Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Aksominė žiema - iš niūrios lietuviškos žiemos į saulėtą Vengriją!

Siūlome puikią galimybę PAKELIAUTI prieš Kalėdas ir parvežti šeimos nariams ir artimiesiems kalėdinių dovanų!
Kontaktiniai duomenys
Konstitucijos pr. 12 - 23
LT-09308 Vilnius
tel.: +370 687 39249
mob.: +370 600 07211
secular.business@gmail.com, info@zelesa.lt
www.zelesa.lt, www.kelioniuorganizatorius.lt
Nuotraukos

Aksominė žiema

Iš niūrios lietuviškos žiemos į saulėtą Vengriją!

Siūlome puikią galimybę PAKELIAUTI prieš  Kalėdas  ir parvežti šeimos nariams ir artimiesiems kalėdinių dovanų!

 

Kelionė į Vengriją – puikus pasirinkimas norintiems įdomiai praleisti savaitgalį, ar trumpas, bet nepamirštamas atostogas.

Vengrija – tai svaiginančios valso karaliaus Štrauso, svajingos ir uždegančios Kalmano operečių melodijos, žydrasis Dunojus, beribės stepės, viduramžių pilys, mineraliniai šaltiniai, vengrų nacionalinė virtuvė ir skanus vynas...!


Suburkite bendraminčių kompaniją, nupūskite nuo lagamino dulkes ir keliaukite svajonių atostogų maršrutu — Jūsų laukia intriguojanti pažintis su romantiška ir kaskart vis kitokia Vengrija!

 

Aplinką pakeisti visada naudinga sveikatai ir net draugystei (jei vykstate su antra puse).
Na, o keliaudami su savo šeima turėsite puikių prisiminimų.
Keliaujant su draugais - su gera kompanija smagu visur! 

Mielieji, kviečiame į įsimintiną pažintinę 7 dienų kelionę KLASIKINĖ VENGRIJA, jei artimiausiu metu planuojate trumpas  atostogas, pasirūpinkite, kad jos būtų ne tik smagios, bet ir turiningos — pasirinkę kelionę į Vengriją, atitrūksite nuo kasdienybės ir turėsite puikią progą pažinti svečią šalį: Pasigrožėsite kitokia gamta, turtingu kultūriniu palikimu, jaukiais miestais ir miesteliais, pasidžiaugsite puikiu klimatu, paragausite gardaus maisto ir išmoksite pasilabinti vengrų  kalba!

Esame tikri, kad įspūdžiai nenuvils net pačių išrankiausių kelioninių gurmanų —  sužavės ne tik didinga architektūra, bet ir gamta, šilti žmonės, unikali virtuvė...

Jūsų laukia išties turininga ir labai įdomi programa — susipažinkite: 

Leiskitės nepapraston kelionėn į šią stebuklingą šalį!

Kelionės data: 2019.11. 20  

 

 

1diena. - 2019.11. 20- Trečiadienis 

 

Išvykimas iš Lietuvos. 19:00 val. - Vilnius, Geležinkelio g. 16, geležinkelio stoties pagrindinis įėjimas.

Tranzitas per Lietuvą, Lenkiją, su trumpomis pertraukėlėmis ir sustojimais poilsiui.
Keliaujame vingiuotais Lenkijos keliais, stebime, kaip ES dėka gerėja kaimynų gyvenimas, kaip prižiūrima ir  dirbama žemė, kaip žmonės gražina aplinką, puoselėja gamtą. Lenkija – šalis, besididžiuojanti gamtos ir kultūros įvairove. 12 šalies objektų įrašyti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, šalyje yra 23 nacionaliniai gamtos parkai, užsieniečius žavi puiki nacionalinė virtuvė, kokybiška degtinė (žinovams) ir draugiškai užsieniečių atžvilgiu nusiteikę lenkai.

Be to, Lenkijoje kainos prieinamos kiekvienam turistui.

 

2 diena. 2019.11.21 - Ketvirtadienis.  

Anksti ryte atvykstate į Krokuvą   ir išvykstame į **Veličką.

