Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

„The Organic Pharmacy“ grožio procedūros

Veido ir kūno procedūrų metu naudojamos unikalios masažo technikos, atliekamas limfos drenažas ir akupresūros masažas suteikia nepakartojamų pojūčių ir atjaunina odą
Kontaktiniai duomenys
Studentų g. 37
Kaunas
tel.: +370-37-750866
faks.: +370-37-750868
Nuotraukos

 

Apie „The Organic Pharmacy“ grožio procedūros

"The Organic Pharmacy” veido ir kūno procedūrų metu naudojamos unikalios masažo technikos, atliekamas limfos drenažas ir akupresūros masažas suteikia nepakartojamų pojūčių ir atjaunina odą. Limfos drenažas sumažina paburkimus, gerina cirkuliaciją, o itin veiksmingi ekologiški "The Organic Pharmacy" ingredientai atstato ir regeneruoja odą.

Apdovanojimus pelniusi
"The Organic Pharmacy“ procedūra
veidui – „Rožinio kristalo ritualas“

Tai tikra 90 minučių trunkanti palaima.
Siekiant atkimšti ir sumažinti poras, oda yra giliai išvaloma ir švelniai pašalinamas viršutinis jos sluoksnis.
Po giliai valančios ir šveičiančios veido kaukės ,,Flower Petal Deep Cleanser and Mask“, uždedama valomoji jūros dumblių ir molio veido kaukė "Seaweed Clay Mask“, kuri švelnina ir prisotina odą mineralais.
Akupresūra ir limfodrenažas, naudojant ypatingąjį meilės akmenį - rožinį kristalą, sutvirtina raumenis, suteikia odai energijos bei palengvina detoksikacijos procesą.
Po medaus ir jazminų veido kaukės „Honey & Jasmin Mask“ oda palepinama senėjimą stabdančiomis priemonėmis - ,,Antioxidant Face Firming Serum“, ,,Antioxidant Face Gel“ bei ,,Double Rose Rejuvenating Face Cream“.

Belieka mėgautis skaisčia ir švytinčia veido oda.

Daugiau apie "The Organic Pharmacy" grožio procedūras


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Tailando ROYAL SATTVA masažas išsaugojo geriausias senąsias masažų tradicijas bei technikas
Veido ir kūno procedūrų metu naudojamos unikalios masažo technikos, atliekamas limfos drenažas ir akupresūros masažas suteikia nepakartojamų pojūčių ir atjaunina odą