Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kalnuotoji Vokietija

Pažintinė kelionė. (7d.)
Kontaktiniai duomenys
Konstitucijos pr. 12 - 23
LT-09308 Vilnius
tel.: +370 687 39249
mob.: +370 600 07211
secular.business@gmail.com, info@zelesa.lt
www.zelesa.lt, www.kelioniuorganizatorius.lt
Nuotraukos

 

Kalnuotoji Vokietija

 

Vokietija –  viena didžiausia valstybė Europoje. Šalis nusidriekia nuo Baltijos jūros iki Alpių. Vokietija yra žinoma savo turininga kultūra. Čia kūrė žymus filosofai, dailininkai, muzikantai, verslininkai, mokslininkai ir išradėjai. Savo architektūra, pilimis ir gamta traukia turistus iš viso pasaulio. Vokietija yra septinta pagal lankomumą šalis pasaulyje.

 Lietuva – Varšuva – Vroclavas – Štolpeno pilis – Meisenas – Drezdenas – „Saksonijos Šveicarija“ –– Praha – Brno – Krokuva – Velička – Lietuva

 
Kelionės programa:

1 diena. Išvykimas iš Vilniaus 03.00 val. 1 diena. Vakare išvykstate iš Lietuvos. Tranzitas per Lietuvą, Lenkiją su trumpomis techninėmis pertraukėlėmis ir  sustojimais poilsiui. Kelionė  per Lenkiją į Slovakiją.

Ryte atvykstame į Varšuvą. Lenkai sako: „Norintys sužinoti Lenkijos ateitį, turi apsilankyti Varšuvoje, o norintys perprasti lenkų sielą - pažinti Krokuvą“. Pažintis su nepakartojama Varšuva, kurios centras per Antrąjį pasaulinį karą buvo negailestingai sulygintas su žeme ir tik gyventojų išsaugotų fotografijų, paveikslų ir piešinių dėka jis buvo kruopščiai restauruotas. Siekiant tiksliai atkurti miesto įvaizdį buvo pasitelktos XVIII-IX a. dailininkų drobės. Visiškai sugriautas miestas plyta po plytos atstatytas po II pasaulinio karo. Varšuvos atkūrimas vertinamas kaip tautos žygdarbis ir 1980 metais Varšuvos  senamiestis (Stare Miasto) buvo įrašytas į UNESCO paveldo sąrašą. Jūs pamatysite lenkų tautos pasididžiavimą! Ekskursija po Stare Miasto senamiesčio istorinį centrą: Rūmų aikštė, Žygimanto kolona, Karališkoji pilis, gotikinė Šv. Jono katedra, Jėzuitų bažnyčia, Turgaus aikštė ir kt. Apsilankysite elegantiškoje prekyvietėje, kurioje kunkuliuoja gyvenimas. Senamiesčio Turgaus aikštė (lenk. Rynek Starego Miasta) – iki pat XIX a. tai buvo Varšuvos visuomeninio gyvenimo centras. Turgaus aikštės centre yra Undinės Sirenos statula (Pomnik Sirenki), kuri 1938 m. tapo oficialiu miesto simboliu. Šiandien ši aikštė tarsi pasidalijusi į dvi dalis: praeitį ir dabartį. Ne veltui dėl ypatingos Senamiesčio Turgaus aikštėje tvyrančios atmosferos ji lyginama net su Monmartru: čia daug parduotuvių, užeigėlių, jaukių kavinių, restoranų. Pasivaikščiokite viduramžių gatvėmis iki Valdovų rūmų, Barbikano gynybinės sienos. Stabtelėkite prie Nežinomo kareivio kapo – šventos vietos kiekvienam. Aplankykite Šv. Kryžiaus bažnyčią, kuri garsi tuo, kad joje palaidota kompozitoriaus Frydriko Šopeno širdis. Ekskursija po istorinį senamiestį verta Jūsų dėmesio! Toliau tęsiame kelionę per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui.

