Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Naujiena! Susipažinkime su Albaniją!

Poilsinė kelionė. (14d.) Jūsų laukia 7 dienų poilsis prie Adrijos jūros pakrantės.
Kontaktiniai duomenys
Konstitucijos pr. 12 - 23
LT-09308 Vilnius
tel.: +370 687 39249
mob.: +370 600 07211
secular.business@gmail.com, info@zelesa.lt
www.zelesa.lt, www.kelioniuorganizatorius.lt
Nuotraukos

 

Naujiena! Susipažinkime su Albaniją!

Albanija –  Jūsų malonumui Dureso smėlio paplūdimiai, skaidri, smaragdinė Adrijos jūra bei  nuošalios egzotiškos įlankėlės. Čia Jūsų laukia antikos ir viduramžių paminklai, musulmonų mečetės, vienuolynai ir „Tūkstančio langų miestas" – Beratas, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Sausio mėnesį laikraštis „New York Times“ paskelbė kasmetinį sąrašą šalių, kurios yra vertos turistų dėmesio. Albanija užėmė 4-tą vietą šiame sąraše. Didžiulio įvertinimo sulaukė išsaugota švari pakrantė, daugybė istorinių vietų, nebrangūs viešbučiai ir saugus poilsis.  

 

Lietuva -Vilnius – Košicė – Egeris - Zagrebas –Sarajevas – Bosnijos piramidžių slėnis –  Podgorica – vienuolynas Balkanuose – Ostrogas – Duresas  – Tirana – Skopjė – Belgradas – Bratislava – Praha – Lietuva - Kaunas -  Vilnius

 


Kelionės programa:

1 diena. 20:00 val. išvykimas iš Vilniaus Geležinkelio Stoties ( Geležinkelio g . 16, Vilnius)

Tranzitas per Lietuvą.

 2 diena. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją, Vengriją  su trumpomis pertraukėlėmis poilsiui. Keliaujame vingiuotais Lenkijos keliais, stebime, kaip ES dėka gerėja kaimynų gyvenimas, kaip prižiūrima ir  dirbama žemė, kaip žmonės gražina aplinką, puoselėja gamtą.

Po pietų atvykimas į vieną iš gražiausių Slovakijos miestų Košicė.

 Tai yra antras pagal dydį miestas Slovakijoje. Trumpas susipažinimas su senuoju miesto centru ir pačiu miestu. Laisvas laikas. Siūlome pavalgyti nacionalinių patiekalų, paragauti  sloksniuoto alaus geriausiuose miesto baruose.

 Tęsiame kelionę į Vengriją – vyno sostinę Egerį. Ekskursija po Egerio senamiestį  pėsčiomis. Egeris, kaip ir visi Vengrijos miestai - tvarkingas, jaukus ir svetingas. Egeris garsėja įspūdinga barokinio stiliaus architektūra, vyndarystės ir pirčių lankymo tradicijomis bei  mineralinio vandens šaltiniais! Egeris garsėja architektūros paminklų gausa -čia susipyna baroko bei turkų invazijos palikimas. Visa tai sukuria savitą miesto atmosferą. Aplankysite Baziliką, Licėjaus pastatą, Dobo aikštę su unikalia architektūra, turkų minaretą bei didingą Egerio tvirtovę su požemiais. Senamiestyje galėsite mėgautis šiltu oru bei gražiais vaizdais vienoje iš daugelio kavinių ar ledainių. Atvykstame į viešbutį.

Vakare aplankysite taverną, kur pasimėgausite vynu. Autobusas jus nuveš į „Gražuolių slėnį“, garsėjantį savo vyno rūsiais. Vietiniai gyventojai labai paprastai interpretuoja šios vietos pavadinimo kilmę . Kai kurie teigia, kad kai rūsyje prisiragauja vyno, jiems visos moterys tampa gražuolėmis, o kiti teigia, jog vietovėje kadaise gyveno labai gražios merginos.

 Rekomenduojame užsukti į „Gražuolių slėnio“ taverną vakarienei ir *vyno degustacijai arba pasimėgauti terminių baseinų malonumais. Egeryje gaminami kokybiški vynai iš vynuogių, augančių slėniuose. Žinomiausios vietinės vynų rūšys: Egri Bikavér (raudona), Egri Leányka, Egerszóláti Olaszrizling, ebrői Hárslevelű (balti) bei žymusis Chardonnay.

