Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Poilsis Kroatijoje.

Jūsų laukia 8 dienos prie Adrijos jūros.
Kontaktiniai duomenys
Konstitucijos pr. 12 - 23
LT-09308 Vilnius
tel.: +370 687 39249
mob.: +370 600 07211
secular.business@gmail.com, info@zelesa.lt
www.zelesa.lt, www.kelioniuorganizatorius.lt
Nuotraukos

 

Jaučiatės kaip laisvas paukštis, pasiruošęs išskleisti sparnus? 
Jūsų atostogų metas artėja, o Jūs dar neapsisprendėte kur norėtumėte atostogauti?

Crikvenica – Jūsų laukia neužmirštamos atostogos, atgaiva kūnui bei sielai. Pabėkite nuo miesto šurmulio į ramybę ir saulę alsuojantį kurortą. Švariausi Europoje akmenukų ir auksinio smėlio paplūdimiai, rami, kristalinė Adrijos jūra, besidriekiančios romantiškos palmių alėjos, žaliuojantys miškai bei įstabūs, milžinai kalnai – visa tai kūria užbūriantį Crikvenicos kurorto gyvenimo ritmą.

 

LIETUVA-LENKIJA-ČEKIJA-AUSTRIJA-SLOVĖNIJA-KROATIJA-VENGRIJA-SLOVAKIJA-LENKIJA-LIETUVA

Kelionės trukmė: 12 dienos.

Papildomai apgyvendinimo kainas rasite kelionės programos pabaigoje.

Vaikams iki 14 metų apgyvendinimas apartamentuose su dvejais tėvais nuolaida – 20 %.
Vaikams iki 14 metų apgyvendinimas su dvejais tėvais viešbučio kambariuose – 10 %.

Kelionės programa:

1 diena. Penktadienis. Vakare išvykstate iš Lietuvos Jūsų patogumui išvykimai yra vykdomi iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus.

Nakvyunė viešbutyje 3***.

2 diena. Šeštadienis. Kelionė su trumpais sustojimais poilsiui per Lenkiją, Čekiją ir Austriją.

Atvykstate į Vieną – imperatoriškos prabangos, elegancijos ir romantikos miestą, alsuojančiu nepakartojama miesto istorija ir ją įamžinusią architektūra bei kultūra.

Trumpa pažintis su senamiesčiu – pasivaikštote pėsčiomis su gidu: susipažįstate su buvusiu dinastijos rūmų kompleksu, Imperijos simboliu – Hofburgu, Rotuše, vienu didžiausių ir gražiausių Austrijos gotikos šedevru – Šv. Stepono katedra, Vienos opera, antikinę šventovę primenančiu Parlamentu, Didžiąja imperatoriškąja biblioteka ir Šv. Petro ir Povilo bažnyčia.

Apžiūrime paminklus skritus genialiajam kompozitoriui Mocartui, rašytojui ir filosofui Gėtei, Austrijos kunigaikštienei Marijai Terezei.

Nakvynė viešbutyje 3***.

3 diena. Sekmadienis

Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Slovėniją. Pakeliui trumpas sustojimas antrame pagal dydį Austrijos mieste –Grace, Štirijos provincijos sostinėje, įsikūrusioje abipus Muro upės. 1999 metais Graco senamiestis buvo įrašytas į UNESCO pasaulio gamtos ir kultūros paveldo objektų sąrašą. Visada šurmuliuojanti Graco miesto aikštė su siaurais viduramžių namais, varpine, Bokšto aikšte, gotikine Šv. Egidijaus katedra sukuria gyvybingo, istorinio miesto atmosferą. Turėsite puikią galimybę nuo 123 m aukščio pilies kalno pasigėrėti stulbinančia Graco panorama. Miesto statiniai pastatyti imperatoriaus Frederiko III gyvenusiame Grace: Šlosbergo pilis ir katedra, čerpiniai miestelio stogai ir kiemų arkados, suteikia Gracui unikalų žavesį. Miesto vizitinė kortelė – Graco bokšto laikrodis.

Tęsiame kelionę. Vakare atvykstate į Kroatiją. Pasiekiame kelionės tikslą  Crikvenicą.

Apgyvendinimas apartamentuose Crikvenicos kurorte. Kelionės vadovas supažindina su gyvenamąja vieta.

Crikvenica – kurortas, kuris daugelį metų poilsiautojus nepalieka abejingais: švelnus klimatas, skaidri jūra, auksinio smėlio paplūdimiai, žali parkai, masyvių kalnų panorama. 8 km ilgio palmių alėja nusidriekia restoranai, kavinės, barai, naktiniai klubai, parduotuvės. Crikvenica traukia daugelį sporto mėgėjų. Čia galite plaukioti jachtomis, valtimis, kateriais, vandens dviračiais. Kurorte yra įrengtas teniso kortas bei žirgynas. Miestelio svečiams nuobodžiauti neleidžia nuolat organizuojamos įvairios šventės, konkursai, koncertai, sporto rungtynės.

