Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Klasikinė Vokietija

Pažintinė kelionė. (5d.)
Kontaktiniai duomenys
Konstitucijos pr. 12 - 23
LT-09308 Vilnius
tel.: +370 687 39249
mob.: +370 600 07211
secular.business@gmail.com, info@zelesa.lt
www.zelesa.lt, www.kelioniuorganizatorius.lt
Nuotraukos

 

Klasikinė Vokietija

Vokietija –  viena didžiausia valstybė Europoje. Šalis nusidriekia nuo Baltijos jūros iki Alpių. Vokietija yra žinoma savo turininga kultūra. Čia kūrė žymus filosofai, dailininkai, muzikantai, verslininkai, mokslininkai ir išradėjai. Savo architektūra, pilimis ir gamta traukia turistus iš viso pasaulio. Vokietija yra septinta pagal lankomumą šalis pasaulyje. 

Lietuva - Varšuva – Saksonijos Šveicarija – Drezdenas – Meisenas – Potsdamas – Berlynas – Lodzė – Lietuva

Kelionės programa:

1 Diena. (2015.08.02) švykimas iš Utenos per Vilnių, Kauną, Alytų, Marijampolę 19.00 val. Tranzitas per Lietuvą, Lenkiją, su trumpomis pertraukėlėmis poilsiui ir kojoms pramankštinti. Keliaujame vingiuotais Lenkijos keliais, stebime, kaip ES dėka gerėja kaimynų gyvenimas, kaip žmonės prižiūri ir puoselėja žemę, puošia gamtą, gražina savo buitį. Kelionėje per autobuso langą stebime, kaip keičiasi gamtovaizdis.

 2 Diena. Atvykstame į Varšuvą. Lenkai sako: „Norintys sužinoti Lenkijos ateitį, turi apsilankyti Varšuvoje, o norintys perprasti lenkų sielą - pažinti Krokuvą“. Ekskursija po istorinį senamiestį verta Jūsų dėmesio!  Pažintis su nepakartojama Varšuva, kurios centras per Antrąjį pasaulinį karą buvo negailestingai sulygintas su žeme ir tik gyventojų išsaugotų fotografijų, paveikslų ir piešinių dėka jis buvo kruopščiai restauruotas. Į pagalbą buvo pasitelktos XVIII-IX a. dailininkų drobės, siekiant tiksliai atkurti miesto įvaizdį. Visiškai sugriautas miestas plyta po plytos atstatytas po II pasaulinio karo. Varšuvos atkūrimas vertinamas kaip tautos žygdarbis ir 1980 metais Varšuvos  senamiestis (Stare Miasto) buvo įrašytas į UNESCO paveldo sąrašą. Jūs pamatysite lenkų tautos pasididžiavimą! Ekskursija po Stare Miasto senamiesčio istorinį centrą: Rūmų aikštė, Žygimanto kolona, Karališkoji pilis, gotikinė Šv. Jono katedra, Jėzuitų bažnyčia, Turgaus aikštė ir kt. Apsilankysite elegantiškoje prekyvietėje, kurioje kunkuliuoja gyvenimas. Senamiesčio Turgaus aikštė (lenk. Rynek Starego Miasta) – iki pat XIX a. tai buvo Varšuvos visuomeninio gyvenimo centras. Turgaus aikštės centre yra Undinės Sirenos statula (Pomnik Sirenki), kuri 1938 m. tapo oficialiu miesto simboliu. Šiandien ši aikštė tarsi pasidalijusi į dvi dalis: praeitį ir dabartį. Ne veltui dėl ypatingos Senamiesčio Turgaus aikštėje tvyrančios atmosferos ji lyginama net su Monmartru: čia daug parduotuvių, užeigėlių, jaukių kavinių, restoranų. Pasivaikščiokite viduramžių gatvėmis iki Valdovų rūmų, Barbakano gynybinės sienos. Stabtelėkite prie Nežinomo kareivio kapo - šventos vietos kiekvienam. Aplankykite Šv. Kryžiaus bažnyčią, kuri garsi tuo, kad joje palaidota kompozitoriaus Frydriko Šopeno širdis. Ekskursija po istorinį senamiestį verta Jūsų dėmesio! Tęsiame kelionę per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Po pietų atvykstame į viešbutį. Pamirškite visus rūpesčius, atsipalaiduokite nuo kasdienybės, pajuskite atostogų atmosferą ir skirkite keletą valandų sau. Apsistojame viešbutyje netoli Lenkijos-Vokietijos sienos. Jūsų atostogos prasideda! Ne tik gamtos grožis pakerės jūsų širdis. Pasirūpinsime ir gurmaniškais malonumais. Galėsite paskanauti lenkų virtuvės patiekalų: gardžių ekologinių avies sūrių, mėsos delikatesų, "koldūnų",  virtinukų su spirgučiais, žuvies. Laisvas laikas. Nakvynė 3* viešbutyje. 