Velička yra  15 km nuo Krokuvos. Jau 700 metų čia veikia druskų kasyklos. Veličkos** druskų kasyklos – visame pasaulyje žinomas turistinis objektas. Jų šachtos driekiasi kelis šimtus metrų po žeme. Veličkų druskos kasyklos veikė nuo XIII a. ir yra viena seniausių druskos kasyklų Europoje. Gavyba sustojo 1996 m. dėl žemų druskos kainų ir užtvindymo. Tuo pat metu buvo nutiestas ir turistinis maršrutas. Bendras tunelių ilgis per 300 km, jie pasiekia 327 m gylį. Čia įrengtas 3,5 km maršrutas turistams; buvusiose kasyklose Jūsų laukia unikalūs reginiai. Nusileidus į 135 m gylį, galima grožėtis žmogaus rankomis sukurtomis koplyčiomis, garsiąja Kingos bažnyčia, paminklais. Druskinių figūrų ekspozicijose susipažinsite su šachtos ir druskos kasybos istorija. Veličkos druskos kasyklos yra įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Laisvalaikis.

Ekskursija autobusu ir pėsčiomis po senąją Lenkijos sostinę Krokuvą:

Apžiūrėsime nuostabaus grožio ir paslaptingą menininkų ir muzikantų miestą, kurį lydi savos legendos ir mieli lenkiški pokštai. Atspėjote – jūsų laukia ekskursija po senąją Lenkijos sostinę Krokuvą. Senojoje Krokuvos dalyje yra apie 6000 istorinių įžymybių. Norint pasimėgauti šiuo miestu, jame nereikia skubėti, reikia tik pamažu gėrėtis akmenyje sustingusia architektūra ir istorija. Lenkai sako: „Norintys sužinoti Lenkijos ateitį, turi apsilankyti Varšuvoje, o norintys perprasti lenkus turi pažinti Krokuvą“.         

Ekskursija po senąją Lenkijos sostinę pėsčiomis: Vavelio** kalva, kurią karūnuoja įspūdingo didingumo karališkoji pilis ir gotikinė katedra. Šis kompleksas –  buvusi Lietuvos ir Lenkijos karalių rezidencija. Rūmų sales* puošia vertingi gobelenai, meno kūriniai, katedroje palaidoti Lietuvos – Lenkijos valdovai, jų šeimos nariai, daugybė abiejų šalių istorijai nusipelniusių  žmonių. Įkopę į katedros bokštą, pamatysite Lenkijos varpą „Žygimantą“. Taip pat pamatysite Herbų vartus, paminklą  lenkų   liaudies didvyriui T. Kosciuškai. Senamiestyje aplankysime vieną didžiausių Europoje – Turgaus aikštę, Marijos bažnyčią, kurios didžiausia puošmena – Vito Stvošo sukurtas  medinis drožinėtas altorius, Floriono vartus, Barbakaną, paminklą  Žalgirio mūšiui. Laisvalaikis, kurio metu pageidaujantys gali aplankyti po Turgaus aikšte esantį Krokuvos muziejų, pasakojantį apie viduramžių miestą. Lenkijos istorinėje sostinėje Krokuvoje nuo 2010 m. veikia moderniausias pasaulyje **muziejus po žeme. Muziejus įsikūrė miesto centre po turgaus aikšte. Požeminio muziejaus ekspozicija atskleidžia Krokuvos vaidmenį viduramžių Europoje, supažindina su daugiau kaip 800 metų istoriją turinčio miesto prekybos ir amatų tradicijomis. Muziejuje sukaupta daugiau kaip 700 įvairių eksponatų - namų apyvokos daiktų, archeologų radinių iš senovinių gyvenviečių ir kapinių kasinėjimų. Tarp muziejaus įdomybių yra stiklinis fontanas, jungiantis požeminį muziejų su turgaus aikšte. Stiklinis dugnas leidžia pamatyti muziejaus vidų iš viršaus. Po fontanu stovi viduramžių Krokuvos maketas. Pasirūpinsime ir gurmaniškais malonumais. Galėsite paskanauti lenkų virtuvės patiekalų: gardžių ekologinių avies sūrių, mėsos delikatesų, „koldūnų“, virtinukų su spirgučiais, žuvies, o alaus mėgėjai galės mėgautis garsiuoju lenkų alumi „**Żywiec“. Laisvas laikas mieste apsipirkimui, pavalgymui bei nepamiršti suvenyrų giminaičiams.

