Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Daugiau nei 250 lietuvių kūrėjų kurtų dovanų – pirmojoje Kalėdų mugėje internete

2017 12 11

Likus vos porai savaičių iki gražiausių švenčių prasideda pats kalėdinis karštymetis, kada visi paniškai skuba ieškoti Kalėdinių dovanų. Prekybos centruose nusidriekia eilės, gatvėse – automobilių spūstys, o vietoj susikaupimo ir pakilios nuotaikos neretai užklumpa suirzimas ir nerimo jausmas. Vilniuje gyvenantys Justė ir Mikas, sukūrę internetinę Kalėdų mugę, kviečia taupyti savo gerą nuotaiką ir laiką – šiemet net 250 lietuvių kūrėjų kurtų dovanų galima užsisakyti ir internetu.

Pirmoji virtuali Kalėdų mugė Lietuvoje

Kalėdų mugė internete, adresu kaledudovanos.lt – tai pirmoji tokio tipo internetinė Kalėdinių dovanų mugė Lietuvoje, kuri po savo virtualiu stogu jungia daugiau nei 40 skirtingų lietuvių kūrėjų.

„Pradėję kviesti kūrėjus bendradarbiauti patys maloniai nustebome sulaukę tiek daug malonių atsiliepimų iš jų pusės. Dauguma kūrėjų džiaugėsi turėdami galimybę prisijungti prie tokio projekto, kuris nereikalauja didelių investicijų – nei laiko, nei finansų prasme” – džiaugiasi projekto organizatorė Justė Gudauskytė.

Organizatoriai pasakoja prieš porą metų savo kailiu patyrę, ką reiškia paskirti savaitgalius tradicinėms mugėms.

„Daugumoje tokių mugių norint sudalyvauti kaip kūrėjui, reikia atidėti ne tik nemažą biudžetą, bet ir paskirti ypatingiausią laiką metuose, kada galėtum per daug nesukant galvos džiaugtis maloniais Kalėdiškais rūpesčiais namuose kartu su artimaisiais. Žinoma, labai smagu bendrauti su žmonėmis, kurie domisi tavo kūriniais ir prekėmis, tačiau dažnai pasiruošimas išvargina ir laikas, praleistas tokiose mugėse, praranda dalį savo žavesio. Manome, kad šiuo projektu palengviname ne tik Kalėdinių dovanų paieškas pirkėjams, bet ir darbą patiems kūrėjams” – dalinasi projekto organizatorius Mikas Stankevičius.

Idėja gimė paskaitų universitete metu

Sakoma, kad geriausios mintys ateina netikėtai. Ne išimtis ir šis projektas, kurio idėja gimė būnant paskaitoje.

„Šiemet pradėjau magistro studijas Vilniaus Universitete. Vienos iš paskaitų metu reikėjo sugalvoti versliuko idėją, kurią galėtume pritaikyti besimokant. Kelis vakarus vis sukau galvą, bandydama sugalvoti kažką originalaus ir naudingo, ką būtų galima realizuoti. Besikalbant apie tai su Miku, į galvą šovė mintis sukurti internetinę parduotuvę, kurioje žmonės galėtų rasti daug originalių idėjų Kalėdinėms dovanoms. Tada idėja apie virtualią Kalėdų mugę su lietuvių kūrėjų darbais išsivystė savaime ir abu kibom į darbą. Per mėnesį išsiuntėme daugiau nei 100 skirtingų laiškų su kvietimais bendradarbiauti, užmezgėme daug įdomių kontaktų ir dabar jau kasdien sulaukiame gausaus būrio lankytojų bei užsakymų” – pasakoja J. Gudauskytė.

Dovanos, su meile pagamintos Lietuvoje

Kalėdų mugėje internete – itin gausus pasirinkimas lietuvių kūrėjų kurtų dovanų, kuriomis bus galima pradžiuginti tiek didelius, tiek mažus. Dovanų pasiūla gausi ir įvairi - nuo natūralios rankų darbo kosmetikos moterims bei vyrams, keramikos dirbinių, natūralios vilnos pledų ar kitų mielų dovanų į namus, iki įvairiausių skanėstų smaližiams, Kalėdinių atvirukų ar net rankų darbo muzikos instrumentų.

„Smagu, kad į savo asortimentą galėjome įtraukti dovanas ir tokių kūrėjų, kurie neturi didelio biudžeto sudalyvauti tradicinėse Kalėdinėse mugėse. Taip turėjome galimybę praplėsti savo siūlomų produktų ratą ir pasiūlyti tai, ką ne visada gali pasiūlyti kitos mugės - gausų originalių dovanų pasirinkimą vienoje vietoje” – pasakoja M. Stankevičius.

„Manome, kad dovanų užsakymas internetu – ne tik patogu ir greita, bet ir taupo pinigus. Gali ramiai namie gurkšnodamas arbatą išsirinkti mieliausias dovanas, viską apgalvoti ir vos kelių mygtukų paspaudimu jas užsakyti – visa kita bus padaryta už tave. Toks variantas skirtas visiems, kurie nenori smarkiai sukti galvos ir gaišti laiką stresingai lakstant po parduotuves paskutinę minutę. Juk žymiai geriau tuos vakarus praleisti jaukiai žiūrint „Vienas namuose” ar šventiškai puošiant namus” – šypsosi organizatoriai.

Kalėdų mugėje internete adresu www.kaledudovanos.lt užsisakyti dovanas galite dar visą šią savaitę, iki gruodžio 20 dienos.

Daugiau naujienų sekti galite mugės „Facebook” paskyroje: https://www.facebook.com/kaledudovanos.lt/

Smagaus ir ramaus pasiruošimo Kalėdoms!