Dunojaus perlas – Budapeštas, seniausia ir gražiausia Europos sostinė, pritraukianti turistus iš viso pasaulio. Budapeštas nuostabus ir jaudinantis miestas, turintis seną istoriją, tačiau nesustingęs – čia gyvenimas pulsuoja įvairiaspalvėmis spalvomis. Dunojaus delta yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Nuo tvirtovės kalno stūksančios XIV amžiuje pastatytos katalikų bažnyčios* turistai gali pasigrožėti įspūdinga Dunojaus vingio panorama, senamiesčio vaizdais ir krantinėmis.

Nakvynė kurorte. 

 3-10 dienos. 

8d/7n  poilsis prie Adrijos jūros. Pageidaujantys vyksta į ekskursijas. Nakvynės kurorte. 

10 diena. Sekmadienis.  Išsiregistruojame iš viešbučio iki 12:00 val.

Poilsis prie Adrijos jūros iki 21:00 val.

 22.00 kelionės į Lietuvą pradžia, išvykimas į Vengriją.

Nakvynė viešbutyje 3***.

11 diena. Pirmadienis

Kelionė per Kroatiją, Vengriją. Pakeliui pravažiuojate Balatono ežerą ir atvykstate į  Budapeštą.

Vengrija – tai svaiginančio valso karaliaus Štrauso, svajingos ir uždegančios Kalmano operečių melodijos, žydrojo Dunojaus, beribių stepių, viduramžių pilių, mineralinių šaltinių ir svaiginančio vyno šalis! Vengrija garsėja krištolo dirbiniais, terminiais bei mineralinio vandens baseinais, gydyklomis bei gardžia žvejų sriuba.

Dunojaus perlas – Budapeštas, seniausia ir gražiausia Europos sostinė, pritraukianti turistus iš viso pasaulio. Budapeštas nuostabus ir jaudinantis miestas, turintis seną istoriją, tačiau nesustingęs – čia gyvenimas pulsuoja įvairiaspalvėmis spalvomis. Dunojaus delta yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Nuo tvirtovės kalno stūksančios XIV amžiuje pastatytos katalikų bažnyčios* turistai gali pasigrožėti įspūdinga Dunojaus vingio panorama, senamiesčio vaizdais ir krantinėmis.

Ekskursija po Budapeštą  pėsčiomis bei autobusu. Turėsite galimybę pamatyti:  Budos tvirtovę, gotikinę Matjošo bažnyčią, Žvejų bastėją su nuostabiu vaizdu į Dunojų ir Peštą.

Laisvas laikas,  kurio metu norintys galės atsipalaiduoti *Sečenio terminių maudyklių komplekse, kuriame rasite baseinų ir pirčių kompleksą po atviru dangumi (nepamirškite su savimi turėti maudymosi kostiumus).

Arba galite pasivaikščioti Pešto dalyje esančioje Vaci utca pėsčiųjų gatve, kuria nusidriekia parduotuvės, kavinės, barai, užeigos. Šalia yra įsikūręs ir Budapešto turgus, suprojektuotas pagal Eifelio bokšto statybos projektą, kuriame galėsite įsigyti  išskirtines marcipano figūrėles, saldainius, išgerti vengriškos kavos, paragauti konditerinių gaminių. Taip pat siūlome aplankyti vyno* parduotuves, kuriuose galėsite degustuoti bei įsigyti garsiuosius Vengrijos vynus.

Antros dienos pusėje išvykstame į Slovakiją, Aukštųjų Tatrų sostinę, Popradą.

Pakeliui aplankome „Tesco“ parduotuvę, kur galėsite įsigyti lauktuvių.

Vakare atvykstame į Slovakiją.  Apsigyvenate viešbutyje Poprade. Yra galimybė viešbučio restorane užsakyti *vakarienę. (7 Eur/asm.). Čia jūsų laukia gardūs nacionaliniai slovakų patiekalai ir gėrimai.

Nakvynė viešbutyje 3***.

12 diena. Antradienis.

Pusryčiai (švediškas stalas). Ryte išvykstame link Krokuvos. Atvykstame į jau 700 metų veikiančias paslaptingąsias druskų kasyklas Veličkas* – visame pasaulyje puikiai žinomą, seniausią Druskos kasyklą Europoje. Veličkos druskos kasyklos yra įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.  Gavyba čia sustojo jau 1996 metais ir dabar čia yra įrengtas 3,5 km ilgio maršrutas turistams. Nusileidžiame į 135 m gylį, kur Jūsų laukia unikalūs žmogaus rankų darbo sukurtos druskų figūros, koplyčios ir garsiosios Kingo bažnyčios ekspozicija. Laisvas laikas.