 Čia degustuosite naminius Egerio vynus įstabiuose vyno rūsiuose ir skambant čigoniškai muzikai ragausite tradicinius vengriškus patiekalus. Posakis teigia: „Vengrai gali gyventi kaip skurdžiai, tačiau valgo kaip tikri karaliai”. Įsitikinsite patys - paragaukite vengriško guliašo! Taip pat pabandykite paprikos patiekalų bei nepakartojamo vyšnių deserto. Nakvynė viešbutyje Egeryje.

 3 diena. Pusryčiai. Išvykstame Į Budapeštą. Budapeštas – nuostabus ir jaudinantis miestas! Budapeštas turi vieną įdomią savo miesto kilmės istoriją – anksčiau šio miesto vietoje stovėjo 3 savarankiški miestai – Būda, Peštas ir Obūda. 1873–aisiais metais šie trys miestai buvo sujungti ir miestas buvo pavadintas Budapeštu.

 Budapeštas - miestas, turintis seną istoriją, tačiau nesustingęs – gyvenimas čia pulsuoja visomis spalvomis. Vengrija garsėja savo muzikalumu, guliašu ir paprika, fantastiškais vynais bei žvejų sriuba, krištolo dirbiniais, terminiais bei mineralinio vandens baseinais, gydyklomis. Žmonės Vengrijoje draugiški, malonūs ir paslaugūs. Turistus vilioja sostinė Budapeštas, - įstabi miesto architektūra, verdantis kultūrinis gyvenimas, netrūkstama kavinių, restoranų virtinė,  vykstantis įvairūs muzikiniai ir sporto renginiai.

 Budapešte atvykstame į Gelerto kalno apžvalginę aikštelę.

Laisvas laikas. Įsigyjame suvenyrų. Grožimės Budapešto miesto panorama.

Neapsakomo grožio panorama - daugiau nei 200 metrų aukščio, abejingų tikrai nepalieka. Susižavėjimą kelia ir puikiai nuo kalno viršūnės matomi visi 10 Budapešto tiltų. Kalno viršūnėje stūkso Citadelės,  gynybinis kompleksas ir jame įsikūręs muziejus bei Laisvės statula (Szabadság Szobor), simbolizuojanti dėkingumą tautos didvyriams, paaukojusiems savo gyvybes kovoje prieš okupaciją.

Pailsėję tęsite ekskursiją į Kroatijos sostinę Zagrebą. Nors devintajame dešimtmetyje miestas buvo susprogdintas, jis vis dar turiningas ir įdomus turistams: neogotikinės katedros bokštai, archeologijos muziejus, meno galerijos. Zagrebas – politinis, ekonominis, intelektualus ir kultūrinis centras, pastatytas baroko stiliuje, dar vadinamas „mažąja Venecija“. Patiems  įžymiausiems ir  lankomiausiems  objektams  priskiriami Bano Jolavičiaus aikštė, miesto turgus Dolaco terasoje, Kaptolio aikštė su Mergelės Marijos katedra, kurios dviejų bokštų aukštis siekia 105 metrus, Akmens vartai, Šv. Marko aikštė.

 Toliau keliausite į Sarajevą. Sarajevas yra gražus turistinis miestas, kuris atlaikė daug karų ir išsaugojo savo grožį. Sarajevas ilgai buvo valdomas Osmanų imperijos. Mieste šiandien yra nemažai Osmanų palikimo: religija, turistiniai objektai. Sarajevas patrauklus turistinis miestas, kuriame susikerta ir papildo vieną kitą keturios civilizacijos: miestas turtingas istorija, kuriame persipina Rytų ir Vakarų kultūros. Palanki geografinė padėtis – miestą supa kalnai. Sarajeve vyko XIV Žiemos olimpinės žaidynės. Šiandien mieste yra daug muziejų, gražių architektūros paminklų, tiltų ir parkų, miesto Rotušė, Nacionalinė biblioteka, turgavietė, Miljackos upės tiltai, mečetės, cerkvės, sinagogos. Pamatysite nuostabųjį „Latynų tiltą“

 Nakvynė viešbutyje 3*.

 4 diena. Po pusryčių važiuosite į  Bosniją -  piramidžių tėvynė apžvalgai!

Turėsite progos išvysti neregėtas piramides, esančias  Bosnijos Piramidžių slėnyje 

Saulės Piramidė, Mėnulio Piramidė, Kapavietė Vratnicoje. Bosnijos piramidžių slėnio priešistoriniai statiniai - bene reikšmingiausias archeologinis objektas. Visočicos kalnas iš tikrųjų yra milžiniška akmeninė piramidė, savo dydžiu pranokstanti net Egipto piramides.

