Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Juodkalnija - 13 dienų turas

Aktyvus poilsis, pramogos, gamtos stebuklai, smaragdinė šilta jūra su smėlio paplūdimiais, didingi vienuolynai, nuostabūs kraštovaizdžiai, užburianti Adrijos jūros pakrantė, gamtos stebuklai, įdomi bei kruopščiai kelionių ekspertų atrinkta programa. Daugiau informacijos: http://kelioniuorganizatorius.lt/
Kaina: 529.00 €
Kontaktiniai duomenys
Konstitucijos pr. 12 - 23
LT-09308 Vilnius
tel.: +370 687 39249
mob.: +370 600 07211
Nuotraukos

Juodkalnija dažnai vadinama kanjonų šalimi. Čia yra pats didžiausias Europoje Taros upės kanjonas, įrašytas į UNESCO pasaulinio gamtos paveldo sąrašą. Tai šalis įsikūrusi Adrijos jūros pakrantėje, žavinti savo įstabia gamta, architektūra ir nuostabiais paplūdimiais. Juodkalnija – tai šalis, kurią gali pamilti kiekvienas keliautojas, tiek ieškantis aktyvaus poilsio, tiek norintis pasimėgauti saulės spinduliais paplūdimyje.  
 
Daugiau apie kelionę: http://kelioniuorganizatorius.lt/pazintines-keliones/95-neregeti-balkanai.html  


Tranzitas per Lenkiją.Vėlai vakare apie 1-3 val. nakties grįžtame į Lietuvą.

1 diena.  Išvykimas iš Lietuvos.  Tranzitas per Lenkiją su pertraukėlėmis poilsiui ir  trumpais sustojimais.

2 diena.  Tęsiame kelionę Lenkijos ir Slovakijos vaizdingais ir vingiuotais keliais. Pamatysite, kaip ES dėka keičiasi šių šalių gyvenimo sąlygos, kaip mainosi peizažai ir miestų bei miestelių vaizdai. Važiuodami nepamirštame poilsio pertraukų ir trumpų techninių sustojimų. Tęsiate pažintį su Slovakija. Vykstame į ekskursiją po Prešovą. Atraskite dar neatrastą miestą. Prešovas – trečias pagal dydį Slovakijos miestas. Praeityje šurmuliavęs prekybos kelių kryžkelėje, šiandien tai ramus miestelis  šiaurės rytų Slovakijoje. Jūs galite pasigrožėti istorinėmis vietovėmis ir nuostabiai pailsėti Prešove.  Aplink XIII a. bažnyčią, esančią miesto centre, jaukiai glaudžiasi parduotuvės, kavinės, barai. Po apžvalginės–pažintinės ekskursijos vykstame į edukacinę programą **vyno muziejuje, tokajaus ir slovakiško vyno degustaciją. Jos metu išklausysite įdomų pasakojimą iš vyno eksperto lūpų apie vyno išgavimo technologiją, vyno rūšis, pasinersite į įdomų vyno pasaulį. Bus galimybė pamatyti unikalią bei ilgai kauptą ir brandintą vynų kolekciją. Degustacija vyks 500 metų senumo vyno rūsiuose, kuriuose sklinda užburiantis vyno bei ragaujamo sūrio kvapas. Po degustacijos turėsite galimybę nusipirkti sodraus skonio slovakiškų bei tokajaus vynų už prieinamą kainą, „kad kelelis nedulkėtų ir širdelė neskaudėtų“. O tų, kurie negeria vyno, laukia liūdnas "skeleto likimas".
Atgavę jėgas po ilgos, įspūdingos dienos, atvykstame į viešbutį. 
Nakvynė 3* viešbutyje Slovakijoje.

