Auto
Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Pernai „Regitroje“ iš viso laikyta apie 122 tūkst. teorijos egzaminų. Neišvengta ir sukčiaujančių asmenų.
Tarptautinis vairuotojo pažymėjimas pravers keliaujantiems ir norintiems vairuoti tose užsienio šalyse, kurios nepriklauso Europos Sąjungai (ES) ar Europos ekonominei erdvei (EEE).
Vairavimo egzaminai – tarsi gyva legenda. Kiekvienas būsimas vairuotojas į juos ateina su savo išankstiniu nusistatymu bei požiūriu į egzaminuotojų vertinimą.
Taigi, kaip atrodo vairuotojo pažymėjimo kelionė, kurios galutinė stotelė – vairuotojas?
Straipsniai
Jei­gu prieš jus va­žiuo­ja tas, ku­rį va­di­na „stab­džiu ke­ly­je“, ar­ba tas, ku­ris ne­ro­do po­sū­kių, ne­ge­ba ap­lenk­ti kliū­ties ke­ly­je, vai­ruo­ja ma­žų ma­žiau­siai ne­sta­bi­liai, o gal net ir cha­o­tiš­kai, grei­čiau­siai tai ne tas, o ta
Vairavimas žiemą, kai smarkiai sninga, yra išbandymas net ir patyrusiems vairuotojams. Pavojus kyla dėl slidžios kelio dangos, prasto matomumo, o itin smarkiai sningant vairuotojas gali įstrigti sniege.
Nervingas ir perdėtai drąsus vairavimas sukelia daugiau pavojingų situacijų kelyje.
Apskaičiuota, kad peršalus sugebėjimas vairuoti automobilį suprastėja maždaug 50 proc.
Vairuotojams sunku pastebėti nakties metu dešinėje arba kairėje kelio pusėje einančius pėsčiuosius, nes jie patenka į periferinio matymo lauką.
Lyjant lietui nelaimingų atsitikimų skaičius išauga nuo 35 proc. iki 182 proc.
Net 95 proc. vairuotojų viršija greičio limitą
Kuo aukštesnė temperatūra ir kuo labiau pavargę bei susierzinę esame, tuo sunkiau tampa susikoncentruoti. Kaip rodo tyrimo rezultatai, dėl to pailgėja vairuotojų reakcijos laikas.
Žmonės, kurie važinėja po automobilių stovėjimo aikštelę ieškodami laisvos stovėjimo vietos arti įėjimo, paprastai nepasistato savo automobilių arčiau negu vairuotojai, statantys automobilį atsitiktinėje vietoje*. Be to, toks elgesys trukdo eismui automobilių stovėjimo aikštelėje.
Tokios aplinkybės kaip intensyvus eismas ir pavojus kur nors pavėluoti dėl eismo spūsties gali pakelti kraujo spaudimą ir, kaip to pasekmė, sukelti nemažai rimtų sveikatos sutrikimų.