Auto
Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Sekmadienis Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodrome buvo ypač karštas.
Vairuotojai, kurie yra įgiję profesinę kvalifikaciją ir komerciniais tikslais veža krovinius ar keleivius, karantino metu galės paprasčiau internetu užsisakyti vairuotojo pažymėjimą.
Mitų netrūksta kiekvienoje srityje. Su jais susiduria ir „Regitra“, kurioje retas nėra buvęs, tad ir įvairių istorijų gausu.
Tarptautinis vairuotojo pažymėjimas pravers keliaujantiems ir norintiems vairuoti tose užsienio šalyse, kurios nepriklauso Europos Sąjungai (ES) ar Europos ekonominei erdvei (EEE).
Straipsniai
Žiemą, kuri vis dar nesibaigia, vairavimui lemiamos įtakos turi sniegas ir ledas
Tikėtina, kad tam daugiausia įtakos turi „žmogiškasis faktorius“ – ne visi, sėdintys prie vairo...
Nors žiema jau į pabaigą, atsipalaiduoti keliuose dar anksti
Apibendrinus atliktos apklausos rezultatus matyti, kad vairuotojai pripažįsta, jog leidimas mokytis vairuoti su bet kuriuo asmeniu palengvintų situaciją, tačiau nebūtų tinkamas sprendimas.
Jei­gu prieš jus va­žiuo­ja tas, ku­rį va­di­na „stab­džiu ke­ly­je“, ar­ba tas, ku­ris ne­ro­do po­sū­kių, ne­ge­ba ap­lenk­ti kliū­ties ke­ly­je, vai­ruo­ja ma­žų ma­žiau­siai ne­sta­bi­liai, o gal net ir cha­o­tiš­kai, grei­čiau­siai tai ne tas, o ta
Nervingas ir perdėtai drąsus vairavimas sukelia daugiau pavojingų situacijų kelyje.
Apskaičiuota, kad peršalus sugebėjimas vairuoti automobilį suprastėja maždaug 50 proc.
Vairuotojams sunku pastebėti nakties metu dešinėje arba kairėje kelio pusėje einančius pėsčiuosius, nes jie patenka į periferinio matymo lauką.
Lyjant lietui nelaimingų atsitikimų skaičius išauga nuo 35 proc. iki 182 proc.
Net 95 proc. vairuotojų viršija greičio limitą