandų trukmės Meksikos etape finišavo antrojoje vietoje LMP2 kategorijoje.
Nuotraukos

2017 09 07

„Signatech Alpine“ komandos savaitgalis prasidėjo pergalingai, jau pirmosiose laisvosiose treniruotėse pademonstravus geriausią sesijos laiką, nepaisant šlapios trasos dangos, užtrukusios visiškai nudžiūti.

Kvalifikacijos „Hermanos Rodríguez“ trasoje metu André Negrão ir Nicolas Lapierre parodė ypatingą pasiruošimą, įrodydami puikią formą ir trimis dešimtosiomis sekundės iškovodami pirmąją „Alpine“ komandos „pole“ poziciją 2017 metų sezone.

Sekmadienį priešpiet, bolidams besirikiuojant prie 6 valandų trukmės lenktynių starto linijos, dangus vis dar buvo apniukęs ir pilkas, tačiau jau pirmajame trasos posūkyje verdantis veiksmas kaitino atmosferą. Nicolas Lapierre kurį laiką pirmavo, tačiau neilgai trukus Bruno Senna, pilotuojantis 31-uoju numeriu pažymėtą bolidą, jį aplenkė, kiek vėliau į priekį išsiveržė ir Alexas Lynnas (Nr. 26).

Tuomet už „Alpine A470“ automobilio vairo dviems valandoms sėdo Gustavo Menezesas, antrojoje savo pasirodymo dalyje pabandęs  aplenkti Romaną Rusinovą (Nr. 26). Galiausiai aplenkti varžovą pavyko, tačiau iškovota pozicija buvo grąžinta Rusinovui dėl neleistino „Alpine“ komandos piloto lenkimo manevro.

Prieš pat lenktynėms įpusėjant bolido vairą perėmė André Negrão. „Alpine“ komanda tuo metu dėl laiko sugaišto sustojimuose aptarnavimo zonoje buvo nukritusi į ketvirtąją vietą, tačiau neilgai trukus išsiveržė dviem pozicijomis į priekį, už savęs palikusi Rusinovą ir Jean-Eric Vergne (Nr. 24).

Likus pusantros valandos lenktyniauti ir 24-uoju bei 31-uoju numeriais pažymėtiems bolidams pirmaujant LMP2 klasėje, Nicolas Lapierre grįžo į trasą, atsilikdamas nuo varžovų mažiau nei 30 sekundžių. Įspūdingą pasirodymą trasoje atlikęs Nicolas sugebėjo pakilti į antrąją poziciją, aplenkęs Hanley (Nr. 24). Siekdamas išvengti susidūrimo su oponentu, Lapierre buvo priverstas kirsti trasos kampą, dėl ko teisėjų sprendimu privalėjo praleisti varžovą į priekį.

Netikėtai, likus mažiau nei penkioms minutėms iki lenktynių pabaigos, Hanley prarado bolido kontrolę ir apsisuko, o tai leido Lapierre išsiveržti į priekį ir finišuoti antram, taip iškovojant svarbius taškus, užtikrinusius „Alpine“ ekipos trečiąją poziciją LMP2 klasės Komandų įskaitoje.


Bernard Ollivier, „Alpine“ direktoriaus pavaduotojas

„Visų pirma, sveikinu  André and Nicolas su puikiu pasirodymu kvalifikacijoje: pirmoji startinė pozicija tik pademonstruoja, kokie esame konkurencingi. Puikiai pasirodę kvalifikacijoje, žinoma, tikimės tokio pat pasisekimo ir lenktynėse. Finišavome antroje vietoje, tačiau puikiai suprantame, kodėl šįkart nelaimėjome: praradome svarbias sekundes lenktynių pradžioje, pasirinkę  ne tokią agresyvią strategiją kaip pergalę iškovoję varžovai, o vėliau susidūrėme su sunkumais aplenkti šioje sudėtingoje trasoje. Tačiau nepasiduodantys mūsų komandos pilotai ir mechanikai pademonstravo geležinį ryžtą atkovoti prarastą laiką tiek trasoje, tiek sustojimo zonoje. Šiuo metu džiaugiamės pasiektu geriausiu šio sezono rezultatu, kuris suteikia drąsos pries ateinančias lenktynes.“