diena. Pusryčiai.
Atsisveikinę su svetingu ir draugišku slovakų miestusu pertraukėlėmis poilsiui vykstate link Bosnijos ir Hercegovinos sostinės. Pakeliui aplankote garsiausią Vengrijos baroko sostinę Egerį. Miestas yra garsus Vengrijos vynininkystės ir vynuogių auginimo centras. Ekskursiją po miestą: Ekskursijos metu bus galimybė susipažinti su istoriniais architektūriniais paminklais: Ištvano aikštė, turkų valdymo simbolis Minaretas, kurio aukštis siekia 40 metrų, antra pagal dydį Vengrijos bazilika.
Laisvas laikas.
Pravažiuojame Vengrijos sostinę Budapeštą ir pakeliui sustojame papietauti. Kertame Kroatiją ir toliau tesiame kelionė į Zagrebą Susipažindimas su Kroatijos sostinę – Zagreb. Nors devintajame dešimtmetyje miestas buvo susprogdintas, jis vis dar turtingas ir įdomus turistams: neogotikinės katedros bokštai, archeologijos muziejus, meno galerijos.Kitas sustojimo punktas Sarajevą (Bosnija ir Hercogovina). Vėlai vakare atvykstame. 
Nakvynė viešbutyje 3*.

4 diena. Pusryčiai. 
Išvykstame link Kroatijos.Pakeliui aplankome Bosnijos ir Hercegovinos Mostarą. 
Mostaras (bosn. Mostar) yra istorinė Hercegovinos sostinė. Mostaro senamiestis yra garsus turkiškais namais. Bene garsiausias Mostaro statinys - Senasis tiltas per Neretvos upę. Tiltas buvo pastatytas XVI a. turkų. 1566 m. vietoje medinio turkai pastatė naują tiltą su akmenine arka. Serbiškai "most" reiškia tiltą, tad nuo šio žodžio kilo ir miesto pavadinimas. Tilto arka yra 27 m pločio. Tai unikalus miestas, nepaliksiantis nei vieno abejingo. Tęsiant mūsų įspūdingą kelionę mes užsuksime į žavingiausią vietą į Dubrovniką Kroatijos miestąPasivaikščiojimas su gidu norint susipažinti arčiau su  Kroatijos miestu. Čia laukia visi Jums skirti malonumai! Pamirškite rūpesčius ir atsipalaiduokite nuo kasdienybės šurmulio, įkvėpkite tyro oro ir kelias valandas skirkite sau. Jūs pamatysite legendinį miestą-tvirtovę, kuris savo grožiu stebina daug mačiusius turistus iš viso pasaulio. Tai pats įspūdingiausias ne tik Dalmatijos, bet ir visos Kroatijos  miestas. Tai visame pasaulyje žinomas senovinis uostas, garsus turtinga istorine praeitimi. Siūlome aplankyti senamiestį, apjuostą įspūdinga gynybine siena, nuo kurios atsiveria žavinga miesto panorama. UNESCO saugomas senamiestis: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės. Pasigrožėkite jūros spalvų ir skaisčių saulės spindulių palete, įsiklausykite į romantišką nenurimstančių cikadų čirpimą, svaiginkitės pušų, levandų aromatais ir giliai įkvėpkite tyro kalnų oro. Pamirškite visus rūpesčius ir kasdienybę, pajuskite atostogų atmosferą ir skirkite keletą valandų sau.
Laisvas laikas.  
Vėlai vakare atvykstate į vieną iš Juodkalnijos kurortų Sutomore (Čanjį,Šušanį). Apgyvendinimas. Laisvas vakaras  pajūryje.
Nakvynė  viešbutyje bei privačiame sektoriuje. (Pagal pasirinktą apgyvendinimo tipą).

 
Nerūpestingas poilsis prie Adrijos jūros  5-6-7-8-9-10  dienomis. Taip pat ištroškusiems naujų žinių bus organizuojamos pažintinės kelionės  5-9 dienomis.