Iš Varšuvos važiuojame į Vroclavą. Vakare  atvykstame į šią Žemutinės Silezijos vaivadijos sostinę ir kviečiame (pagal pageidavimą) į nuostabų muzikos ir vandens fejerijos koncertą! Siūlome aplankyti vieną didžiausių  fontanų Europoje. Jis užima 1 hektaro plotą, yra sudarytas iš 300 įvairių purkštukų, jo dugne sukomponuota 800 spalvinių taškų, dėl kurių vanduo tampa ne paprastu vandeniu, o magišku šou. Tai pritrenkiantis vaizdas, kurio grožis ir matmenys pribloškia. Jis prilygsta fontanams Dubajuje, Barselonoje ir Hurgadoje.  Tikras stebuklas būna vakare, kai vyksta specialūs pasirodymai lazeriu ant vandens. Milijonai lašelių skrieja į 20-40 m. aukštį sukurdami vandens ekraną. Vandens čiurkšlės keičia savo šokio figūras pagal įvairią muziką nuo klasikinės Bethoveno, Vagnerio iki roko kompozicijų ir šiuolaikinės populiariosios muzikos. Visa tai sukelia vaikišką susižavėjimą ne tik vaikams. Tokio šou negalima praleisti! Vėlai vakare – atvykimas į viešbutį ir apgyvendinimas. Nakvynė 3* viešbutyje Lenkijoje.

 2 diena. Pusryčiai. Važiuojame link Drezdeno.  Pakeliui užsukame į įspūdingai įtvirtintą romantišką Štolpeno pilį-tvirtovę. Šioje pilyje 1765 metais numirė grafienė Ana Kozel, kalėjusi čia beveik pusę amžiaus. Kasmet turistai lanko Štolpeno pilį, kad išgirstų valdovo Augusto Stipriojo meilės istoriją ir sužinotų, kodėl daugiau nei pusę amžiaus čia jis kalino savo meilužę grafienę Aną Kozel. 

Atvykstame į Meiseną. Miestą X a. įkūrė vokiečių karalius Henrikas I pravarde Paukštininkas. Meisenas dažnai vadinamas „Saksonijos lopšiu“. Tai miestas-paveikslėlis ar miestas-žaisliukas, kurio istorija siekia tūkstantį metų. Jis ir šiandien žavi lyg viduramžių pasaka. Pasivaikščiojimas po Meiseno senamiestį: Albrechtsburgo pilis, katedra, rotušė, Dievo Motinos bažnyčia, Šv. Afros bažnyčia, Elbės upės krantinė. Istorinis Meiseno centras išsidėstęs ant kalno, viduramžių gatvelės jame išklotos akmenimis. Meisenas garsus savo porcelianu: daugiau nei prieš 300 metų griežtai slaptai viduramžių Albrechtsburgo pilyje buvo įsteigta pirmoji Europoje porceliano manufaktūra. Ji egzistuoja iki šiol – Meiseno porcelianas iki šiol gaminamas rankomis ir todėl vertinamas kaip auksas. Pagal galimybes Meisene grupės pageidavimu aplankysime **Porceliano manufaktūros muziejų arba **Albrechtsburgo rūmus. O jei Jums labiau norėsis aplankyti garsųjį vyno rūselį, alaus daryklą, – siūlome tai apgalvoti ir užsakyti prieš kelionę.