 

Norintiems  už papildomą mokestį (45 eurų/asm.), bet grupei, ne mažesnei, negu 12 žmonių,  siūlome ekskursiją pėsčiomis (rusų kalba) po objektą **Žydiškas Kazimieras ir Podgužė“. 

Laikas  su draugais ar bedradarbiais dainuojant ir šokant niekada neprailgs.  

Kazimiero rajono istorija prasideda nuo 1335 m., kai karalius Kazimieras Didysis išleido  privilegiją, reguliuojančią teisinę jo vardu pavadinto miesto padėtį.

Šiuo metu Kazimieras – tai populiariausias Krokuvos rajonas su savo turtinga istorija ir tradicijomis. Jo vakarinėje dalyje stūkso gotikinė Šv. Katerinos bažnyčia ir Tėvų Paulinų bažnyčia ant uolos. Kazimiero Turgaus aikštėje yra seniausias Lenkijoje Etnografijos muziejus. Rytinėje dalyje rasite buvusį žydų rajoną. Išliko tik 7 sinagogos, Judaizmo muziejus, XVI a. žydų kapinės. Kitame Vyslos krante Podgužės rajone žydų geto vietoje pastatytas Tautos atminties muziejus. Kazimiere ir Podgužėje buvo filmuojamos Steveno Spielbergo filmo „Šindlerio sąrašas“ scenos.

Dabar Kazimiero rajonas yra viena madingiausių Krokuvos dalių, kurioje lig šiol stovi sinagogos, išlikusios senosios kapinės, veikia kavinės ir parduotuvės. Aplankysite „Kazimiero galerijas“, esančias Kazimiero rajone ant Vyslos kranto. Jei nemėgstate daugybės žmonių ir tirštų minių – Jums kaip tik čia. Centro bendras plotas 36 200 kv.m. Čia rasite parduotuves C&A, Cubus, Promod, Reserved, New Yorker, House, Top Secret, Empik, Reporter, Cropp, Bata, Zara ir H&M, Morgan, Sephora, Marrionaud, Superpharm, W.Kruk, Apart, Svarowski, Kobe, Kaligraf, Swiss, Zibi, Stradivarius ir daugelį kitų. Prekybos centre yra kavinės, restoranai, elitinis supermarketas Alma. Siūlome apsilankyti restorane Kazimieras *vakarienei su žydiškos muzikos koncertu (2 val.). Po naujų įspūdžių kupinos dienos vėlai vakare grįšite į viešbutį ir ten praleisite naktį. Nakvynė 3* viešbutyje.

3 diena. Penktadienis. 2019.11.22

 

Pusryčiai viešbutyje. Antroje dienos pusėje atvykstame į Budapeštą.

Keturių žvaigždučių viešbutyje Continental Budapest registruojamės nuo 14.00 . Viešbutis, atidarytas 2010 metais, pastatytas buvusių Vengrijos pirčių vietoje. Jis įkurtas valstybės saugomame moderno stiliaus pastate. Viešbutis randasi centre, tylioje lygiagrečioje gatvelėje. Viešbutis didelis ir jaukus.Grupę pasitiks viešbučio administracija ir pavaišins nemokamu vengrišku gėrimu! Apgyvendinimas viešbutyje.

Mūsų įmonė užtikrina aukščiausio lygio aptarnavimą kelionės metu. Siūlydami Jums aukščiausios kokybės paslaugas, siekiame užtikrinti Jūsų pasirinkimą bei Jūsų gerą poilsį. Bendradarbiaujame su gerai žinomomis Vengrijos įmonėmis, kurios yra rinkos lyderės. Visi užsakyti viešbučiai yra gerai žinomi tarp geriausiųjų, maistas visada šviežias, o kokybė visada tik aukščiausia. Jums bus suteiktos profesionalaus kelionės vadovo paslaugos, kuris pamokys vengrų kalbos, patars, paaiškins ir suteiks reikalingą informaciją bei užtikrins sėkmingą programos vykdymą. Gidai suteiks įdomios informacijos apie dėmesio vertus objektus.