 

Philippe Sinault, „Signatech Alpine Matmut“ komandos vadovas

„Svarbiausias dalykas – pasiektas geriausias šio sezono rezultatas. Išsaugota „pole“ pozicija įrodo, kad mūsų komandos automobiliai pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis. Puikiai suvokiame, kad „Rebellion“ komandos 31-asis numeris pasirinko geresnę taktiką. Nors ir pradėjome lenktyniauti agresyviau po pirmosios valandos, jau buvome praradę nemažai laiko. 29 ratus važiuojant paskui Romaną Rusinovą netekome apie 30 sekundžių, greičiausiai, tuo pačiu išleidome iš rankų ir pergalę. Tačiau susitaikę su „tik“ antrąja vieta, galime pasisemti daug pozityvaus nusiteikimo, vis dėlto, šį sezoną jau nemažai pasiekėme.“


„Signatech Alpine“ ekipos lenktynininkai

 Nicolas Lapierre

„Apskritai, antroji vieta yra geras komandos rezultatas, gan solidžiai pasirodėme, o André puikiai pritapo komandoje. Ilgą lenktynių dalį stengėmės pasivyti 31-ąjį numeric, kuris pirmavo jau nuo lenktynių pradžios. Atotrūkį ilgainiui sumažinome, tačiau to neužteko. Didžiuliai sveikinimai mūsų komandos mechanikams, kurie šiandien buvo greičiausi sustojimo zonoje! Tikiuosi, kad greitai sugrįšime ant aukščiausiojo pakylos laiptelio.“

Gustavo Menezes

„Savaitgalis buvo įtemptas. Tvirtai pasitikėjome savo jėgomis, todėl buvome nustebę, kad nepavyko išvystyti norimo tempo. Visas šešias valandas visomis jėgomis stengėmės sumažinti atotrūkį nuo lyderių. Ilgai laikėmės antroje pozicijoje, tada nukritome į trečią, tačiau nusišypsojus fortūnai atgavome aukštesnę vietą. Dabar turime dvi savaites pasiruošti lenktynėms mano gimtojoje JAV, Ostine.“

André Negrão

„Trasoje atidaviau visas jėgas! Oro sąlygos nebuvo idealios: man sėdus už bolido vairo buvo labai karšta. Iš pradžių pernelyg nesiveržiau į priekį, siekdamas pasaugoti padangas dviejų valandų važiavimui, tačiau antroje lenktynių pusėje dariau viską, ką galiu, norėdamas pasiekti maksimalų rezultatą.“

Rikiuotė

6 valandų Meksikos lenktynės – LMP2 klasė

1. „Vaillante Rebellion“ Nr. 31 – 219 ratų

2. „Signatech Alpine Matmut“ Nr. 36 +26.091

3. „CEFC Manor TRS Racing“ Nr. 24 +5.562

4. „G-Drive Racing“ Nr. 26 +35.885

5. „Vaillante Rebellion“ Nr. 13 +1 ratas

6. „Jackie Chan DC Racing“ Nr. 37 +2.497

7. „TDS Racing“ Nr. 28 +19.241

8. „CEFC Manor TRS Racing“ Nr. 25 +1 ratas

9. „Jackie Chan DC Racing“ Nr. 38 +6 ratai

 

FIA ilgų distancijų lenktynių pasaulio čempionato LMP2 klasės „Komandų“ įskaita

1. „Jackie Chan DC Racing“ Nr. 38 – 118 taškų

2. „Vaillante Rebellion“ Nr. 31 – 95 taškai

3. „Signatech Alpine Matmut“ Nr. 36 – 76 taškai

4. „Jackie Chan DC Racing“ Nr. 37 – 59 taškai

5. „G-Drive Racing“ Nr. 26 – 58 taškai

6. „CEFC Manor TRS Racing“ Nr. 24 – 55 taškai

7. „Vaillante Rebellion“ Nr. 13 – 36 taškai

8. „TDS Racing“ Nr. 28 – 27 taškai

9. „CEFC Manor TRS Racing“ Nr. 25 – 20 taškų