Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Joga pradedantiems

Daugeliui žmonių joga pirmiausia yra būdas išlaikyti sveiką ir lankstų kūną, į kurį būtų malonu pasižiūrėti ir kuriame būtų patogu gyventi
Kontaktiniai duomenys
A. Juozapavičiaus g. 9A - 165
Vilnius
tel.: +370 5 2767676
Nuotraukos

Joga pradedantiems

 

Daugeliui žmonių joga pirmiausia yra būdas išlaikyti sveiką ir lankstų kūną, į kurį būtų malonu pasižiūrėti ir kuriame būtų patogu gyventi. Kiti į jogą ateina ieškodami pagalbos arba tikėdamiesi išspręsti iškilusias problemas. Dar kiti tiesiog norėtų gauti iš gyvenimo daugiau, nei turi. Bet kuri priežastis paskatinusi jus susidomėti joga, gali būti priemonė ir instrumentas suteikiantis jums neribotas galimybes tobulėti. Norėdami suprasti kas yra joga, jūs turite tai patys išmėginti. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai labai keistų fizinių pratimų rinkinys, kuris padeda išlaikyti liesą ir lankstų kūną. Bet po kurio laiko kiekvienas, nuolat užsiimantis joga, pajunta, kaip subtiliai keičiasi jo požiūris į gyvenimą. Pastoviai tonizuodami ir atpalaiduodami kūną bei ramindami protą jūs užčiuopiate vidinės ramybės būseną, kuri yra tikroji jūsų prigimtis ir jogos esmė, kurios sąmoningai ar nesąmoningai siekiame ir kurlink po truputį einame.

 

JOGA-1 - klasikinis 8 pamokų kursas. Pirma pamoka nemokama, jei toliau nuspręsite nelankyti. Lankoma 2 kartus per savaitę su galimybe keisti lankymo laiką. Po kursų lankoma Ryto joga, Dienos joga ir Bendros pamokos. Būtina registracija į kursus.

JOGA-2 - intensyvus 4 pamokų kursas. Lankoma 2 kartus per savaitę, du savaitgalius iš eilės. Po kursų lankoma Ryto joga, Dienos joga ir Bendros pamokos. Būtina registracija į kursus.


MEDITACIJOS ĮVADAS - Dviejų pamokų kurso temos: Vedantinė filosofija. Raja joga. Meditacijos technika. Mantros, jų reikšmė ir simbolika. Meditacija. Po kursų lankomas Satsang ir Meditacija. Registracija pageidautina.


INDIVIDUALIOS PAMOKOS - Pamokos skirtos asmenims pageidaujantiems privatumo, asmeninės erdvės, privačios konsultacijos ir dėmesio. Pamokos tiek pradedantiems, tiek pažengusiems. Užsiėmimo trukmė individuali.
ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Daugeliui žmonių joga pirmiausia yra būdas išlaikyti sveiką ir lankstų kūną, į kurį būtų malonu pasižiūrėti ir kuriame būtų patogu gyventi