Laisvas laikas Budapešte, arba pagal pageidavimą už papildomą mokestį (15eurų/asm) siūlome ekskursiją.  Vyksime į jaukųjį ir patrauklų Sentendre miestelį**, garsų Keramikos*, Marcipanų*, Vyno muziejais*. Vargu ar dar kur nors yra toks miestas, kuriame tiek daug muziejų, galerijų. XVII amžiaus pabaigoje Sentendreje apsigyveno serbai, rekonstravo miestelį pagal savo skonį. Įspūdingai atrodo Belgrado katedra, kurioje glaudžiai persipina baroko ir rokoko stiliai, Apreiškimo bažnyčia ir kt. Pasivaikčiosime siauromis gatvelėmis, kreivais, vingiuotais laiptais pakilsime į kalvą pasigrožėti spalvingais namais ir septynių bažnyčių bokštais. Laisvu laiku siūlome aplankyti mini muziejus-galerijas, kuriose eksponuojami čia gyvenančių dailininkų kūriniai. Norintiems rekomenduotume nepraeiti pro Marcipanų* muziejų. Jo parduotuvėje galėsite įsigyti išskirtinių valgomų marcipanų figūrėlių, saldainių, išgerti tikros vengriškos kavos, paragauti konditerinių gaminių. Mes taip pat siūlome aplankyti Vyno** muziejų, ir padegustuoti bei įsigyti garsiųjų Vengrijos vynų. Ant tvirtovės kalno stūkso XIV amžiuje pastatyta katalikų bažnyčia**. Turistai čia užkopę grožisi įspūdinga Dunojaus vingio panorama, senamiesčio vaizdais ir krantinėmis, išsidriekusiais takais. Dunojaus delta yra įtraukta į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą bei paskelbta biosferos rezervatu. Laisvą laiką praleisite ieškodami įdomių suvenyrų. Vakare atvykstame į Budapeštą.  Nakvynė 4* SPA viešbutyje.

 

4 diena. Šeštadienis. 2019.11. 23

 

Pusryčiai viešbutyje (švediškas stalas). Vykstate į ekskursija autobusu ir pėsčiomis po Budapeštą, lydimi vietinio ir gido iš Lietuvos.  Budapeštas – tai viena iš prabangiausių Europos sostinių. Miestas įsikūręs abipus didingo Dunojaus ir jį sudaro 2 dalys: lygumų Peštas, kuriame yra garsioji Didvyrių aikštė su garsiuoju memorialu, skirtu Tėvynės 1000 metų jubiliejui; garsioji Andraši gatvė; ažūrinis Parlamento pastatas, kuris įtrauktas į UNESCO paminklų sąrašą;  „Laiko ratas”; „Vajdahunyad pilis”; Sečenyj terminių baseinų parkas; Šv. Ištvano bazilika. Ir kalnuotasis Buda su Karalių rūmais ir Dievo Motinos (Matiašo) bažnyčia; Žvejų bastionas; Gelerto kalno citadelė. Budapeštas – nuostabus ir jaudinantis miestas! Tai miestas, turintis seną istoriją, tačiau nesustingęs – gyvenimas čia pulsuoja visomis spalvomis. Vengrija garsėja savo muzikalumu, guliašu ir paprika, fantastiškais vynais bei žvejų sriuba, krištolo dirbiniais, terminiais bei mineralinio vandens baseinais, gydyklomis. Turistus vilioja sostinė Budapeštas, miesto architektūra. Čia visuomet verda kultūrinis gyvenimas, netrūksta kavinių, restoranų, vyksta įvairūs muzikiniai ir sporto renginiai. Žmonės Vengrijoje draugiški, malonūs ir paslaugūs.
Ekskursija autobusu ir pėsčiomis po Budapeštą, lydint vietinio ir gido iš Lietuvos. Budapeštas turi vieną įdomią savybę – anksčiau šio miesto vietoje stovėjo 3 savarankiški miestai – Buda, Peštas, Obuda. Jūs susipažinsite su istoriniais Budos,  Obudos ir Pešto paminklais ir kaip senovėje čia buvę trys miestai, kurie tapo Vengrijos kultūros centru, buvo sujungti į vieną – Budapeštą.    

 

 

Jūs susipažinsite su istoriniais Budos ir Pešto paminklais: Vengrijos tūkstantmečiui skirtu Žvejų bastionu, Matiašo bažnyčia, kurioje buvo karūnuojami Vengrijos valdovai, Šv. Trejybės aikšte, prezidentūra, buvusiais karalių rūmais, Belvarošo bažnyčia, antra pagal dydį šalyje Šv.Stepono katedra, vienais gražiausių Europoje Parlamento rūmais. Arti miesto centro iškilęs Gelerto (Gellért-hegy) kalnas yra vienas didžiausių turistų traukos centrų Budapešte. Neapsakomo grožio panoraminiai vaizdai iš daugiau nei 200 metrų aukščio abejingų tikrai nepalieka.