 Toliau vyksite į Albaniją.  Vaizdingais Juodkalnijos kalnų kelio vingiais keliausime į  pietinius Juodkalnijos miestus. Vykstame Juodkalnijos link Adrijos pakrante. Važiuojant per  Nikšyčių, pravažiuosim per pagrindinį šalies miestą, sostinę - Podgoricą. Pažintis su Juodkalnijos sostine. Podgoricą supa penkios upės: Morača, Zeta, Cijevna ir Sitnica. Kelionės metu apžiūrėsime lankomiausias miesto vietas: X amžiaus Šv. Jurgio bažnyčią, laikrodžio bokštą, senąjį tiltą, citadelę, mečetę.

Toliau  pamatysime patį įžymiausią ir lankomiausią vienuolyną Balkanuosę Ostrogą. Šis vienuolynas buvo pastatytas XVII a. vertikalioje padėtyje ant stataus uolos šlaito.  Čia taip pat saugomi Šv. Vasilijaus Ostrožskio palaikai. Šis šventasis garbinamas Balkanuose kaip aukščiausiasis liaudiškas šventasis ir ganytojas. Tūkstančiai piligrimų kasdien atvažiuoja į šį vienuolyną pagerbti jo palaikus. Kertame Juodkalnijos sieną ir išvažiuojam į Albanijos žemę.

 Toliau jūsų laukia pervežimas į šiaurinį miestą Škoderį, senovinę karalienės Tiutos laikų sostinę.

Aplankysime  senovinį  tiltą „Mesi“, pastatytą 18 a. viduryje, iš kur atsiveria įspūdingas vaizdas į Albanijos Alpes. 

 Atvykstame į kurortus.

Diurešas –įspūdingiausias, patraukliausias ir dar neatrastas kurortas, su smėlio paplūdimiais, šilta jūra, moderniausiais viešbučiais ant jūros kranto bei itin pigiais vaisiais ir daržovėmis. Jis populiarus ne tik Albanijoje, bet ir Italijoje, Vokietijoje, Skandinavijoje, Makedonijoje ir Graikijoje.

 Durešas yra pagrindiniai Albanijos jūros vartai į pasaulį ir vienas iš seniausių Albanijos miestų.

Iš žymiausių miesto vietų galima paminėti Dureso amfiteatrą su miesto sienos likučiais, taip pat vieno žymiausių XX a. pradžios Europos aktorių – albano Aleksandro Moisiu kultūros centrą su teatru, Estrados teatrą, Dureso archeologinį ir istorijos muziejų. Dureso amfiteatras yra pastatytas II a. ir yra vienas didžiausių Balkanuose. Tačiau pats didžiausias turistų traukos objektas yra Dureso paplūdimiai prie Adrijos jūros.

 Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje,  arba apartamentuose.

Laisvas vakaras  pajūryje. Poilsis. Nakvynė. 

 Pamirškite visus rūpesčius ir atsipalaiduokite nuo kasdienybės, įkvėpkite tyro oro ir kelias valandas skirkite sau!

5 diena. Pusryčiai.  Poilsis prie Adrijos jūros arba siūlomos ekskursijas Albanijoje**

Albanijos kurortai yra įsikūrę ir prie Adrijos, ir prie Jonijos jūros. Adrijos jūros dalyje esantys paplūdimiai iš esmės yra smėliniai. Nusileidimas į vandenį yra nuožulnus, todėl tai labai tinka poilsiui su vaikais. Paplūdimiai prie Jonijos jūros yra žvyriniai, gargždiniai, akmeniniai. Čia apstu uolų ir skardžių krantų.

 Puiki proga susipažinti  su šia egzotiška Europos valstybe, išvertus iš Albanų kalbos - „Kalnų erelių šalimi“ (Shqiperia).

 20 –ties metų jubiliejaus proga dovana nuo kelionių agentūros „Želesa“:

***** Nemokamos ekskursijos Albanijos kurortuose:

 

Ekskursija po Duresą, Gražusis miestas, nepaisant 345m.,1372m., ir 1905m ir 1926 m. žemės drebėjimų, stebina įvairių epochų architektūriniais objektais bei architektūros statiniais. Durese yra išlikęs romėnų Ia. pastatytas amfiteatras – didžiausias Balkanų regione. Taip pat čia rasite romėnų pirčių liekanų, rastų IV a. pr. m. e., II a. krikščionių laidojimo kriptų su mozaikomis, V a. Bizantijos įtvirtinimų liekanų, VI a. viduramžių bažnyčių, su išlikusia sienine tapyba, ankstyvųjų krikščionių bazilikos griuvėsių.

