Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Liekninanti procedūra su "Vacu Shaper"

Procedūros su „Vacu Shaper“ skirtos svorio metimui, kūno linijų formavimui, kovai su celiulitu
Kontaktiniai duomenys
Turgaus a. 23
Klaipėda
tel.: + 370 675 00580
Nuotraukos

Liekninanti procedūra su "Vacu Shaper"

 

„VACU SHAPER“– tai:

 

 • figūros modeliavimas,
 • kūno svorio sumažėjimas,
 • kūno apimčių sumažėjimas,
 • celiulito mažinimas,
 • probleminių zonų korekcija,
 • 30 min. „pasivaikščiojimas vakuume“,
 • savijautos pagerėjimas,
 • pabrinkimų šalinimas,
 • odos būklės pagerinimas,
 • geresnė kraujo ir limfos cirkuliacija,
 • greitesnis riebalų deginimas,
 • gera nuotaika ir padidėjęs gyvybingumas.


Procedūros su „Vacu Shaper“ skirtos svorio metimui, kūno linijų formavimui, kovai su celiulitu. Šių aparatų veikimo principas - bėgimo takelis, esantis specialiai sudarytame vakuume. Dėl to sportas šiuo aparatu dažnai vadinamas tiesiog „30 min. pasivaikščiojimu vakuume“.  Tačiau neapsigaukit. Pasivaikščiojimas vakuume nėra tas pats kaip pasivaiščiojimas parke. Tai greičiau gydomoji procedūra, kurios metu ypatingas dėmesys skiriamas problematiškiausioms kūno vietoms (šlaunims, sėdmenims, pilvui). Sportuojant įprastomis sąlygomis kilogramai pradeda tirpti tik po maždaug 30 min. Su „Vacu Shaper“, dėl sudaryto vakuumo, riebalus pradedame deginti jau po pirmų 5 minučių, todėl trokštami rezultatai pasiekiami žymiai greičiau.

 

APRANGA

Treniruotės su „Vacu Shaper“ metu reikalinga speciali apranga: aptemptos kelnės (timpos), marškinėliai ir sportinė avalynė.

 

SPORTAS SU „VACU SHAPER“

Treniruočių skaičius priklauso nuo celiulito laipsnio bei riebalinio audinio kiekio. Rekomenduojama nuo 10 iki 30 sistemingų treniruočių 2 – 3 kartus per savaitę. Taip pat rekomenduojama išgerti 0,5 litro negazuoto vandens, kuris suteiks organizmui papildomų impulsų, gerinančių ir greitinančių riebalų skaidymą.

 

KĄ GALI VAKUUMAS?

Vakuumas suaktyvina limfos apytaką, skatina odos ir poodžio mikrocirkuliaciją, padidina leukocitų kiekį kraujyje. Dėl geresnio deguonies tiekimo suminkštėja audiniai, maitinami gilesnieji odos sluoksniai. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė. Dėl chemiškai pakeistų produktų vartojimo, nesveikos mitybos mūsų organizmo smulkios kraujagyslės užsikemša, pažeidžiama kraujo apytaka. Dėl to organizme šlakų vis daugėja. Vakuumo terapija veiksmingai išvalo organizmą nuo šlakų ir toksinų, regulioja žarnyno veiklą.
Vakuumo užduotis yra suskaldyti poodinį riebalinį audinį, pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, pagerinti odos ir raumenų kraujotaką, dėl ko ir pagreitėja medžiagų apykaita.
Oda atjaunėja, o spalva pagražėja, dingsta smulkūs išsiplėtę kapiliarai ant odos paviršiaus. Vakuumas gydo net įsisenėjusį celiulitą, mažina audinių patinimą, randus, likusius po įvairių operacijų, nukarusius odos sluoksnius, likusius po nėštumo. Po procedūros, dėl suintensyvėjusios kraujotakos, įvairūs kremai ir kaukės žymiai geriau įsisavinami!


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Procedūros su „Vacu Shaper“ skirtos svorio metimui, kūno linijų formavimui, kovai su celiulitu