11 diena.
Anksti ryte (tiems, kurie gyvena viešbučiuose ir apmokėjo už pusryčius –sausas pusryčių maisto paketas į kelionę) vykstate  per Juodkalniją, Kroatiją, Bosniją ir Hercegoviną. Pravažiuojate Juodkalnijos turizmo sostinęBudvą. Vaizdingais kalnų kelio vingiais keliaujate prie piečiausio Europoje fiordo Kotoroįlankos. Keldamiesi keltu grožitės unikaliu Kotoro įlankos gamtovaizdžiu.Įamžinate kelionių įspūdžius. Važiuojate kalnų serpantinais nepaprasto grožio Adrijos jūros pakrante. Pravažiuojate šiauriausius  Juodkalnijos kurortus Igalo ir Herceg Novy. Leidžiantis keliu link Dubrovniko  pakrantės, atsiveria įspūdinga panorama į uostą, kuriame puikuojasi prabangios jachtos, patys didžiausi ir žymiausi pasaulyje kruiziniai laivai. Vykstate per Kroatiją, Bosniją ir Hercegoviną. Atsisveikinus su Juodkalnija mūsų kelias driekiasi per vaizdingiausias Kroatijos greitkelio vietas. Šis Adrijos kelias priskiriamas 20-čiai gražiausių pasaulio kelių ir atkartoja visus skaisčiai žydros Adrijos jūros pakrančių linkius. „VIA Adriatika“ keliu artėjame prie Krkos nacionalinio parko. Kaip  malonu po kelionės panirti į vėsius Krkos upės krioklių vandenis! Atsigaivinę kriokliuose galėsite pasistiprinti – čia galima nusipirkti karšto maisto, ledų, kepintų kukurūzų, kaštonų ir kitų gėrybių. Mes praeisime šešėlyje skendinčiais parko takeliais ir pailsėsime prie šio krioklio ir sūkurio. Pravažiuojame Kroatijos sostinę Zagrebą ir apsistojame. 
Nakvynė  3* viešbutyje.

12 diena.   Po pusryčių tęsiame savo kelionę ir atvykstame į Slovakijos sostinę Bratislavą: aukštai virš Dunojaus iškilusi didinga pilis; Šv. Martyno katedra, kurioje karūnuota vienuolika Vengrijos karalių; pagrindinė miesto aikštė su įspūdinga riterio Rolando skulptūra, pasivaikščiosite siauromis ir jaukiomis senamiesčio gatvelėmis. 
Vėliau vykstame link šventų vietų – į Šventojo tėvo miestą Vadovicę, kur gimė ir vaikystę praleido popiežius Karolis Jozefas Wojtyla, vėliau tapęs Krokuvos kardinolu ir Romos popiežiumi. Dėmesio verta Švč. Mergelės Marijos  bazilika, Jono Pauliaus II namas muziejus, Šv. Petro bažnyčia, pastatyta kaip padėka už išgelbėjimą per pasikėsinimą 1981 m. nužudyti popiežių. Bažnyčią šventino pats Jo Šventenybė popiežius Jonas Paulius II 1999 m., antrosios pastoracinės piligrimystės į savo gimtą miestą metu. Laisvas laikas suvenyrų įsigijimui ir garsiųjų popiežiaus vaikystėje mėgtų **kreminių pyragėlių ragavimui.Tęsiame savo kelionę po Lenkiją ir atvykstame į Krokuvos apylinkes.

Vėlai vakare apsigyvename 3* viešbutyje. Nakvynė.

13 diena.   Po pusryčių važiuojame į Veličką. Apžiūrime jau 700 metų veikiančią *Veličkos druskų kasyklą. Ekskursija druskų kasyklų požemiuose (iš druskos sukurtos skulptūros, koplyčios ir bažnyčia 135 m gylyje). Dviejų kilometrų turistinė trasa veda kalnakasių iškirstais požemiais, vandens išplautomis uolomis, pro požeminius ežerus į garsiąją Kingos bažnyčią. 
Laisvas laikas suvenyrų įsigijimui.

Išvažiuojant iš Krokuvos sustojame prie prekybos centro nusipirkti maisto kelionei ir dovanų bei lauktuvių draugams ir artimiesiems. Išvykstame iš Krokuvos.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Suteikiame visą Jus dominančią informaciją