Grįžtame į Saksonijos sostinę Drezdeną, kurį pažinsite su gidu. Jis dėl savo padėties ant upės kranto, dėl meno pulsavimo, stilių įvairovės yra dar vadinamas „Florencija ant Elbės upės kranto“. Šiame mieste architektūros šedevrais, paminklais, muziejais, skverais, Elbe ir jos tiltais galima mėgautis kaip skambiausia žmonijos genijaus simfonija! Kiekviename žingsnyje jūsų laukia pažintis su turtinga Vokietijos istorija ir kultūra. Tai šalis, kurioje turistinis sezonas tęsiasi ištisus metus, ir tai nenuostabu, nes Vokietija yra laikoma gražiausia centrinės Europos valstybe. Nepamirštami įspūdžiai Jūsų atmintyje išliks dar ilgai po kelionės. Nuostabios pilys, senoviniai rūmai, autentiškos bažnyčios ir siauros gatvelės – jaudinanti praeities ir dabarties harmonija. Vokietija yra įvairiapusiška ir dinamiška valstybė, kurioje sudėtinga šalies praeitis jungiasi su įdomia ir spalvinga dabartimi. Apgyvendinimas 3* viešbutyje. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Išvažiuojame į kerinčią „Saksonijos Šveicariją“: Rathenas, Amselgrundas, Basteivegas, Hohnšteinas, Kionigšteinas. Gilių tarpeklių išraižytos aukštos uolos, besitęsiančios lygumos, įvairiausios reljefo formos nuo bokštų ir adatų iki arkų ir tiltų. Keliausite palei Elbės upę, kurios pakrantėse išvysite didingas pilis. Pateksite į uolų, akmens sienų ir stačių šlaitų labirintus. Tarpekliais čia šniokščia sraunūs upeliai ir kriokliai. Per kelias eras lietus ir šaltis iš smiltainio išskaptavo daugybę gotikinių bokštų ir bokštelių, smailių ir kupolų. Eisite akmeniniu „Bastėjos“ tiltu ir grožėsitės įstabiausia gamtos panorama Vokietijoje: kabančios uolos, arkos, skardžiai, **akmeninis miestas. **Kionigšteino pilyje-tvirtovėje nuo gynybinės sienos Jums atsivers nuostabus vaizdas į „Saksonijos Šveicariją“. Užkilę ant uolos apžiūrėsite XVI a. kareivines, giliausią šulinį, buvusį ginklų arsenalą, katalikų koplyčią, pilį. Puikią architektūrą papildo sodas ir parkas. Vėliau bus galimybė pamatyti netoliese esančią **Vesenšteino pilį, kuri skaičiuoja jau daugiau nei 700 metų. Ji buvo sugriauta ir atstatyta. Dabar tai gotikos bei klasicistinio stiliaus architektūrinis šedevras. Pasivaikščiosite po barokinius pilies sodus. Po turiningos dienos kalnuose kupini įspūdžių ir malonių akimirkų grįšite į Drezdeną. Laisvas laikas.  Nakvinė 3* viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Per Usti-nad-Labemą važiuojame į Prahą. Pakeliui – trumpa pažintis su istorija: Usti rašytiniuose šaltiniuose minimas nuo 993 m. XIX a. Usti tapo svarbiu ankstyvojo nacionalsocializmo centru. Čia buvo atspausdinta daugelis nacių teorinių darbų. 1938 m. vasarą ir rudenį dauguma žydų persikėlė iš Usti į Prahą. 

Važiuojame į Prahą. Apžiūrime Čekijos sostinę: Loretos aikštė, Buvę Karalių rūmai – Prahos Hradas (pilis), svarbiausia šalyje Šv. Vito katedra, Šv. Jurgio bazilika. Kairiajame Vltavos upės krante išsidėstęs buvęs Prahos aristokratų rajonas Mala Strana, gražiausia miesto barokinė Šv. Mikalojaus bažnyčia, romantiškoji kampos sala, žymiausias Prahos simbolis – Karolio tiltas, Senamiesčio aikštė su garsiuoju rotušės bokšto laikrodžiu, senieji miesto vartai – Parako bokštas, Vaclovo prospektas. Vakarinė Praha, plaukiojimas laiveliu. Laisvas laikas mieste. 20.00 išvažiuojame į BrnoApgyvendinimas 3* viešbutyje, nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Apžiūrime Brno. Per pietus išvažiuojame į Krokuvą. Vakarinis žydiškas kvartalas. Laisvas laikas.  Pageidaujančius pakviesime į papildomą ekskursiją pėsčiomis rusų kalba. **„Žydiškas Kazimieras ir Podgužė“. Kazimiero rajono istorija prasideda nuo 1335 m., kai karalius Kazimieras Didysis išleido  privilegiją, reguliuojančią teisinę jo vardu pavadinto miesto padėtį. Šiuo metu Kazimieras – tai populiariausias Krokuvos rajonas su savo turtinga istorija ir tradicijomis. Jo vakarinėje dalyje stūkso gotikinė Šv. Katerinos bažnyčia ir Tėvų Paulinų bažnyčia ant uolos. Kazimiero Turgaus aikštėje yra seniausias Lenkijoje Etnografijos muziejus. Rytinėje dalyje rasite buvusį žydų rajoną. Išliko tik 7 sinagogos, Judaizmo muziejus, XVI a. žydų kapinės. Kitame Vyslos krante Podgužės rajone žydų geto vietoje pastatytas Tautos atminties muziejus. Kazimiere ir Podgužėje buvo filmuojamos Steveno Spielbergo filmo „Šindlerio sąrašas“ scenos. Dabar Kazimiero rajonas yra viena madingiausių Krokuvos dalių, kurioje lig šiol stovi sinagogos, išlikusios senosios kapinės, veikia kavinės ir parduotuvės. Apgyvendinimas ir nakvynė 3* viešbutyje Lenkijoje.

