Omnidenta, UAB

Odontologai. Visos odontologijos paslaugos.
Kontaktiniai duomenys
Aukštaičių g. 80-5
Panevėžys
tel.: +370 45 438844
mob.: +370 693 31331
info@omnidenta.lt
www.omnidenta.lt
Raktiniai žodžiai
Stomatologijos klinika, stomotologas Panevėžyje, dantų klinika, dantų gydymas, dantistas, dantų protezavimas, dantų balinimas, plombavimas,
Pagrindinės kategorijos
Žemėlapis
Duomenys atnaujinti: 2020.04.05       Peržiūrėta: 1346

Klinikoje teikiamos aukščiausios kokybės odontologijos paslaugos tokios kaip estetinis dantų plombavimas, dantų implantacija, protezavimas, endodontija, burnos chirurgija, vaikų dantų gydymas, burnos higiena, dantų balinimas, terapinis dantų gydymas ir kt.
 
Mums svarbu, kad gydymo rezultatais mūsų klinikos pacientai galėtų džiaugtis ilgus metus, todėl savo klinikoje  mes naudojame tik kokybiškas medicinines medžiagas bei pažangias technologijas. Klinikoje įrengti gydomieji kabinetai su moderniomis odontologinėmis kėdėmis bei naujausia gydomąja kompiuterizuota odontologine įranga  ir skaitmenine rentgeno diagnostikos aparatūra.

Esame žingeidūs, entuziastingai žengiame koja kojon su odontologijos mokslo pažanga - giliname savo žinias Lietuvos, užsienio mokslinėse konferencijose, praktiniuose bei teoriniuose seminaruose. Esame  idealistai, itin reiklūs sau, savo darbui. Atidus gydymas, savalaikė profilaktika ir, žinoma, laimingas pacientas - tai mūsų kasdienis darbas siekiant aukščiausio rezultato.