Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Apie Trimble

GPS įranga. Žemės ūkio sprendimai.
Nuotraukos

 

 


   yra GPS sistemų gamybos pradininkas ir neabejotinas šių sistemų gamybos lyderis pasaulyje, gaminantis GPS sistemas skirtas ne tik tiksliajai žemdirbystei, bet ir karinei pramonei, aviacijai, geodezijai, statybos pramonei ir t.t.

Pirmaujančią Trimble poziciją GPS įrangos, skirtos traktorių, kombainų ir kitos žemės ūkio technikos automatiniam vairavimui (AgroGPS-Autopilot‘ų) rinkoje iš dalies sąlygojo tai, kad vienas iš didžiausių traktorių gamybos koncernų CNH Global N.V., kuriam priklauso CASE ir New-Holland ,nusprendė pats nebevystyti savo AgroGPS-Autopilot sistemų ir pasirašė partnerystės sutartį su GPS lyderiu - Trimble. Todėl visa AgroGPS-Autopilot sistemų įranga CASE ir New-Holland technikoje yra Trimble gamybos.

CNH pasirinktai strategijai pritaria ir kiti traktorių gamintojai, nes Trimble yra pripažintas lyderis GPS technologijų srityje: teikiantis RTK (2,5 cm) tikslumo technologijas, užtikrintis GLONASS signalų priėmimą ir t.t. ir yra nepriklausomas AgroGPS-Autopilot sistemų tiekėjas. Šiuo metu ne tik CASE ir New-Holland traktoriai yra komplektuojami su Trimble įranga, bet ir visų AGCO grupės mašinų (Fendt, Valtra, Challenger, Massey Ferguson) ir kitų gamintojų, tame tarpe John Deere technika yra suderinta su Trimble. Daugiau kaip tūkstančiui įvairių technikos modelių Trimble pateikia pilnai sukomplektuotą AgroGPS-Autopilot sistemos sprendimą.

Todėl nepriklausomai nuo to kokio gamintojo techniką Jūs turite:

 

ar kita, Jūs galite su visa šia technika naudoti Trimble įrangą. Taip pat, reikalui esant, perkelti Trimble įrangą iš vienos technikos į kitą, nes ši  įranga yra „nejautri traktoriaus ar kitos žemės ūkio technikos spalvai“ 

 

MSC siūlo naują RTK (2,5 cm) tikslumą užtikrinantį sprendimą, naudojant GSM/GPRS modemą

ir priimant RTK VRS pataisas iš Lietuvos GPS stočių tinko „LitPos“ susidedančio iš 25 GPS bazinių stočių, kurios taip pat yra Trimble.

 

Trimble AgroGPS-Autopilot sistemų įrenginiai EZ-Guide ir FmX yra labai tiksli ir patogi priemonė laukų ir pasėlių  apmatavimams atlikti  (naudojant RTK – 2,5 cm, o naudojant EGNOS – 15-20 cm tikslumu)

 

2009 metais Trimble įsigijo kompaniją , kurios programinė įranga yra pati populiariausia specializuota sistema skirta padėti valdyti visus pagrindinius žėmės ūkio veiklos procesus. Trimble integravo FarmWorks programinę įrangą su kitais Trimble produktais.


Info