Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Sveikos laikysenos studija

Užsiėmimai su profesionalia gydytoja
Kontaktiniai duomenys
Kalvarijų g. 2 - 5
Vilnius
tel.: +370 5 2724182
faks.: +370-5-2724182
Nuotraukos

 

 

Sveikos laikysenos studija

 

 

Kviečiame vaikučius registruoti į

  • Sveikos laikysenos studiją. Užsiėmimai su profesionalia gydytoja kinezitarapeute.

    Taisyklingos laikysenos mankštelės - tai papildomas užsiėmimas su kineziterapeute, siūlomas vaikučiams, norintiems smagiai stiprinti raumenukus ir lavinti koordinaciją.

    Šių užsiėmimų metu padarysime mankštelę  ir po mankštelės aktyviai žaisime. Žaidimai svarbūs vaikučiams, jų metu labiau akcentuosime laikyseną, daugiau  dėmesio skirsime mažylių plokščiapėdystei, taisyklingam pėdos statymui, nepamirštant, aišku, ir raumenukų stiprinimo.  Šioje studijoje bus skiriamas didelis dėmesys fiziniam vaikučių lavinimui: stiprinami raumenukai, koreguojama laikysena, lavinama koordinacija, o esant fiziniam krūviui, kaip žinome, stiprėja ir kaulų sistema.

  • Kalba kaip žaidimas Kalbą matom, girdim ir pajaučiam... Tai užsienio kalbų mokymas pagal specialią programą be vertimo. Kviečiame užsieniečių vaikučius, kurie norėtų mokytis lietuvių kalbos pagal specialią metodiką Lithuanian Language using Integrated Activities Therapy.  Tai tikrai efektyvu ir smagu - apie tai liudija ir aštuonerių metų tokio mokymo patirtis.

  • Студия эстетического воспитания детей «Кузнечик» приглашает детей от 3 до 7 лет на занимательные занятия.

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Užsiėmimai su profesionalia gydytoja