3 Diena.  Pusryčiai. Išvykimas link Saksonijos sostinės Drezdeno. Kiekviename žingsnyje jūsų laukia pažintis su turtinga Vokietijos istorija ir kultūra. Tai šalis, kurioje turistinis sezonas tęsiasi ištisus metus, ir tai nenuostabu, nes Vokietija yra laikoma gražiausia centrinės Europos valstybe. Nepamirštami įspūdžiai Jūsų atmintyje išliks dar ilgai po kelionės. Nuostabios pilys, senoviniai rūmai, autentiškos bažnyčios ir siauros gatvelės – jaudinanti praeities ir dabarties harmonija. Vokietija yra įvairiapusiška ir dinamiška valstybė, kurioje sudėtinga šalies praeitis jungiasi su įdomia ir spalvinga dabartimi. Kelionė vaizdingomis Drezdeno apylinkėmis, dar vadinamomis „Saksonijos Šveicarija“, kurių pasakiško grožio kraštovaizdis užburs jus. Maršrutas tęsiasi palei didingomis pilimis pakrantėje garsėjančią Elbės upės vingį. Pravažiuojame įspūdingai įtvirtintą romantišką Štolpeno pilį - tvirtovę, esančią apie 20 km nuo Drezdeno. Šioje pilyje 1765 metais numirė grafienė Ana Kozel, kalėjusi čia beveik pusę amžiaus. Kasmet turistai lanko Štolpeno pilį, kad išgirstų valdovo Augusto Stipriojo meilės istoriją ir sužinotų, kodėl daugiau nei pusę amžiaus čia jis kalino savo meilužę grafienę Aną Kozel.  

Tęsiame susipažinimą su Saksonijos Šveicarijos gamta ir Meiseno miestu. Miestą X a. įkūrė vokiečių karalius Henrikas I pravarde Paukštininkas. Meisenas dažnai vadinamas „Saksonijos lopšiu“. Tai miestas-paveikslėlis ar miestas-žaisliukas, kurio istorija siekia tūkstantį metų. Jis ir šiandien žavi lyg viduramžių pasaka. Pasivaikščiojimas po Meiseno senamiestį: Albrechtsburgo pilis, katedra, rotušė, Dievo Motinos bažnyčia, Šv. Afros bažnyčia, Elbės upės krantinė. Istorinis Meiseno centras išsidėstęs ant kalno, viduramžių gatvelės jame išklotos akmenimis. Meisenas garsus savo porcelianu: daugiau nei prieš 300 metų griežtai slaptai viduramžių Albrechtsburgo pilyje buvo įsteigta pirmoji Europoje porceliano manufaktūra. Ji egzistuoja iki šiol – Meiseno porcelianas iki šiol gaminamas rankomis ir todėl vertinamas kaip auksas. Pagal galimybes Meisene grupės pageidavimu aplankysime **Porceliano manufaktūros muziejų arba **Albrechtsburgo rūmus. O jei Jums labiau norėsis aplankyti garsųjį vyno rūselį, alaus daryklą, – siūlome tai apgalvoti ir iš anksto išsakyti savo pageidavimus užsisakant kelionę.

Toliau jūsų laukia pažintis su istoriniu Drezdenu. Jis dėl savo padėties ant upės kranto, dėl meno pulsavimo, stilių įvairovės yra dar vadinamas „Florencija ant Elbės upės kranto“. Rašytiniuose šaltiniuose Drezdenas pirmą kartą paminėtas 1216 metais, o 1547 metais jis tapo Saksonijos kurfiurstų rezidencija. Tai miestas-stebuklas prie Elbės upės Po beveik 70 metų Drezdenas buvo atgaivintas ir tapo vienu svarbiausių turistų maršrutų Vokietijoje. Pagrindinis miesto orientyras - Šv. Dievo Motinos bažnyčia (Frauenkirche), įmantraus baroko stiliaus šedevras, suprojektuotas George Bähro ir iš griuvėsių prikeltas tik 2005 m. Šiandien rūpestingai atstatytas istorinis miestas su daugybe muziejų ir galerijų traukia turistus iš viso pasaulio. Nemažiau svarbus yra šios šalies kultūrinis paveldas. Didžiųjų miestų teatrų, muziejų durys svetingai atvertos lankytojams: didingi operos teatrai, prabangios koncertų salės ir muziejai. Drezdeno muziejuose saugomi ilgametę istoriją liudijantys neįkainojami meno kūriniai. Ekskursijos metu apžiūrėsite baroko šedevrą Cvingerio rūmus su garsiąja meno galerija, Semper Operos pastatą, pastatytą 1838 - 1841 metais, ir po restauracijos atidarytą 1985 m. Katalikiška katedra Hofkirche, Drezdeno pilis, Elbės krantinė. Apsilankysite **Drezdeno galerijoje, kurioje turėsite progos pasigrožėti pasaulinio masto tapybos šedevrais. Laisvas laikas. Atvykimas į viešbutį. Nakvynė 3* viešbutyje.

