Auto
Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuo šio penktadienio, balandžio 17 d., „Regitra“ atnaujina registraciją į egzaminus būsimiems motociklų vairuotojams.
Mitų netrūksta kiekvienoje srityje. Su jais susiduria ir „Regitra“, kurioje retas nėra buvęs, tad ir įvairių istorijų gausu.
Tarptautinis vairuotojo pažymėjimas pravers keliaujantiems ir norintiems vairuoti tose užsienio šalyse, kurios nepriklauso Europos Sąjungai (ES) ar Europos ekonominei erdvei (EEE).
Vairavimo egzaminai – tarsi gyva legenda. Kiekvienas būsimas vairuotojas į juos ateina su savo išankstiniu nusistatymu bei požiūriu į egzaminuotojų vertinimą.
Straipsniai
Apibendrinus atliktos apklausos rezultatus matyti, kad vairuotojai pripažįsta, jog leidimas mokytis vairuoti su bet kuriuo asmeniu palengvintų situaciją, tačiau nebūtų tinkamas sprendimas.
Jei­gu prieš jus va­žiuo­ja tas, ku­rį va­di­na „stab­džiu ke­ly­je“, ar­ba tas, ku­ris ne­ro­do po­sū­kių, ne­ge­ba ap­lenk­ti kliū­ties ke­ly­je, vai­ruo­ja ma­žų ma­žiau­siai ne­sta­bi­liai, o gal net ir cha­o­tiš­kai, grei­čiau­siai tai ne tas, o ta
Nervingas ir perdėtai drąsus vairavimas sukelia daugiau pavojingų situacijų kelyje.
Apskaičiuota, kad peršalus sugebėjimas vairuoti automobilį suprastėja maždaug 50 proc.
Vairuotojams sunku pastebėti nakties metu dešinėje arba kairėje kelio pusėje einančius pėsčiuosius, nes jie patenka į periferinio matymo lauką.
Lyjant lietui nelaimingų atsitikimų skaičius išauga nuo 35 proc. iki 182 proc.
Net 95 proc. vairuotojų viršija greičio limitą
Kuo aukštesnė temperatūra ir kuo labiau pavargę bei susierzinę esame, tuo sunkiau tampa susikoncentruoti. Kaip rodo tyrimo rezultatai, dėl to pailgėja vairuotojų reakcijos laikas.
Sena kaip pasaulis klišė, kad moterys žymiai prasčiau už vyrus stato automobilius, paneigta. Naujo tyrimo rezultatai rodo priešingai.
Žmonės, kurie važinėja po automobilių stovėjimo aikštelę ieškodami laisvos stovėjimo vietos arti įėjimo, paprastai nepasistato savo automobilių arčiau negu vairuotojai, statantys automobilį atsitiktinėje vietoje*. Be to, toks elgesys trukdo eismui automobilių stovėjimo aikštelėje.