Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Novaturas“ praneša: grupė nevykdo veiklos Rusijos ir Baltarusijos valstybėse ir organizuoja pagalbą užsienyje užstrigusiems keliautojams iš Ukrainos

2022.03.01.

Didžiausias vietinio kapitalo kelionių organizatorius Baltijos šalyse  „Novaturas“, reaguodamas į Rusijos agresiją prieš Ukrainą, informuoja, kad iki šiol bendrovė nepatyrė jokių reikšmingų veiklos sutrikimų, veikla vykdoma įprastai. Ukrainos oro erdvę uždarius civiliniams reisams, skrydžiai yra vykdomi apskrendant Ukrainos oro erdvę, laikantis Europos aviacijos saugumo agentūros rekomenduojamo saugaus 200 km atstumo. Dėl šių priežasčių skrydžiai nežymiai pailgėjo, tačiau nėra atšaukiami, o vasaros kelionių programa nesikeičia.  

„Suprantame, kad tokioje situacijoje mūsų klientams ypatingai svarbus bendrovės patikimumas ir veiklos skaidrumas. Atitinkamai informuojame, jog skrydžius vykdome įprastai, suplanuotos kelionių programos nekeičiame, palaikome glaudų ryšį su savo verslo partneriais visoje veiklos grandinėje bei nuolat reaguojame į besikeičiančią situaciją“, – sako „Novaturo“ grupės generalinis direktorius Vitalij Rakovski.

Įmonės vadovas primena, kad „Novaturo“ steigėjai, kurie iki šiol yra ir mažumos akcininkai, yra Lietuvos piliečiai. Grupė nevykdo veiklos Rusijos ir Baltarusijos valstybėse. Bendrovės klientų lėšos, gautos už suplanuotas keliones, yra saugios ir apdraustos Europos Sąjungos finansinių institucijų draudimo sutartimis bei garantijomis. Bendrovės akcijos yra kotiruojamos vertybinių popierių biržose Vilniuje ir Varšuvoje.

Taip pat bendrovė šiuo metu bendrauja su ambasadomis bei konsulatais  dėl pagalbos parskraidinti užsienyje užstrigusius Ukrainos piliečius į Baltijos šalis.

Vietinio kapitalo įmonė „Novaturas“ yra didžiausia ir viena ilgiausiai Baltijos šalyse veikiančių kelionių organizatorių. Nuo 2018 metų bendrovės akcijos yra kotiruojamos Vilniaus ir Varšuvos vertybinių popierių biržose, bendrovės finansinės ataskaitos, akcininkų struktūra bei kita svarbi informacija yra viešai prieinama.

Bendrovė atidžiai stebi situaciją ir kol ji tokia dinamiška bei neapibrėžta, prognozių dėl poveikio bendrovės veiklai ilgalaikėje perspektyvoje neteikia.