Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Vestuvinių suknelių nuoma Kaune

Vestuvinių ir proginių suknelių nuomos salonas Kaune. Maloniai kviečiame visas būsimas nuotakas apsilankyti pas mus!
Kontaktiniai duomenys
Savanorių pr. 362-41
Kaunas
tel.: +370 37 709676
mob.: +370 638 20855
Nuotraukos

Vestuvinių suknelių nuoma Kaune

Nors salonas "Madampepe" neseniai pravėrė duris, tačiau jame dirbantis kolektyvas jau yra sukaupęs didžiulę patirtį vestuvinių suknelių nuomos srityje (tiek klientų aptarnavimo sferoje, tiek pačių vestuvių suknelių pataisymo darbuose). Kiekvieną į mūsų saloną užsukusią nuotaką visada pasitiksime su šypsena, bei garantuojame kad aptarnavimas bus malonus bei profesionalus.

Išsirinkti vestuvinę suknelę vienas sunkiausių jaunosios galvosūkių, todėl mes stengsimes palengvinti šitą užduotį suteikdami profesionalias konsultacijas. Mūsų konsultantai padės išsirinkti suknelės modelį tinkanti Jūsų figūrai, kas leis šią išskirtinę dieną Jums ne tik gražiai atrodyti, bet ir jaustis patogiai.

Šiuo metu mes Jums galime pasiūlyti sukneles iš pasaulyje jau pripažintų, bei daugybę apdovanojimų susižėrusių prekinių ženklų. Jeigu nepavyktų išsirinkti norimos suknelės iš mūsų siūlomo asortimento arba Jūs jau turite savo vestuvinės suknelės vizija - mes galime tai įgyvendinti ir pasiūti suknelę.

Kviečiame visas būsimas nuotakas apsilankyti mūsų salone, o mes tuo tarpu pažadame, kad dėsime visas pastangas ir Jums atvykus aptarsime bei padėsime išspręsti kiekvieną klausimą neduodanti Jums ramybės!


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Vestuvinių ir proginių suknelių nuomos salonas Kaune. Maloniai kviečiame visas būsimas nuotakas apsilankyti pas mus!