 Laisvas vakaras  pajūryje. Nakvynė  viešbutyje.

 2.      Ekskursiją po sostinę Tiraną: Ji prasideda nuo Skenderbergo aikštės, esančios pačioje miesto širdyje, kurią supa visos miesto įžymybės: Skenderbergo statula, Etehem Bey mečetė, pastatyta XIX a., Tiranos laikrodžio bokštas, pastatytas 1830 metais, Antropologinis muziejus, Kongresų rūmai, Nacionalinė biblioteka, Kultūros rūmai, Nacionalinis istorijos muziejus - didžiausias visoje Albanijoje. Laisvas vakaras  pajūryje. Nakvynė  viešbutyje.

 Prasideda savaitės poilsis prie jūros. ( 6-10 d.)  papildomą mokestį siūlome ekskursijas po aplinkines vietoves**. Ekskursijų kainos palyginti su Europos Sąjungos šalimis yra patrauklios. Šios kelionės metu galėsite pamatyti daugybę gražiausių Albanijos vietų, mėgautis ir stebėti nepakartojamą gamtą bei susipažinti su ištaigingomis, istorinėmis šios nepakartojamos šalies vietovėmis.

 Trumpas ekskursijų aprašymas:

 1. Ekskursija į Apoloniją (antikinis mokslo bei švietimo centras)  per Fierą aplankant Vliorę, grįžimas į Duresą.

 Vykstame į Fierą, Vliorę, Apoloniją, senovinį mokslo centrą, į kurį veda įžymus kelias Via Ignatija, buvęs svarbiausiu  prekybos keliu senovės Romoje. Čia studijavo  žimusis  Romos imperatorius Augustas Oktavianas. Dar aplankysime stačiatikių vienuolyną, kuriame yra Apolonijos  Archeologinis muziejus.

Ekskursija į  Apoloniją per Fierą aplankant Vliorę, 30 EUR

 2. Ekskursija   į Beratą aplankant Progožinę, Elbasaną, grįžimas į Duresą.

 Jūsų laukia pažintis su Berato miestu. Beratas-  antras pagal dydį miestas-muziejus Albanijoje, kurį albanai vadina „Tūkstančio langų miestu". Taip poetiškai miestas vadinamas dėl tankaus miesto užstatymo ir gausaus, dideliais langais įstiklintų, fasadų skaičiaus. Beratas - vienas gražiausių ir turtingiausių, senovės architektūrą išlaikiusių Albanijos miestų, kuriame būtina apsilankyti. Nepaisant 1851 m. miestą sukrėtusio smarkaus žemės drebėjimo, yra išlikusių XIII a. miesto tvirtovės sienos fragmentų, su tvirtovėje esančiomis  bažnyčių liekanomis. Beratas, dėl savo grožio bei unikalaus osmanų architektūrinio ir urbanistinio paveldo, yra įrašytas į UNESCO saugomų pasaulio paveldo sąrašą. Nuo 1961 m. turi miesto - muziejaus statusą.

Sustojimas pietums (už papildomą mokestį). Po pietų mes aplankysime kitas įžymias Berato vietas: Tvirtovė,  Onufrijaus muziejus ir keletą cerkvių su mečetėmis. Miesto centre Jūs pamatysite Karališkąją mečetę, Riterinę mečetę ir Tekę Alvetę.

Ekskursija į  Beratą- Elbasaną  - 35 EUR

 3.      Ekskursija į Kruję aplankant Lechę, Škoderį ir grįžimas į Duresą.

 

Viduramžių miestas Krujė įsikūręs kalnuotoje vietovėje. Krujė yra senas Albanijos miestas (Kruj albaniškai šaltinis), pirmą kartą minimas 879 m.  Nuo senojo turgaus kylate į Skanderbego pilį, kurioje yra  paminklas garsiajam Albanijos nacionaliniam didvyriui Skanderbegui. Po to lankotės Skanderbego ir etnografijos muziejuose.

 Škoderio miestas  įsikūręs gražioje vietoje pietiniame Skadaro ežero krante.

