Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Savaitgalis ir poilsis Kaliningrade!

Maloniai kviečiame Jus į trijų dienų kelionę po Kaliningrado sritį, vakarinį Rusijos regioną.
Kontaktiniai duomenys
Konstitucijos pr. 12 - 23
LT-09308 Vilnius
tel.: +370 687 39249
mob.: +370 600 07211
Nuotraukos

Kelionė į Karaliaučių!

Kviečiame registruotis į 3 dienų ekskursiją po Rusiją - didžiausią pasaulio šalį su teritorijomis besidriekiančiomis net per du žemynus ir įspūdinga architektūra bei turtinga istorine praeitimi.

Maloniai kviečiame Jus į trijų dienų kelionę po Kaliningrado sritį, vakarinį Rusijos regioną.

Kaliningradas yra nuostabus! Čia yra sovietiniai rajonai dvelkiantys gūdžia tarybine praeitimi. Taip pat yra ir miesto kvartalai šiek tiek apleisti, bet dar tinkantys maloniam pasivaikščiojimui prisimenant miesto istoriją. Nerealus jūrų muziejus ir atkurtas žvejų kaimas, savo didžia architektūra keri katedra su šalia esančiu paties Kanto kapu.  

                 LAUKIME JŪSŲ KRALIAUČIUJE!

Išvykimo datos: - 13 -14-15. 09. 2019

Išvykimo datos: - 11 -12-13. 10. 2019

Išvykimo datos: - 25 -26-27. 10. 2019

Išvykimo datos: - 15 -16-17. 11. 2019

Išvykimo datos: - 06 -07-08. 12. 2019

Išvykimo datos: - 13 -14-15. 12. 2019

 

1 dienaPenktadienis. 13.09.2019

Išvykimas anksti ryte 00.15 val. (nurodytu laiku iš nurodytų Lietuvos miestų).

00.15 val. išvykimas iš Vilniaus.

Išvykstame iš Lietuvos ir keliaujame į Kaliningrado sritį. Įvažiavimo į Kaliningrado sritį pasienio dokumentų tvarkymas ir kiti muitinės formalumai.


14.00 Atvykstame į Koenigsbergą (Karaliaučių). Apgyvendinimas viešbutyje. Pietūs*. Laisvas laikas.

15.30. Ekskursija su gidu po Koenigsbergą (Karaliaučių), buvusią Kryžiuočių ordino sostinę, vėliau Prūsijos kunigaikštystę ir valdovų karūnavimo vietą. Čia buvo spausdinamos pirmosios lietuviškos ir prūsų knygos. Turime ką pamatyti, per pastaruosius 10 metų daug kas pasikeitė. Ilgą savo gyvavimo laiką tai buvo miestas-tvirtovė su galinga fortifikacijos sistema. Dviejų pavadinimų miestas yra tikras ir apsuptas mitų, įdomų istorinį likimą turintis miestas, kurio kiekviena gatvė turi du pavadinimus. Šis ekskursinis turas padės Jums apžiūrėti Koenigsbergo saleles Kaliningrade: senojo miesto tvirtovės vartai, XIV a. Architektūros paminklas – Karaliaučiaus katedra, filosofo E. Kanto kapas, „Don“ gynybinis bokštas, šeimos vilų Amalienau rajonas (dabar Kutuzovo gatvė). 

Ekskursijoje numatyta: 5 forto lankymas, apsilankymas katedroje (už papildomą mokestį), parduotuvė «Marcipaninis namelis»* Koenigsbergo kulinarinio simbolio -garsiojo marcipano degustacija.

21.00. – grįžtame į viešbutį.

21.30 – 23.00. vėlyva vakarienė*. Nakvynė viešbutyje.


2 diena. Šeštadienis.  Pusryčiai.  07:30 - 8:30.

8.45 Vykstame į ekskursiją po Kaliningrado sritį į vieną unikaliausių pasaulio vietų - «Gintarin5 Eldorado» Gintaro kaimas (buvęs Palmniken), kuriame sutelkta daugiau kaip 90% pasaulio gintaro atsargų. Kaimas turi vienintelį karjera pasaulyje, kuriame gintaras iškasamas pramoniniu būdu.

 10.00. Ekskursija pėsčiomis, kurią lydi legendos ir pasakojimai apie gintaro gydomąsias savybes. Aplankysite gintaro karjerą, perdirbimo dirbtuves, parduotuves su gintaro dirbiniais, buvusią Anos kasyklą. Iš karjero apžvalgos aikštelės turėsite puikią progą pasidaryti nuostabių kokybiškų nuotraukų, selfių, kurios labai padidins Jūsų populiarumą tarp draugų „Facebook“. Mini karjere Gintaro kombinate* turite galimybę gauti ir surinkti sau atminimui saują „saulės akmens.

Už sėkmę renkant „saulės akmenį“ visiems dalyviams, įvykdžiusiems užduotį, bus įteiktas Gintaro tyrėjo diplomas.  Gintaro rūmuose*  (už papildomą mokestį) galite pamatyti unikalių saulės akmenų, papuošalų ir sovietinių bei rusų meistrų labai meniškų kūrinių egzempliorių, antikvarinių eksponatų, taip pat aplankyti ekspoziciją, kurioje susipažinsite su gintaro gavybos ir perdirbimo procesais, miesto istorija iš anų laikų. riterių iki dabarties. Esant išankstinio užsakymo ir patvirtinimo galimybei: už papildomą mokestį galite apsilankyti meistriškumo klasėje «Gintaro dirbinių meistras*», kur surinksite karoliukus ar apyranke iš neapdoroto gintaro.  Ir kaip visados sveikatos ir stiprybės saulės akmuo viliojo viso plauko sukčius ir vagišius, kurie bandė neteisėtai pasisavinti šią brangią žemės dovaną, paskirdami sau šį gamtos turtą. Dėl to ir viduramžiais buvo sugalvotos kankinimo kameros, kur ir patekdavo gintaro vagišiai atvykę iš visos Europos!

Pasibaigus Baltijos aukso paieškoms ir ekskursijai, pasivaikščiosime jūros paplūdimiu. Išeisime į Jantarny kaimą vieną idealiausių vietų ir prašmatniausią paplūdimį prie Baltijos jūros turintį mėlyna vėliavą! Ekskursijos metu turėsite galimybę papietauti.  

14.30. Atvyksime į visiškai išsaugotą miestelį – Rytų Prūsijos kurortą, dabar Svetlogorskas - (Raušiai). Svetlogorskas yra pripažintas kurortas Baltijos pakrantėje. Istorinis pavadinimas Rauschen, pirmą kartą paminėtas 1258 m. pasivaikščiosite po istorinę  miesto dalį esančią ant aukšto jūros kranto, susipažinsite su unikalia kurorto architektūra. Ekskursija pėsčiomis. Miesto gatvės dar mena didįjį kompozitorių Otto Nikolai, rašytoja ir Nobelio premijos laureatą Tomą Maną, tapytoją Kate Kolvic. Įsikūrę vingiuotose gatvėse pasakiško grožio namai įsipaišo į nuostabų kraštovaizdį, nepaliks abejingų net ir išrankiausius keliautojus.

Kelionei baigiantis einame prie jūros kur yra „Saulės laikrodis“ išdėstytas tiesiai ant krantinės, kurią vietiniai gyventojai vadina „promenada“.

18.00. – 18.30. Vakare grįžtame į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

Pasiūlymai vakarui (pagal išankstinį užklausimą ir apmokėjimą)

19.00 – išvykimas pasirinktinai į vieną iš ekskursijų.

**Gerbiamieji atkreipiame Jūsų dėmesį, iš anksto reikia apsispręsti kurią iš ekskursijų renkatės prieš vykstant į Kaliningradą. Esant svečių daugumai ekskursija įvyksta. Norint įvykdyti Jūsų pageidavimą ekskursija yra apmokama perkant kelionę firmoje, nes organizuojant grupę reikia išankstinio rezervavimo ir apmokėjimo..

Variantas 1.

 • Nesselbek pilis*, yra vaizdingoje Kaliningrado srities vietoje, kuri Jus pakerės savo prabanga bei ypatinga viduramžių atmosfera. Pilis buvo pastatyta pagal visus viduramžių architektūros standartus ir turi unikalų interjerą, tarsi saugantį Kryžiuočių ordino paslaptis. Orlovkos kaimas, kuriame yra pilis, kadaise buvo vokiečių gyvenvietė. Šiuolaikinė pilis gavo savo vardą dėl kaime tekančio upelio. Šį upelį gaubia įdomi legenda apie žuvį – liūtą. Taip pat Jūsų laukia skani vakarienė su alaus degustacija iš vietinės alaus daryklos.

Variantas 2.

Alternatyva: Apsilankymas alaus restorane «Karalių rezidencija»*, pažintis su Rusijos alaus istorija Rytų Prūsijoje, vietinėmis tradicijomis ir senojo Koenigsbergo papročiais. Galėsite pasimėgauti alumi iš vietinės alaus daryklos pagal senus Koenigsbergo receptus, taip pat bus pasiūlyta puiki vakarienė (pasirinkimas pagal meniu)*Papildomas mokestis.

Variantas 3.  

Ekskursija po «Vakarinį Kaliningradą»,*, kur atitrūksite nuo kasdienybės. Jūsų laukia pasivaikščiojimas vandeniu ir vakarienė tikrame Bavariškame restorane. Pirmiausia nuvyksite į išvyka upe Pregole, pamatysite kaip atrodo Kaliningradas vakare nuo upės pusės. Jaukus kateris, draugiška atmosfera, kerintys pakrančių vaizdai padarys šį vakarą neužmirštamu! O taip pat Jūsų laukia kvapą gniaužianti ekskursija po gražų miestą vakare su sustojimais nuotraukai ir gražiausių bei įdomiausių Kaliningrado vietų apžiūrėjimui. Ši ekskursija baigiasi vakariene Bavariškame restorane, kur pasiūlys skaniausias vokiškas užkandėles ir skaniausią alų. *(papildomas mokestis)

Savarankiškas grįžimas į viešbutį.

 

3 diena. Sekmadienis. Pusryčiai. 07:30 - 8:30.

09.15  išvykimas iš viešbučio

10.30. ekskursija į Zelenogradsk

11.00.-11.15. Atvykimas į Zelenogradsk.  Laisvas laikas.

*Pageidaujant už papildomą mokestį 750 rub. asm. 

Kraštotyros muziejaus lankymas, angelų namelis muziejus, Мurariumas, Kaukolių ir skeletų, apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria kerintis Zelenogradskas.

11.30 – 13.00. Ekskursija po senąjį ir tylųjį Zelenogradską, praeityje karališką kurortą Krancą. Miesto istorijos pažinimas, pasivaikščiojimas promenada ir parku. Įdomių vietų lankymas.

13.30. -14.30 pietūs kavinėje*. Išvykimas į Kaliningradą ir aplankymas Centrinio turgaus! Savarankiškas jūros gėrybių pažinimas.


Puiki vieta įsigyti to ko širdis bei skrandis geidžia, akys raibsta nuo visko gausybės žuvų ir kitų jūros gėrybių. Žuvies įvairovė ir asortimentas pakerės Jūsų vaizduotę!. Bet svarbiausia čia vietinis rūkytas ungurys. Tik dėl jo galima atvykti į turgų. Tokių žuvies delikatesų niekur kitur nerasi!!

17.00- išvykimas į Lietuvą.

 

Norint kreiptis dėl vizos į Rusiją be vizų zonos ir patvirtinti jas atinkamoms tarnybomis, reikia pasų, paso kopijų, nuotraukų, padarytų ne vėliau kaip per pastaruosius šešis mėnesius. Paso duomenų pateikimo terminas 10 dienų iki išvykimo į mano el. Pašto adresą:(secular.business@gmail.com ) .

Šie dokumentai tvarkomi Rusijos užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje ir yra svarstomi mažiausiai keturias dienas siekiant išspręsti vizų išdavimo esmės ar jos atsisakymo klausimą.