4 Diena. Pusryčiai. Išvykimas į Potsdamą. Ekskursija po Sansouci rūmus (garsiausias rūmų ansamblis, kurį įkūrė Frydrichas didysis. Šių rūmų idėja kilo po to, kai jis lankėsi Versalyje). Potsdamas – Frydricho Didžiojo miestas, o Sanssouci rūmų ansamblis, esantis rytinėje miesto dalyje – pats žymiausias parkas Potsdame. 1990 metais Sanssouci ansamblis su parku buvo įtraukti į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą.   

Pervažiavimas į Berlyną. Berlynas yra ne tik Vokietijos sostinė ir didžiausias miestas, bet ir vienas gražiausių miestų Europoje. Apžvalginė ekskursija po miestą: tarp daugelio lankytinų vietų aplankysite ir neįprastai žalią sostinę. Čia kiekviena gatvelė, kiekvienas kampas apsodintas krūmeliais, žaluma. Centrinėje parko dalyje yra pats didžiausias ir žaliausias objektas – Tiergarteno parkas. Jo amžius siekia 500 metų ir jis driekiasi nuo Berlyno zoologijos sodo iki Branderburgo vartų, o jei pažiūrėtume į miestą iš viršaus, pamatytumėte vaizdingą žalią oazę betono džiunglėse. Rytinėje sostinės dalyje yra Treptovo parkas, įsikūręs ant Šprė upės kranto. Didelės aikštės centre stovi paminklas žuvusiems kariams. Netoli Treptovo parko įkurta puiki vieta laisvalaikio praleidimui ir poilsiui – Špre parkas, kuris ribojasi su Plentervaldo rajonu. Berlyne taip pat gausu teatrų, muziejų, istorinių paminklų ir memorialų, skirtų kariams atminti. Daugybė miesto kavinių ir restoranų kviečia susipažinti su tradicine vokiška virtuve, siūlo paragauti išskirtinių patiekalų bei įdomiai praleisti laiką. Laisvas laikas. Išvykstame į Lenkiją. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė 3* viešbutyje.

 5 Diena.  Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Tęsiame kelionę per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vykstame į pramoninę Lenkijos sostinę, antrąjį pagal dydį miestą Lodzę. Miesto didybę pajusite pro autobuso langą: Jus pakerės Piotrkovka gatvė – ilgiausia tik pėstiesiems skirta gatvė Europoje. Be to, turėsite smagią progą pasidairyti ir apsipirkti milžiniškame prekybos centre,  kuris jus nustebins prekių pasiūla ir kainomis. Čia apsiperka gausybė turistų iš įvairių šalių. Tikrai nenusivilsite ir Jūs. Vėliau keliausite per Lenkiją.

Išvykdami iš Varšuvos pakeliui grupės pageidavimu galėsime aplankyti milžinišką prekybos centrą М-1, kur rasite suvenyrų ir dovanų draugams bei šeimos nariams: tai maisto produktai, prekės vaikams, drabužiai, avalynė, aksesuarai, kosmetika, Lenkijos ir žymiausių pasaulio gamintojų prekės. Vėlai naktį sugrįžimas į Lietuvą.

 Kaina: 235 €


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Maloniai kviečiame Jus į trijų dienų kelionę po Kaliningrado sritį, vakarinį Rusijos regioną.
Ekskursinis turas su poilsiu prie Kaspijos jūros Baku
Atrask žemės rojų kartu su mūsų kelionės įmone.
Organizuojame parodų lankymą Suvalkuose
Suteikiame visą Jus dominančią informaciją
Užsisakyti kelionę
Aktyvus poilsis, pramogos, gamtos stebuklai, smaragdinė šilta jūra su smėlio paplūdimiais, didingi vienuolynai, nuostabūs kraštovaizdžiai, užburianti Adrijos jūros pakrantė, gamtos stebuklai, įdomi bei kruopščiai kelionių ekspertų atrinkta programa. Daugiau informacijos: http://kelioniuorganizatorius.lt/
529.00 €
Jūsų laukia 8 dienos prie Adrijos jūros.
Pažintinė kelionė. (8d.) Kaina 297 Eur
Pažintinė kelionė. (7d.)
Tai ir pažintis su Gruzija (Sakartvelu) ir kartu puikus poilsis prie jūros Batumyje. 12 dienų/11 naktų
IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS, kuris galioja tik Jums ir Jūsų šeimos nariams!!!
Parodų lankymas Suvalkuose
Augustavas – Balstogė – Supraslio stačiatikių vienuolynas – Hitlerio būstinė – Šv. Lipkos vienuolynas – Studena
89.00 €
Visiems verslo klientams padedame suorganizuoti kelionę į Suvalkus
Kiek­vie­nam tu­ris­tui ga­li­me pa­siū­ly­ti ke­lio­nę pa­gal po­reikius, interesus bei ga­li­my­bes
Stebuklingas Savaitgalis ir Poilsis
Pažintinė kelionė po įspudingiausias Slovakijos vietoves
Poilsinė kelionė. (14d.) Jūsų laukia 7 dienų poilsis prie Adrijos jūros pakrantės.
Pažintinė kelionė. (5d.)