6 diena. Pusryčiai. Veličkos druskos kasyklos. Čia yra viena didžiausių ir seniausių Europoje *druskos kasyklų. Šachtos gylis – 340 m., o  bendras koridorių ilgis – daugiau nei 35 km. Požeminiais šachtos stebuklais pasigrožėti iš viso pasaulio atvyksta daugybė turistų. Be to, oras šachtoje turi gydomųjų savybių, po žeme yra įrengta sanatorija. Kasyklos veikia jau 700 metų. Čia nusileisite į 135 m gylį ir grožėsitės žmogaus rankomis sukurtomis koplyčiomis, garsiąja Kingos bažnyčia, paminklais, gamtos sukurtais ežerėliais. Druskinių figūrų ekspozicijose susipažinsite su šachtos ir druskos kasybos istorija. Ekskursijos trasa veda per trijuose lygiuose išsidėsčiusius koridorius ir patalpas, iškastus nuo 64 iki 135 m gylyje. Pasivaikščiojimas požeminėmis galerijomis reikalauja atitinkamo fizinio pajėgumo: ekskursijos trasos ilgis – apie 2,5 km, ekskursija prasideda nusileidimu apie 400 laiptelių žemyn (atgal kilsite liftu). Lankoma kasyklos dalis – tai tik nedidelis požeminių koridorių labirinto, besitęsiančio apie 300 km fragmentas. 

Tęsiame kelionę. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: Paminklas Žalgirio mūšio 500–osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J. Mateika, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bazilikos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai,  Vavelio kalva - didingi rūmai, buvusi Lenkijos-Lietuvos karalių rezidencija, Vavelio katedra. Dabar **Vavelio Karalių pilyje galima pamatyti lenkų karalių buičiai skirtą ekspoziciją: kambarius, sosto salę, arsenalą ir lobyną. Katedroje palaidoti lenkų karaliai, didieji lenkų poetai Adomas Mickevičius, Julijus Slovackis ir kiti, o taip pat politiniai veikėjai Tadas Kosciuška, Juzefas Pilsudskis, Juzefas Poniatovskis, Vladislavas Sikorskis. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys savarankiškai tęsia pažintį su centrine istorinės Krokuvos dalimi. Siūlome pasivažinėjimą po istorines Krokuvos gatves karieta (1 val.) - romantiškas pasivažinėjimas grožintis miesto įžymybėmis. 20.00 Išvažiavimas į Lietuvą, tranzitas per Lenkiją ir Lietuvą.

 

7 diena. 2015.08.21, penktadienis. Apie vidurdienį atvykstame į Vilnių.

 

Kaina 335 €

 

 


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Maloniai kviečiame Jus į trijų dienų kelionę po Kaliningrado sritį, vakarinį Rusijos regioną.
Ekskursinis turas su poilsiu prie Kaspijos jūros Baku
Atrask žemės rojų kartu su mūsų kelionės įmone.
Organizuojame parodų lankymą Suvalkuose
Suteikiame visą Jus dominančią informaciją
Užsisakyti kelionę
Aktyvus poilsis, pramogos, gamtos stebuklai, smaragdinė šilta jūra su smėlio paplūdimiais, didingi vienuolynai, nuostabūs kraštovaizdžiai, užburianti Adrijos jūros pakrantė, gamtos stebuklai, įdomi bei kruopščiai kelionių ekspertų atrinkta programa. Daugiau informacijos: http://kelioniuorganizatorius.lt/
529.00 €
Jūsų laukia 8 dienos prie Adrijos jūros.
Pažintinė kelionė. (8d.) Kaina 297 Eur
Pažintinė kelionė. (7d.)
Tai ir pažintis su Gruzija (Sakartvelu) ir kartu puikus poilsis prie jūros Batumyje. 12 dienų/11 naktų
IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS, kuris galioja tik Jums ir Jūsų šeimos nariams!!!
Parodų lankymas Suvalkuose
Augustavas – Balstogė – Supraslio stačiatikių vienuolynas – Hitlerio būstinė – Šv. Lipkos vienuolynas – Studena
89.00 €
Visiems verslo klientams padedame suorganizuoti kelionę į Suvalkus
Kiek­vie­nam tu­ris­tui ga­li­me pa­siū­ly­ti ke­lio­nę pa­gal po­reikius, interesus bei ga­li­my­bes
Stebuklingas Savaitgalis ir Poilsis
Pažintinė kelionė po įspudingiausias Slovakijos vietoves
Poilsinė kelionė. (14d.) Jūsų laukia 7 dienų poilsis prie Adrijos jūros pakrantės.
Pažintinė kelionė. (5d.)