Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kauno kamerinis teatras

Kontaktiniai duomenys
Kęstučio g. 74a
Kaunas
tel.: +370-37-228226
faks.: +370-37-201539
info@kamerinisteatras.lt
http://www.kamerinisteatras.lt
Raktiniai žodžiai
Pagrindinės kategorijos
Kitos kategorijos
Žemėlapis
Duomenys atnaujinti: 2019.11.17       Peržiūrėta: 1549    
ĮMONĖS RENGINIAI
Kviečiame vaikus kartu su mitiniu herojumi milžinu Kerniumi sukurti legendinių Lietuvos vietovių žemėlapį, po kurį bus galima pakeliauti ne tik teatro scenoje, bet ir vėliau, drauge su tėveliais lankant savo kraštą!
Romantinė komedija. Trukmė – 2 val. 20 min. Tema, kuri nepasensta ir nenusibosta, kurios niekas niekada neišsems ir neišeikvos, tik vis atskleis naujų spalvų ir atspalvių.
Spektaklis-konceptuali metafora apie tris pedagoges iš Skakiškio miestelio, kurioms kyla idėja atsigabenti pabėgėlių, kad jų mokykla nebūtų uždaryta.
Prasidėjęs kaip mįslinga ir tamsi kriminalinė istorija, spektaklis virsta makabrišku neogotikiniu trileriu. Žiauriai nužudyti keli maži vaikai, o jų nužudymo būdas aprašytas jauno rašytojo Katurjano apsakymuose. Net ir išaiškėjus, kas žudikas, lieka klausimas: kas kaltas?
Premjera! ktaklis vaikams pagal Michael Ende to paties pavadinimo romaną. Trukmė: 60 min.
Spektaklis, kuriame mažieji žiūrovai kartu su šokėjais galės tyrinėti scenos šviesos šaltinius ir save per šviesą.
PREMJERA! „Paprašykite kiekvieną keleivį papasakoti savo gyvenimo istoriją, ir jei atsiras bent vienas, kuris nebūtų dažnai keikęs savo gyvenimo ar kuris sau nebūtų nuolat kartojęs, esąs nelaimingiausias žmogus, meskite mane žemyn galva į jūrą!”
Naujausia Teatro Atviras ratas I Vilniaus miesto teatro premjera “Tik Suaugusiems” - Justo Tertelio režisuotas teatrinis - kūrybinis tyrimas, ieškantis atsakymo į klausimą - kaip ir kada mes iš vaikų tampame suaugusiais?
Kartą Mari gavo į galvą. Paskui dar kartą. Ir dar. rež. Agnius Jankevičius
Vėjo prigimtis“ – tai pasakojimas apie kartų skirtumus, apie tai, kokią įtaką tėvai gali daryti jauno žmogaus pasirinkimams – siekti savo ar tėvų suformuotų idealų?
Muzikinis judesio spektaklis-ritualas vaikams ir jų tėveliams. Trukmė: 35 min. + 10 min. žaidimas
Kiekviena problema turi tris sprendimo būdus: susitaikymą, kad kitaip nebus, prisitaikymą, kad nebesikankintum, ir išėjimą. Kurį iš jų pasirinksi Tu?
2 dalių spektaklis. Trukmė – 2 val.
Dviejų dalių airiška komedija Trukmė 2 val. 45 min.
Šokio trupė NUEPIKO. Trukmė: 48 min.