Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Spectral DNC-L plaukų ataugimui (vyrams)

Sukurta specialiai vyrams!
Kontaktiniai duomenys
Vytenio g. 50-212
Vilnius
tel.: +370 654 60406
Nuotraukos

Spectral DNC-L plaukų ataugimui (vyrams) 

Sukurta specialiai vyrams! Spectral DNC-L tai viena stipriausių ir efektyviausių priemonių prieš plaukų slinkimą, jų retėjimą. Šis preparatas veikia greičiau ir efektyviau, nei receptinės priemonės. Spectral DNC-L atkuria plaukų augimą net itin stipriai praplikusiose galvos srityse (4-5 laipsnis pagal Norwood‘o skalę).

Mes Jums garantuojame, kad po 1 mėnesio Spectral DNC-L naudojimo, Jūsų plaukai taps vešlesni, jeigu liksite nepatenkintas rezultatu - grąžinsime pinigus.

Nano technologijosNorwoodo skale

 

 

 

 

Gaminant Spectral DNC-L naudojamos NANO technologijos, kurios padeda veikliosioms medžiagoms įsiskverbti į poodinį sluoksnį. Taip veikiamas plauko svogūnėlis sustiprėja ir plaukai pradeda augti iš naujo, o esami sustiprėja ir nebeslenka.

Kodėl verta rinktis Spectral DNC-L?

Skatina plaukų augimą: jei liksite nepatenkintas rezultatu - grąžinsime pinigus.
Greitai pastebimas rezultatas: po 1 mėn. matomas efektas.
Sukurtas specialiai vyrams: tinka net itin stipriai praplikus.

Naudojant preparatą Spectral DNC-L Jūs ir vėl galėsite mėgautis vešliais ir sveikais plaukais, kuo daugelis vyrų negali pasigirti.

Spectral DNC-L naudojimo būdas

Preparatas turi būti naudojamas reguliariai 3 mėn.: du kartus per dieną (ryte ir vakare). Ant pirštų galų išspauskite Spectral DNC-L kremo tiek, kiek reikia norimos plaukus atauginti srities padengimui. Pirštų galais įtrinkite preparatą į pradėjusią plikti ar praplikusią galvos sritį. Priemonė skirta tik vyrams!

DĖMESIO! Norint išlaikyti pasiektą rezultatą, būtina toliau naudoti Spectral priemones. Pasiekus norimą rezultatą, rekomenduojame naudoti Spectral DNC-N.

Spectral DNC-L talpa

60 ml.

Kilmės šalis

Jungtinės Amerikos Valstijos.

Mūsų pažadas Jums

Mes Jums garantuojame, kad reguliariai naudojant priemonę Spectral DNC-L, sustabdysite plaukų slinkimą ir jų išretėjimą, bei priversite naujus plaukus augti stipresniais. Norimą rezultatą pasieksite greičiau nei naudodami kitas plaukų atauginimo priemones.


Info

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI