Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Slovakijos 7-nių dienų kelionė.

Pažintinė kelionė po įspudingiausias Slovakijos vietoves
Kontaktiniai duomenys
Konstitucijos pr. 12 - 23
LT-09308 Vilnius
tel.: +370 687 39249
mob.: +370 600 07211
secular.business@gmail.com, info@zelesa.lt
www.zelesa.lt, www.kelioniuorganizatorius.lt
Nuotraukos

 

Lietuva – Bardejovas – Prešovas – Levočas – Dobšinskos ledo urvai – Slovakijos rojus – Vrbovas – Červeny Klaštoras – Liubovniansko pilis - Demenovkos ledo urvai – Chopok kalnas -  Bešeniovos terminiai baseinai – Veličkos druskų kasykla – Krokuva – Lietuva  

 

Daugiau informacijos puslapyje: www.kelioniuorganizatorius.lt  

Kelionė  per Lenkiją  su trumpais sustojimais poilsiui. Antros dienos pusėje atvykstame į Lietuvą.  

Kelionės programa:

1 diena.  
Vakare išvykstate iš Lietuvos. Tranzitas per Lietuvą, Lenkiją su trumpomis techninėmis pertraukėlėmis ir  sustojimais poilsiui.

2 diena.  
Kelionė  per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimas poilsiui. Pažintis su Bardejovo miestu. Pranciškonų bažnyčia, graikų katalikų šventykla, miesto bastionai, buvusios žydų pirties kompleksas, ūkiniai pastatai, gyvenamieji namai ir sinagogos. Aplankysite Rotušės aikštę, Šv. Egidijaus baziliką su 11 puikių altorių. 
Laisvas laikas. 
Vykstate į PrešovąToliau vyks ekskursija į **druskų gamyklą, kurioje bus galimybė nusipirkti suvenyrų. Naudinga pasivaikščioti po Prešovo miestelį jo pagrindinėmis gatvelėmis, susipažinti su miestelio istorija bei pamatyti istorinę-architektūrinę vertę turinčius pastatus. Vakarop edukacinė programa **vyno muziejuje (tokajaus ir slovakiško vyno degustacija).   Atgavę jėgas po ilgos, įspūdingos dienos, pakeliui pasigėrėję Spišskij Gradu, toliau vykstame į nuostabų karalių miestą **LevočąPo karalių miesto aplankymo atvykstame į viešbutį Poprade. Vakare laisvu laiku pageidaujantys apsilankys terminio vandens pramogų parke**„Aquacity“.
Nakvynė 3* viešbutyje

3 diena. 
Pusryčiai.
Aplankote garsiuosius **Dobšinskos  ledo urvusPo trumpos kelionės urvuose išvyka į nacionalinį parką **Slovakijos rojus, vieną gražiausių regionų, kuriame laikas praranda prasmę. Čia jums siūlomas 4 -5 val. žygis. Po įveikto žygio keliaujame į senovinį Vrbovo miestelį. Siūlome kelias valandas praleisti Vrbovo miestelio**Terminiame parke  Termálne kúpalisko. Po puikaus poilsio pageidaujantys galės vietinėje **slovakiškoje „kolyboje“ paskanauti vietiniuose telkiniuose auginamų afrikinių šamųAtvykimas į viešbutį. 
Nakvynė 3* viešbutyje

4 diena
Pusryčiai.  
Keliaujame į Červeny Klaštoro  miestelį, iš kur **mediniais plaustais plaukiame Dunajeco upeTai ramus plaukimas, grožintis abejose pakrantėse į dangų kylančiais Pieninių kalnų  nacionalinio parko vaizdais. Tęsiame kelionę į Liubovnianskij hrad, kuriame ant kalno stūkso įspūdinga **Liubovniansko pilis.Viešnagė pilyje patiks ir vaikams, palikdama jiems malonius prisiminimus: jų laukia senovinės supynės ir žaislai, kokiais vaikai žaidė viduramžiais, gyvas veršelis, avis ar triušis, kuriuos bus miela pašerti žole. 
Laisvas laikas.  
Bus galimybė pasistiprinti restorane „Izabella“ su vaizdu į pilį. Užbaigiant šią turiningą dieną vykstame į edukacinę programą viskio gamykloje su degustacija Nesvilės parke. Apsilankymas prekybos centre „TESKO“. 
Laisvas laikas Popradėje. Vakare laisvu laiku pageidaujantys apsilankys terminio vandens pramogų parke**„Aquacity“. 
Nakvynė 3* viešbutyje.

5 diena. 
Pusryčiai. 
Anksti ryte keliaujame į Žemuosius Tatrus. Tęsiame kelionę link Lenkijos, pakeliui atvykstame į vienus gražiausių Europoje **Demenovkos ledo urvus tai pat aplankysite Bešeniovos terminius baseinusAtvykus į Krokuvą apžiūrėsime jau 700 metų veikiančią **Veličkos druskų kasyklą. Ekskursija druskų kasyklų požemiuose. 
Nakvynė viešbutyje.

6 diena
.
Pusryčiai.  
Tęsiame pažintį su žymiomis Lenkijos vietomisVažiuojame apžiūrėti nuostabiai gražaus ir paslaptingo menininkų ir muzikantų miesto, kurį lydi savos legendos  Atspėjote – jūsų laukia ekskursija po senąją Lenkijos sostinę Krokuvą
Laisvas laikas
Kurio metu pageidaujantys savarankiškai tęsia pažintį su centrine istorinės Krokuvos dalimi. Išvažiuojant iš Krokuvos siūlome pasirūpinti ir namuose Jūsų laukiančiais artimaisiais bei kolegoms darbe: apsilankome Prekybos centre, kur yra ne tik kavinės, restoranai, bet ir elitinis supermarketas Alma.
Grįžtame namo.

7 diena.
Kelionė  per Lenkiją  su trumpais sustojimais poilsiui. Antros dienos pusėje atvykstame į Lietuvą.    


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Maloniai kviečiame Jus į trijų dienų kelionę po Kaliningrado sritį, vakarinį Rusijos regioną.
Ekskursinis turas su poilsiu prie Kaspijos jūros Baku
Atrask žemės rojų kartu su mūsų kelionės įmone.
Organizuojame parodų lankymą Suvalkuose
Suteikiame visą Jus dominančią informaciją
Užsisakyti kelionę
Aktyvus poilsis, pramogos, gamtos stebuklai, smaragdinė šilta jūra su smėlio paplūdimiais, didingi vienuolynai, nuostabūs kraštovaizdžiai, užburianti Adrijos jūros pakrantė, gamtos stebuklai, įdomi bei kruopščiai kelionių ekspertų atrinkta programa. Daugiau informacijos: http://kelioniuorganizatorius.lt/
529.00 €
Jūsų laukia 8 dienos prie Adrijos jūros.
Pažintinė kelionė. (8d.) Kaina 297 Eur
Pažintinė kelionė. (7d.)
Tai ir pažintis su Gruzija (Sakartvelu) ir kartu puikus poilsis prie jūros Batumyje. 12 dienų/11 naktų
IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS, kuris galioja tik Jums ir Jūsų šeimos nariams!!!
Parodų lankymas Suvalkuose
Augustavas – Balstogė – Supraslio stačiatikių vienuolynas – Hitlerio būstinė – Šv. Lipkos vienuolynas – Studena
89.00 €
Visiems verslo klientams padedame suorganizuoti kelionę į Suvalkus
Kiek­vie­nam tu­ris­tui ga­li­me pa­siū­ly­ti ke­lio­nę pa­gal po­reikius, interesus bei ga­li­my­bes
Stebuklingas Savaitgalis ir Poilsis
Pažintinė kelionė po įspudingiausias Slovakijos vietoves
Poilsinė kelionė. (14d.) Jūsų laukia 7 dienų poilsis prie Adrijos jūros pakrantės.
Pažintinė kelionė. (5d.)