Atminimui Jūs galėsite pasidaryti nuotraukų, o restorane paskanauti vengrų nacionalinės virtuvės patiekalų. Jums bus patiekti pietūs iš 3-jų patiekalų, o suplanuotoje kulinarinėje prezentacijoje  sužinosite štrudelio gaminimo paslaptis.

Laisvas laikas. Nakvynė 4* SPA viešbutyje.

 

5 diena. Sekmadienis. 2019.11. 24

 

Pusryčiai viešbutyje (švediškas stalas).

Trečią viešnagės mieste dieną siūloma   laisva diena Budapešte. Jūs galėsite savarankiškai pratęsti pažintį su Budapeštu.

Norintiems mes siūlome su grupe tęsti pažintį su Vengrijos sostine. 

10.00 - 14:00 val. Ekskursija autobusu ir pėsčiomis po Budapeštą, lydint  gidui iš Lietuvos.   Pažintinė ekskursija pėsčiomis po Vengrijos sostinę lietuvių kalba. Sostinė  Budapeštas –  gražus ir sparčiai besivystantis kultūrinis centras, šiuolaikiškas, aktyviu naktiniu gyvenimu pasižymintis miestas, patrauklus ne tik jaunimui, bet įdomus istorijos ir architektūros mylėtojams. Susižavėjimą kelia ir puikiai nuo kalno viršūnės matomi visi 10 Budapešto tiltų. Kalno viršūnėje stūkso Citadelės http://www.citadella.hu/,  gynybinis kompleksas ir jame įsikūręs muziejus bei Laisvės statula (Szabadság Szobor), simbolizuojanti dėkingumą tautos didvyriams, paaukojusiems savo gyvybes kovoje prieš okupaciją. O pro apžvalgos žiūronus Budapeštas kaip ant delno! Laisvas laikas.

Pasivaikščiokite garsiąja Vaci gatve miesto centre,  kur gausu įvairiausių parduotuvių, kavinukių, barų, užeigų. Ten, Vaci gatvės gale, įsikūrusi ir Budapešto garsioji turgavietė, suprojektuota pagal Eifelio statybos projektą.Čia gausu suvenyrų, vengriškų patiekalų užeigėlių.

Pagal pageidavimą: Grupėms vietos rezervuojamos iš anksto**

Jūsų laukia įvairi pramoginė programa:  Vakare – **Vertas dėmesio romantiškas vakarinis pasiplaukiojimas laivu** Dunojumi, su taure vyno skambant Štrauso muzikai, besigrožint abiejuose upės krantuose atsivėrusiais nepakartojamais vakarinio miesto vaizdais!                         Į pasiplaukiojimo laivu Dunojaus upe kainą įeina vakarienė su gėrimais ir muzikinė programa Romantiškas vakarinis pasiplaukiojimas Dunojaus upe su švedišku stalu ir gėrimais ir visa tai lydint vengrų muzikantų – virtuozų atliekamomis melodijomis. Nuostabūs vakarinio Budapešto vaizdai, keliaujant didinga Europos vandens arterija, atsiveria naujoje šviesoje. Budos tvirtovės vaizdai, Gelerto kalnai ir elegantiškojo Parlamento vaizdai, tiltų arkos ir Vengrijos sostinės istoriniai pastatai paliks Jums ir Jūsų bendrakeleiviams neišdildomą įspūdį.  Kelionės kaina:  (~ 35 eurų/asm.)  Trukmė – 2,5 val.

Arba antras programos variantas: Pagal pageidavimą. Pasiplaukiojimas laivu Dunojaus upe «Tūkstančio ugnių šviesoje» (priemoka ~  20 eurų/asm.). Septyni tiltai yra nuostabiojo žydrojo Dunojaus puošmena, kurie kaip perlo vėriniai sujungia dvi miesto dalis – Budą ir Peštą.

Laisvas laikas.   Nakvynė 4* SPA viešbutyje.

 

6 diena. Pirmadienis. 2019.11. 25

 

Pusryčiai viešbutyje (švediškas stalas). Išsiregistravimas iš viešbučio.Laisvas laikas. Pageidaujantys gali apsilankyti ** „Sečenio“terminių maudyklių komplekse (3 val. ~ 20 eurų/asm  ), arba zoologijos sode (~10 eurų/asm ) , arba kt.

Išvykimas iš Budapešto.

Keliaujame į baroko sostinę Egerį - miestą, kurį garsina įspūdinga architektūra, vyndarystės ir pirčių tradicijos. Ekskursija po miestą autobusu ir pėsčiomis: buvusi vyskupų rezidencija, Dabo Ištvano aikštė, 40 m aukščio Minaretas, antra pagal dydį Vengrijos bazilika, barokinė Szechenyi gatvelė. Egeris, kaip ir visi Vengrijos miestai, tvarkingas, jaukus ir svetingas.

Jis įsikūręs vaizdingame Matros kalnų slėnyje. užima trečią vietą, rūpinuosi už istorinių paminklų grožį. Tai Vengrijos baroko architektūros centras. Viena iš pagrindinių miesto įžymybių yra XIII a.viduramžių pilis, atlaikiusi tūkstantinės Turkijos kariuomenė apsuptį. Pilies kompleksui priskiriami ir Vyskupų rūmai, kuriuose dabar yra istorinių dirbinių muziejus ir požeminiai kazematai.

Rūmų galerijoje pristatomi vertingi, reto grožio žinomų menininkų darbai, meno mylėtojai patiria čia estetinį malonumą. Nuo tvirtovės sienos atsiveria spalvingas miesto kraštovaizdis.

Miestas taip pat garsėja savo architektūros paminklais, vyno ir mineralinio vandens šaltiniais .
Žinoma, jau spėjote praalkti. Autobusas jus nuveš – „Gražuolių slėnį“, garsėjantį savo vyno rūsiais. Vietiniai gyventojai labai paprastai interpretuoja šios vietos pavadinimo kilmę . Kai kurie teigia, kad kai rūsyje prisiragauja vyno, jiems visos moterys tampa gražuolėmis, o kiti teigia, jog vietovėje kadaise gyveno labai gražios merginos.

Egeryje gaminami kokybiški vynai iš vynuogių, augančių šlaituose, slėniuose. Žinomiausios vietinės vynų rūšys: Egri Bikavér (raudona), Egri Leányka, Egerszóláti Olaszrizling, ebrői Hárslevelű (balta), ir Jau išplito chardonnay.  Laisvas laikas. Rekomenduojame užsukti į „Gražuolių slėnio“ ** taverną vakarienei ir vyno degustacijai** (~20 eurų/asm.)

Vakare išvykstate iš Vengrijos. (išvykimo laiką praneša ekskursijos vadovas)- Vykstate į Slovakiją - link Poprado – miestelio, įsikūrusio gražioje ir jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje. Šiandien Popradas  yra tikra turistų Meka, kurios populiarumą lėmė sentimentai vietinių gyventojų kultūrai bei žavėjimasis gamta.  

Laisvas laikas.   Nakvynė 3* viešbutyje.

 

7 diena. Antradienis. 2019.11. 26 

 

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Atsisveikinę su svetingu ir draugišku Popradu, anksti ryte iškeliaujame į Žemuosius Tatrus. Tai tarptautinis, pats populiariausias ir didžiausias sporto centras Jasna". Tęsiame kelionę link Lenkijos, pakeliui atvykstame į vienus gražiausių Europoje **Demenovkos ledo urvus – Pageidaujantiems siūlome aplankyti gražiausiuose Slovakijoje įvairiausių spalvų ir atspalvių stalaktitų bei stalagmitų galerijas ir požeminius ežerus.

Apžiūrėję nuostabų gamtos sukurtą šedevrą – šaldytuvą, prieš kelionę namo vykstame pasišildyti ir apsilankome  didžiausiame Slovakijos vandens pramogų parke-**Tatralandijoje"*arba **Bešeniovo terminiuose baseinuose.

Fotogaleria: - (http://www.besenova.com/vitajte/besenova/fotogaleria). 

