Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Veido procedūros

Procedūros metu Jums bus parinkta tinkama kosmetika į namus, būtina siekiant rezultatyvaus ir ilgalaikio poveikio Jūsų odai
Kontaktiniai duomenys
Baltų pr. 7a
Kaunas
tel.: +370-37-338847
Nuotraukos

Veido procedūros

 

 

O.D.A. - Procedūros, sukurtos lietuviškai odai!

      Tai profesionali lietuviška kosmetika, kuri yra naujausių išradimų, patikimos, daug kartų išbandytos patirties ir mokslinio požiūrio sintezė.
      O.D.A. - tai fiziologinį poveikį turintis produktas, kuris nesutrikdydamas visos darnios organizmo veiklos, veikia stimuliuojančiai, regeneruojančiai, saugo nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio ir stiprina odos atsparumą bei šalina konkrečias odos problemas (aknę, inkštirus, pigmentaciją, jautrumą ir kitas...).
      Tai organinė kosmetika, kurios sudėtyje yra alfa-hidroksi- ir beta-hidroksi- rūgštys, tokios kaip: glikolio, pieno, salicilo. Šią kosmetikos gaminių grupę sudaro dvi dalys - profesinė, skirta tik profesionaliam naudojimui, ir kita - tai individuali kosmetika, skirta odos priežiūrai kiekvieną dieną.

       Tai procedūros efektyviai sprendžiančios konkrečias veido odos problemas. Tačiau rezultatyviam poveikiui rekomenduojamas 5 procedūrų kursą kas 10 - 14 dienų, o gydomosios procedūros rekomenduojamas 6 - 10 procedūrų kursas kas 7 - 10 dienų.

        Svarbu! Procedūros metu Jums bus parinkta tinkama kosmetika į namus, būtina siekiant rezultatyvaus ir ilgalaikio poveikio Jūsų odai.


Gydomoji veido procedūra su glikolio rūgštimi

      Tai cheminio odos šveitimo procedūra, naudojant organinę glikolio rūgštį, kuri apdoroja viršutinį (raginį) odos sluoksnį ir stimuliuoja gilesnius (mezodermos) sluoksnius.
      Procedūros tikslas - pašalinti veido odos problemas ir pagerinti fiziologines regeneruojančias ir apsaugines odos savybes.
      Procedūra rekomenduojama - turinčioms riebią, probleminę, pasižyminčia užsikemšančiomis poromis, odą...
      Siekiant maksimalaus ir ilgalaikio rezultato, būtina atlikti 6-10 procedūrų kas 7-10 dienų ir namuose naudoti tinkamą kosmetiką iš O.D.A. linijos.

          Stimuliuojanti veido procedūra su alginantine kauke (brandžiai odai)
      Tai procedūra sukurta puoselėti, tinkamai pamaitinti ir lyginti raukšles, pasitelkiant alginantinę kaukę.
      Procedūra rekomenduojama - moterims su brandžia oda.
      Siekiant maksimalaus ir ilgalaikio rezultato, būtina atlikti 5 procedūrų kursą kas 10 - 14 dienų ir namuose naudoti tinkamą kosmetiką iš O.D.A. linijos.


 Info


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Saulėja SPA dirba su „Naturalmente" unikaliais itališkais plaukų priežiūros produktais
Patobulinti kūno formas, sulieknėti ir sumažinti celiulito požymius jums efektyviausiai padės kompleksinės aparatinės bei rankų darbu atliekamos procedūros
Procedūros metu Jums bus parinkta tinkama kosmetika į namus, būtina siekiant rezultatyvaus ir ilgalaikio poveikio Jūsų odai