Laivas VAKARĖ, Romo uosto prieplauka

Šventė vandens prieglobstyje. Laivavedžių kursai.
Kontaktiniai duomenys
Europos pr. 122
Kaunas
tel.: +370 603 48139
mob.: +370 603 48139
info@laivasvakare.lt
www.laivasvakare.lt
Įmonės darbo laikas
I - VII 0 - 24 val.
Raktiniai žodžiai
Plaukiojimas kateriu, Laivavedžių rengimo kursas, poilsis Kaune, renginiai Kaune, laisvalaikis Kaune, pramogos Kaune, laivo nuoma Kaune,
Žemėlapis
Duomenys atnaujinti: 2021.03.07       Peržiūrėta: 4848

..Šventė vandens prieglobstyje – tai Jums gali suteikti kateris „Vakarė“. Tai naujas, tik 2008 metais pastatytas ir nuleistas į vandenį didelis komfortiškas kateris, kuris dabar plaukioja Kauno mariomis.

Apie 6 tonas sveriančiame 12 metrų ilgio ir 4 metrų pločio kateryje telpa daug žmonių. Laivas yra puikiai pritaikytas smagiam pasiplaukiojimui. Katerio viduje yra įrengta šventėms pritaikyta kajutė-salė, baras-virtuvėlė, šaldytuvas, tualetas. Galėsite pasijusti tikrais keliautojais – juk žmonės leidžiasi į keliones per jūras panašaus dydžio jachtomis. Bet galėsite padaryti tai linksmai – kateryje „Vakarė“ yra puiki garso aparatūra.

Viršutiniame laivo denyje yra įrengta apžvalgos aikštelė. Iš ten Jūs galite pasigėrėti puikiais Kauno marių vaizdais, pabūti gamtoje. Kateris „Vakarė“ yra puiki vieta smagiai atšvęsti gimtadienius, mergvakarius ar bernvakarius, tiesiog smagiai praleisti laiką su draugais.

Maršrutai po Kauno marias

Plaukiojant Kauno mariomis maršrutą ir kelionės laiką Jūs galite pasirinkti ir patys.

Laivavedžių rengimo kursai Kaune

Pramoginių laivų laivavedžių rengimo kursai, laivavedžių kvalifikacijos tobulinimo kursai, individualūs laivavedžių kursai.