 Nepamirškite pasiimti maudymosi kostiumų, rankšluosčių, šlepečių); ten galėsite mėgautis terminių vandenų malonumais keturiuose baseinuose (36-38С). Ten  įrengtos masažinės srovės, kaskados, vandens lovos ir kt. Terminiai Slovakijos vandenys turi gydomąjį poveikį stuburui, kvėpavimo ligų susirgimams ir pagerina bendrą savijautą. Dvejuose pramoginiuose baseinuose Jūsų laukia 146 m. ilgio nusileidimo vamzdis „Anakonda", greito nusileidimo vamzdžiai „Kamikadze", „Tvisteris", „Juodoji skylė", smagūs vandens nusileidimo takeliai „Niagara" ir kt.


Įsigykite  lauktuvių ir suvenyrų, nusifotografuokite atminčiai. (Išvykimo laiką praneša ekskursijos vadovas). .Važiuojant iš Varšuvos sustojame prie prekybos centro nusipirkti maisto kelionei ir dovanų bei lauktuvių draugams ir artimiesiems.

Kelionė tęsis per Lenkiją su trumpais sustojimais, skirtais poilsiui, vėliau – riedėsite Lietuvos link . Pakeliui namo jūsų laukia pietūs - vakarienė viename iš  restoranų kelyje.  

Planuojamas atvykimo laikas į Lietuvą- Ryte.

 

Išvykimas iš Lietuvos.

 1. 19:00 val. - Vilnius, Geležinkelio g. 16, geležinkelio stoties pagrindinis įėjimas.
 2. 20:30 val. – Kaunas, prekybos centras „Mega“
 3. 21:20 val. – Marijampolė, A5 kelias, 17 km, Kaunas – Marijampolė „Ukojas“ 
 4. 22:20  val. – Alytus, Naujoji g. 17L, Alytaus autobusų stotis

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: 

 

 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Kelionė patogiu autobusu (TV, video, DVD, kondicionierius, WC),
 • Įvažiavimo į Budapeštą mokestis.
 • Kelių, visų tranzitinių šalių ekologiniai ir kurortiniai mokesčiai pagal maršrutą.
 • Kelionės vadovo paslaugos,  ekskursinės paslaugos pagal programą, grupės vadovas ir gidas.
 • Kelionės paslaugos.
 • Krokuvoje 1 nakvynė su pusryčiais  3* viešbutyje.
 • Į kelialapio kainą Budapešte įeina 3 nakvynė su 3 pusryčiais (švediškas stalas) 4* viešbutyje ir 1 pietūs – 1 vakarienė.
 • Nuvežimas  Veličkose, Krokuvoje.
 • Dvi apžvalginės ekskursijos Budapešte.
 • Viena ekskursija Egeryje.
 • Sustojimas Varšuvoje prie prekybos centro .
 • Autobuso parkavimo mokesčiai lankomose šalyse.
 • Nemokamas gėrimas atvykimo dieną.
 • Nemokamas fitneso centro, saunos ir sveikatingumo komplekso SPA viešbutyje lankymas.
 • Miesto nustatyti mokesčiai, kuro mokestis + įvažiavimo mokesčiai.

 

Kelionės kaina:  

 

Padovanok gurkšnį romantikos ir krislelį meilės sau, savo draugams ir artimiesiems tik už 399 eurų/asm!

Būkite dosnūs ir padovanokite sau pažintį su viena romantiškiausių bei gražiausių Europos valstybių, kurią bent kartą gyvenime aplankyti privalo kiekvienas — šiandien laimingą atostogų bilietą įsigyti galite už išskirtinę kainą. Romantiška ir kaskart vis kitokia Vengrija, laukia Jūsų!

Vienvietis kambarys Budapešte:  540 eurų/asm.

Papildomas mokestis už apgyvendinimą Budapešte vienvietiniame numeryje pagal išankstinį užsakymą + 141 eurų/asm.

 

Dvivietis kambarys: asmeniui: 399 eurų/asm.

Keliautojų skaičius ne mažiau 39 turistų.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Objektai, pramogos pažymėtos  ** - turistai apmoka papildomai.  
 • Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuoti.
 • Įėjimo bilietai į kitas mokamas lankytinas vietas (muziejus/bažnyčias ir pan.).
 • Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 • Kelionės kaina priklauso nuo kelionės pasirinkto apgyvendinimo.
 • Papildoma ekskursija pėsčiomis rusų kalba **„Žydiškas Kazimieras ir Podgužė“ –40€
 • Asmeninės ausinės ekskursijų su gidu metu.
 • Рlaukimas laivu**  Dunojaus upe.
 • Bilietai Veličkos druskų kasyklas** ~84 PLN, Krokuvoje.
 • Vavelio katedra  ** ~ 12 PLN.
 • Arbatpinigiai vietiniam  gidui ir vairuotojui.
 • Asmeninės išlaidos ir išlaidos maistui.