Kas tas Škoderis.? Gyvenvietė knibždėte knibžda žmonių. Visi skuba į turgų, kas dviračiais, karučiais ir, žinoma, savotiškais „Mersedesais“. Turguje vyrai pardavinėja žuvis, sūrius, marmeladus, aliejų ir kitus albaniškus delikatesus. Čia aplankysite musulmonų mečetę, provoslavų cerkvę ir katalikų bažnyčią. Vėliau vyksite į Rozafos pilį. Ankstyvais viduramžiais šioje vietoje išdygo tikroji pilis, kurios atsiradimą apgaubė legendos. Garsiausia jų apie tris brolius, pasiryžusius pastatyti pilį. Statė ištisas dienas, bet kiekvieną rytą, atvykę tęsti darbų, rasdavo tik nugriuvusias sienas. Tuomet senas žynys patarė broliams, kaip sustabdyti blogąsias jėgas, kasnakt nugriaunančias sienas. Reikia paaukoti žmogų. Ilgai broliai svarstė ir nusprendė paaukoti vieno iš jų žmoną - tą, kuri pirmoji kitą dieną atneš jiems pietus. Sąžiningas jauniausias brolis neprasitarė savo gražiajai žmonai Rozafai ir jai buvo lemta būti paaukotai, įmūrijant ją į pilies sieną. Ji sutiko likimą su viena sąlyga: kad sienos išorėje liktų jos dešinioji ranka glamonėti naujagimį, dešinė krūtis kūdikį maitinti, dešinę akis, kad jį matyti, o dešinė koja lopšį pasupti. Pasakojama, kad pienas vis dar teka iš vienos pilies sienos.

Ekskursija į Kruję aplankant Lechę, Škanderį ir Duresą - 38 EUR

 4. Ekskursija į Girokastrą (objektas įtrauktas į UNESCO paveldą)  ir grįžimas į Duresą.

11 diena. Pirmadienis. 

Anksti ryte išvykimas iš viešbučio. (Kas gyvena viešbučiuose ir apmokėjo už pusryčius -pusryčiams sausas davinys) vykstate į  Makedoniją, Serbiją.

Po paskutinės nakvynės pajūryje vykstame link namų su įdomiomis ekskursijomis pakeliui.  Aplankysime įdomiausius Makedonijos miestus Strugą, Skopje.

Struga yra tarsi Makedonijos Palanga – Ochrido ežeras  makedonams atstoja jūrą. Čia suvažiuoja tūkstančiai poilsiautojų iš visos Europos apžiūrėti vietos kuri yra daugelo kultūrų šaltinis. Taip pat miestas garsėja poezijos vakarais. Čia įkurtas Poezijos parkas, kuriame rasite  paminklą, įkurtą  lietuvių poetui Adomui Mickevičiui. Laisvas laikas pažinčiai su miestu.

Siūlome įsigyti nepakartojamą Makedonijos šedevrą - Ochrido perlą.

2001 metais Briuselyje įvykusioje rankų darbo inovacijų mugėje „Eureka” Ochrido perlas pelnė aukso medalį ir aplenkė kitus 45 perlų gamintojus iš viso pasaulio. Britanijos karalieneė Elžbieta  II itin mėgsta šiuos perlus, dažnai jais pasipuošia. Tai puikios lauktuvės artimiesiems.

Tęsiame kelionę po biblijinę Makedonjos žemę link šalies sostinės Skopje, kuriame persipina vakarų ir rytų kultūros. Ekskursijos metu apsilankysite Skopsko Kale tvirtovėje, turkiškose apylinkėse, pasivaikščiosite po miestą. Pagal galimybes verta apsilankyti vietos turguje.

Pailsėję tęsiame kelionę į Belgradą.

Belgrado  - įspūdingo, baltojo miesto apžvalga važiuojant autobusu.

Belgradas žymus tuo, kad jame susiduria keli skirtingi architektūros stiliai - turkiškasis bei modernusis. Pamatysite keletą sugriautų ir iki šiol neatstatytų pastatų, subombarduotų NATO antskrydžių metu.

Įsikuriameviešbutyje miesto centre. Laisvas laikas pažinčiai su vakariniu Belgradu. Pasivaikščiokite Kunigaikščio Michailovo pėsčiųjų alėja. Naktinis gyvenimas Belgrade aktyvus ir įdomus. Šis "baltuoju" vadinamas miestas pulsuoja gyvybe ir džiugina įvairiausiomis pramogomis. Gausybė jaukių kavinių, barų, klubų vilioja vietinius gyventojus bei turistus. Ten galėsite pailsėti, ramiai prisiminti įspūdžius, patirtus šioje kelionėje. Pagal pageidavimą vakarienė vienoje iš miesto kavinių. 