Išvykstame į Lietuvą .Važiuodami vaizdingais Lenkijos keliais, su trumpais sustojimais poilsiui.  Po vidurnakčio grįžtame į Lietuvą.

 Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Kelionės metu į programą įtrauktos ekskursijos.
 • Kelių mokesčiai, ekologinė rinkliava ir mokesčiai maršrutu: Lietuva, Lenkija, Čekija, Austrija, Slovėnija, Kroatija ir Vengrija.
 • Autobuso parkavimo mokesčiai lankomose vietose.
 • Kelionė komfortabiliu autobusu (kuriame yra karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro kondicionirius, tualetas ir bagažinė).
 • Dvi tarpinės nakvynės tranzitiniuose viešbučiuose: Vienoje 3* (Austrija) ir Poprade (Slovakijoje) su maitinimu: pusryčiai (švediškas stalas). Apgyvendinimas  po 2/3 asm dviviečiuose, triviečiuose kambariuose.
 • Apgyvendinimas Kroatijos kurorte Crikvenicoje 8d. / 7 n. privačiuose apartamentuose (dušas, virtuvėlė, terasa, televizorius, grilis). Kaina priklauso nuo pasirinkto apgyvendinimo apartamentuose ar kambariuose.
 • Kelionės vadovo – gido paslaugos.
 • Kelionės vadovas neveda ekskursijas muziejuose.
 • Vaikams iki 14 metų apgyvendinimas apartamentuose su dvejais tėvais nuolaida – 20 %.
 • Vaikams iki 14 metų apgyvendinimas su dvejais tėvais viešbučio kambariuose – 10 %.
 • Jei vaikas gyvena atskirame kambaryje su vienu iš tėvu nuolaida nėra taikoma.

 

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.
 • Turistas moka pats už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, arbatpinigiai.
 • Kurorto rinkliava.
 • Kuro mokestis – 25 € /asm. mokamas agentūroje.
 • Priemoka už papildomą vietą autobuse – 130,33 € / 450 Lt.
 • Pagal pageidavimą ekskursijos kurorte už papildomą mokestį.
 • Už bilietus į mokamus objektus, kai kurių vietinių gidų paslaugos yra  apmokomos papildomai.
 • Visuomeninis transportas Vienoje nuo 5 Eur/asm.

KAINA: 379 EU

PASTABOS:
DAUGIAU: http://www.zelesa.lt/holiday/kroatijis-perlas-crikvenica/ 


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Maloniai kviečiame Jus į trijų dienų kelionę po Kaliningrado sritį, vakarinį Rusijos regioną.
Ekskursinis turas su poilsiu prie Kaspijos jūros Baku
Atrask žemės rojų kartu su mūsų kelionės įmone.
Organizuojame parodų lankymą Suvalkuose
Suteikiame visą Jus dominančią informaciją
Užsisakyti kelionę
Aktyvus poilsis, pramogos, gamtos stebuklai, smaragdinė šilta jūra su smėlio paplūdimiais, didingi vienuolynai, nuostabūs kraštovaizdžiai, užburianti Adrijos jūros pakrantė, gamtos stebuklai, įdomi bei kruopščiai kelionių ekspertų atrinkta programa. Daugiau informacijos: http://kelioniuorganizatorius.lt/
529.00 €
Jūsų laukia 8 dienos prie Adrijos jūros.
Pažintinė kelionė. (8d.) Kaina 297 Eur
Pažintinė kelionė. (7d.)
Tai ir pažintis su Gruzija (Sakartvelu) ir kartu puikus poilsis prie jūros Batumyje. 12 dienų/11 naktų
IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS, kuris galioja tik Jums ir Jūsų šeimos nariams!!!
Parodų lankymas Suvalkuose
Augustavas – Balstogė – Supraslio stačiatikių vienuolynas – Hitlerio būstinė – Šv. Lipkos vienuolynas – Studena
89.00 €
Visiems verslo klientams padedame suorganizuoti kelionę į Suvalkus
Kiek­vie­nam tu­ris­tui ga­li­me pa­siū­ly­ti ke­lio­nę pa­gal po­reikius, interesus bei ga­li­my­bes
Stebuklingas Savaitgalis ir Poilsis
Pažintinė kelionė po įspudingiausias Slovakijos vietoves
Poilsinė kelionė. (14d.) Jūsų laukia 7 dienų poilsis prie Adrijos jūros pakrantės.
Pažintinė kelionė. (5d.)