Dokumentai, reikalingi kelionės metu:  

DĖMESIO!

Nepamirškite į kelionę pasiimti paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančios ne trumpiau nei 3 mėn. po grįžimo iš Vengrijos,  datos. 

Pastabos:

 • Kelionės išvykimo laikas gali keistis.
 •  Kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimas reglamentuojamas Europos Sąjungos priimtais reglamentais.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę iš dalies keisti ir (arba) papildyti programą.
 • Minimalus turistų skaičius: 35. Nesusirinkus minimaliam turistų skaičiui pinigai už kelialapį grąžinami ne vėliau kaip 10 dienų po numatytos kelionės pradžios.
 • Į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio ręžimo privalo stovėti. 
 • Visos ekskursijos Vengrijoje vedamos rusų  arba  anglu kalba, gidui iš Lietuvos verčiant į lietuvių kalbą .
 • Lankytinus objektus, pažymėtus ** turistai renkasi patys ir moka vietoje.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Už  kitas paslaugas bei papildomą maitinimą ir ekskursijas turistas moka pats.
 • Kelionės vadovas gali keisti programos eigą apie tai informavus klientus iš anksto. 
 • Registruojantis reikia nurodyti vykstančio asmens vardą, pavardę, gimimo datą, telefono numerį, el. pašto adresą , bei miestą.
 • Registruojantis nurodykite paso Nr.
 • Būtina išankstinė registracija el. paštu: - secular.business@gmail.com.
 • Kelionių sutartis su kelionių organizatoriumi pasirašoma po užregistravimo secular.business@gmail.com.
 • Kelionės draudimas už papildomą mokestį.
 • Europos sveikatos draudimo kortelę (išduotą valstybinės ligonių kasos (www.vlk.lt) arba kelionės draudimą draudžiantis agentūroje.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Informacija: - secular.business@gmail.com

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Maloniai kviečiame Jus į trijų dienų kelionę po Kaliningrado sritį, vakarinį Rusijos regioną.
Ekskursinis turas su poilsiu prie Kaspijos jūros Baku
Atrask žemės rojų kartu su mūsų kelionės įmone.
Organizuojame parodų lankymą Suvalkuose
Suteikiame visą Jus dominančią informaciją
Užsisakyti kelionę
Aktyvus poilsis, pramogos, gamtos stebuklai, smaragdinė šilta jūra su smėlio paplūdimiais, didingi vienuolynai, nuostabūs kraštovaizdžiai, užburianti Adrijos jūros pakrantė, gamtos stebuklai, įdomi bei kruopščiai kelionių ekspertų atrinkta programa. Daugiau informacijos: http://kelioniuorganizatorius.lt/
529.00 €
Jūsų laukia 8 dienos prie Adrijos jūros.
Pažintinė kelionė. (8d.) Kaina 297 Eur
Pažintinė kelionė. (7d.)
Tai ir pažintis su Gruzija (Sakartvelu) ir kartu puikus poilsis prie jūros Batumyje. 12 dienų/11 naktų
IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS, kuris galioja tik Jums ir Jūsų šeimos nariams!!!
Parodų lankymas Suvalkuose
Augustavas – Balstogė – Supraslio stačiatikių vienuolynas – Hitlerio būstinė – Šv. Lipkos vienuolynas – Studena
89.00 €
Visiems verslo klientams padedame suorganizuoti kelionę į Suvalkus
Kiek­vie­nam tu­ris­tui ga­li­me pa­siū­ly­ti ke­lio­nę pa­gal po­reikius, interesus bei ga­li­my­bes
Stebuklingas Savaitgalis ir Poilsis
Pažintinė kelionė po įspudingiausias Slovakijos vietoves
Poilsinė kelionė. (14d.) Jūsų laukia 7 dienų poilsis prie Adrijos jūros pakrantės.
Pažintinė kelionė. (5d.)