Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Savimasažo praktikos

Pečių savimasažas, Galvos savimasažas ...
Kontaktiniai duomenys
M. K. Paco g. 4
Vilnius
tel.: +370 698 11611
mob.: +370 685 35596
Nuotraukos

Savimasažo praktikos

 

Vienas nuostabiausių naujų mūsų įpročių galėtų tapti savimasažas. Jo išmokti visai nesudėtinga, o naudą pajusite jau tą pačią dieną. Pajusite, kaip gera atsipalaidavus. Pajusite, kaip gera, kai padedate sau atsipalaiduoti. Paprastas savimasažas puikiai atpalaiduoja įtampą ir sugrąžina energiją po ilgos darbo dienos. Pasilepinus vonioje ar po dušo savimasažas su geru aliejumi atgaivina visą kūną, nuramina protą, o odai suteikia gražų spindesį. Savimasažas gali sumažinti galvos skausmą, išvaduoti nuo nemigos. 

Pėdų masažo (savimasažo) dėka pagerėja energijos tekėjimas visame organizme, sustiprėja nervų sistema, imunitetas, mažėja įtampa, gerėja vidaus organų veikla, kraujotaka, pamažu susibalansuoja visas organizmas.
Pilvo savimasažas (masažas) mažina nerimą ir įtampą, stimuliuoja virškinimą, pagerina tuštinimąsi, padeda kai yra polinkis kauptis dujoms, ar skausmingos menstruacijos. Reguliaraus pilvo savimasažo pagalba galima sureguliuoti virškinimą, todėl organizme mažiau kaupsis toksinai be to, oda taps elastingesnė, tvirtesnė.
Galvos savimasažas puikiai atpalaiduoja, padeda esant nemigai, gerina kraujo cirkuliaciją smegenyse, padeda geriau susikoncentruoti, pagerina plaukų būklę. Plaukai pagal ajurvedą – tai jėga. Kai ko nors bijome, atsiranda įtampa kaukolėje - plaukai pradeda slinkti, o jeigu įtampa nuolatinė - plaukai nustoja augti. 
Veido savimasažas, kaip ir pėdų savimasažas, itin maloni ir giliai relaksuojanti procedūra. Mat, kaip ir pėdose, veide yra viso organizmo žemėlapis. Tad pašalinus įtampą veide, atsipalaiduoja visas kūnas, mažėja galvos skausmas, susirūpinimas ir nuovargis. Reguliarus savimasažas stiprina veido raumenis, oda tampa elastingesnė, pristabdomas raukšlių atsiradimas, efektyviau atsinaujina ląstelės, oda tampa švytinti.
Pečių savimasažas (apykaklės zonos) padeda bent kiek nuramint įtampą, skausmą, diskomfortą ne tik šioje zonoje, bet malonus poveikis iš karto pajuntamas ir visame kūne. Be to, šios zonos savimasažas padeda sureguliuoti kraujospūdį.
Nugaros masažas – nepamainoma žvalumo priemonė. Nugara yra svarbiausia kūno atrama ir ji tikrai nusipelno daug mūsų dėmesio. Net ir lengvas nugaros masažas sumažina įtampos poveikį visame organizme, pagerina fizinę ir psichologinę savijautą.

Išmokite šių praktikų mūsų rekomenduojamame užsiėmime.

Trukmė: 2-4 val.
Dalyvių skaičius: 8-40 žm.
ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Mūsų rekomenduojami netradiciniai renginiai paskatins Jus palikti savo komforto zoną ir pasinerti į kitokį pasaulį
Pupelė aplink pasaulį ...
Aktyvūs žaidimai ir veiklos sukurti taip, kad mokymasis ir tobulėjimas vyktų žaismingai ir lengvai
Pečių savimasažas, Galvos savimasažas ...
Paslaugos apima tiek įvairaus pobūdžio renginių organizavimą konkrečioje šalyje, tiek ir Jūsų kolektyvo kelionę, apgyvendinimą, maitinimą, logistiką ir t.t.