Nakvynė viešbutyje Belgrade 3*

12diena. Antradienis.

Pusryčiai viešbutyje.Kelionė per Serbiją, Vengriją, Slovakiją  su trumpomis pertraukėlėmis poilsiui.

Vykstame į gražiąją Čekijos sostinę Prahą. Laisvas laikas. Pagal norą galime užsukti į

čekišką restoraną**, išlenksime po bokalą čekiško alaus, pasimėgausime keptu sūriu ar paragausime kitų čekiškos virtuvės patiekalų. Sako, čekų virtuvė riebi, nesveika, maistas sunkus, bet labai skanus. Vakare, pagal Jūsų pageidavimą, galėsime stebėti šokančius, grojančius, užburiančius, “dainuojančius“ **fontanus, kurie pakerės ir privers aikčioti ne vieną. Vėlai vakare grįžtame. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

13 diena. Trečiadienis.

Pusryčiai. Pažintis su senąja miesto dalimi – STARE MESTO.

Ekskursija Prahos Hrade: Strahovo vienuolynas ir miesto panorama nuo jo, Prahos baroko šedevras – šv. Loretos* kompleksas, 3 Prahos Hrado kiemai su šv. Vito katedra, Auksine gatvele*, senaisiais karalių rūmais. Įžymiosios žydinčios Prahos Hrado terasos, šiaurinis karališkasis parkas ir garsieji Valdšteinų sodai. Mažasis miestas – Mala Strana su jo centrine aikšte, Parlamento ir seimo rūmais, šv. Mikalojaus katedra. Prahos Venecija ir Karlo tiltas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasiplaukioti laivu Vltavos upe**. Išvykstame namų link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją su trumpomis pertraukėlėmis ir sustojimais poilsiui. Naktinis pervažiavimas į Lietuvą. 

14 diena. Ketvirtadienis.

Pakeliui namo jūsų laukia pietūs - vakarienė viename iš gražiausių restoranų kelyje  "Gorski".

Ryte sustojimas Lenkijoje viename iš didžiausių prekybos centrų apsipirkti ir įsigyti lauktuvių.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Maloniai kviečiame Jus į trijų dienų kelionę po Kaliningrado sritį, vakarinį Rusijos regioną.
Ekskursinis turas su poilsiu prie Kaspijos jūros Baku
Atrask žemės rojų kartu su mūsų kelionės įmone.
Organizuojame parodų lankymą Suvalkuose
Suteikiame visą Jus dominančią informaciją
Užsisakyti kelionę
Aktyvus poilsis, pramogos, gamtos stebuklai, smaragdinė šilta jūra su smėlio paplūdimiais, didingi vienuolynai, nuostabūs kraštovaizdžiai, užburianti Adrijos jūros pakrantė, gamtos stebuklai, įdomi bei kruopščiai kelionių ekspertų atrinkta programa. Daugiau informacijos: http://kelioniuorganizatorius.lt/
529.00 €
Jūsų laukia 8 dienos prie Adrijos jūros.
Pažintinė kelionė. (8d.) Kaina 297 Eur
Pažintinė kelionė. (7d.)
Tai ir pažintis su Gruzija (Sakartvelu) ir kartu puikus poilsis prie jūros Batumyje. 12 dienų/11 naktų
IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS, kuris galioja tik Jums ir Jūsų šeimos nariams!!!
Parodų lankymas Suvalkuose
Augustavas – Balstogė – Supraslio stačiatikių vienuolynas – Hitlerio būstinė – Šv. Lipkos vienuolynas – Studena
89.00 €
Visiems verslo klientams padedame suorganizuoti kelionę į Suvalkus
Kiek­vie­nam tu­ris­tui ga­li­me pa­siū­ly­ti ke­lio­nę pa­gal po­reikius, interesus bei ga­li­my­bes
Stebuklingas Savaitgalis ir Poilsis
Pažintinė kelionė po įspudingiausias Slovakijos vietoves
Poilsinė kelionė. (14d.) Jūsų laukia 7 dienų poilsis prie Adrijos jūros pakrantės.
Pažintinė kelionė. (5d.)