Jei pageidaujate, galite pateikti visus savo dokumentus, laikydamiesi užsienio reikalų ministerijos reikalavimų kelionių agentūroje. Paslaugų paketo paruošimo ir visų reikiamų dokumentų išsiuntimo į Rusijos užsienio reikalų ministeriją kaina 8 евро nuo žmogaus. Už Rusijos užsienio reikalų ministerijos atsisakymą išduoti vizą turistui kelionių agentūra neatsako ir negrąžina 8 eurų mokesčio už visų dokumentų pateikimą ir jų vykdymą.

17.00- išvykimas į Lietuvą.

 

KELIONES KAINA: -  138€/asm. 

Jūsų patogumui išvykimai yra vykdomi iš:

 • 00:15 val. išvykimas iš  Vilniaus Geležinkelio stoties (Geležinkelio g. 16, Vilnius),
 • 01:45 val. išvykimas iš Kauno (Savanorių pr. 404B, „„Circle K Murava 2“),

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 

 • Kelionė komfortabiliu, turistinės klasės autobusu.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Apgyvendinimas 2*-3*  viešbučiuose su pusryčiais (2, 3-viečiuose kambariuose).
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.
 • Rusijos viza.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Kvalifikuoto vietinio gido paslaugos (rusų kalba)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Ekologiniai ir kelių mokesčiai LT ir RU.
 • Kuro mokestis.
 • Įvažiavimo  į Kaliniengradą  mokestis.
 • Elektroninės Rusijos vizos forminimas vykti į Kaliningradą ir Kaliningrado sritį  – 8,00 €/asm. Uz neteisingai pateiktus duomenis vizos anketoje ir neigiama atsakyma vykti i Rusijos federacija firma neprisiima jokios atsakomybes.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 • Papildoma vieta autobuse – 35 EUR.
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 • (*) – už pažymėtus objektus.
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

PASTABOS: 

 • Mokamiems objektams rekomenduojame  turėti ~ 3500 RUB (~50 EUR).
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 35 EUR.
 • Kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį.
 • Turizmo agentūra gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • BŪTINAS leidimas įvažiuoti į Karaliaučiaus sritį – 8 EUR arba savarankiškai. 
 •  Keliaujant su firma, bet darant viza savarankiskai, kelialapio kaina – 130 EUR. 
 • Anketoje butina nurodyti paskutinio vizito I Rusijos Federacija data, o taip pat kada atvykote i Lietuva pastoviai gyventi is Rusijos. Moterims anketoje butina nurodyti mergautine pavarde, o jei keitete pavarde taip pat butina nurodyti ir kada buvo keista pavarde.  
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas dėl kuro pabrangimo,  su kitos šalies valiuta bei dėl kitų objektyvių, nepriklausančių nuo kelionės organizatoriaus, priežasčių. 

Jūsų pačių patogumui rekomenduojame:

 • Turėti atitinkančius sezoną patogius kelionei rūbus, patogią avalynę, higienos priemones ir rankšluostį. 
 • Rekomenduojame pasiimti tų  šalių, per kurias vyksime, valiutos. 

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI: 

 1. LR piliečio pasas. Jo galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 6  mėn. kelionei  pasibaigus.
 2. Leidimui įforminti - 1 nuotrauka, paso kopija, anketa, vaikui iki 16 m. – dar gimimo liudijimas (originalas) ir abiejų tėvų pasų kopijos.
 3. Dokumentus būtina pateikti likus 12 darbo dienų iki kelionės pradžios! 
 4. Leidimas įvažiuoti į Karaliaučiaus sritį – 8 EUR arba savarankiškai 
 5. http://electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home.html 

 LEIDIMUI REIKALINGA: 

 1. -Paso kopija;
 2. -Nuotrauka (matmenys 4,5*3,5 , spalvota, baltas fonas, JPG formatas);

 DUOMENYS APIE SAVE:

 1. -Gyvenamosios vietos adresas, telefonas;
  -Darbovietė, užimamos pareigos, adresas;
 2. -Jei gimė ne Lietuvoje, kur kada imigravo į Lietuvą;
 3. -Sutuoktinio pavardė, vardas;
 4. -Sutuoktinio gimimo data;
 5. -Sutuoktinio gimimo vieta.

Užsisakyti kelionę Jus galite per el.paštą: secular.business@gmail.com

 


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Suteikiame visą Jus dominančią informaciją