Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

Nepaisant didelių kriptovaliutų kainų kritimų nuo praėjusių metų pabaigos, lietuviai iki šiol rodo susidomėjimą virtualiaisiais aktyvais. Londone
Lietuvos gaiviųjų gėrimų rinkoje pastebimai plėtėsi „Kalnapilio-Tauro grupės“ atstovaujamos, visame pasaulyje žinomos gėrimų gamintojos „PepsiCo“ prekių ženklai, kurių pardavimai per dvylika mėnesių išaugo net 40 procentų.
Kiekvieną dieną naudojamasi daugiau kaip trimis kanalais, o beveik trečdalis gyventojų naudojasi keletu iš jų vienu metu.
Permainas kepinių rinkoje jau greitai pajus sveikų duonos gaminių mėgėjai bei tikrųjų sviestinių kruasanų išsiilgę lietuviai.
Automobilių trumpalaikės nuomos paslaugą teikianti bendrovė „CityBee“ pristatys vieną didžiausių paslaugos atnaujinimų per pastaruosius kelerius metus – iš pagrindų atnaujintą automobilių dalijimosi sistemą ir mobiliąją programėlę „Android“ ir „iPhone“ telefonams.
Atsižvelgiant į sparčiai augantį „Revolut” populiarumą Lietuvoje, programėlė nuo šiol veikia ir lietuvių kalba.
Dar prieš šimtmetį išradėjai visas susijusias žinias su išradimu kruopščiai slėpdavo, baimindamiesi, jog kiti juos kopijuos. Šiandien panašios baimės beveik išnykusios, nes
Lietuvoje inovatyvių idėjų netrūksta. Tai parodė Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) jau antrą kartą sėkmingai organizuotas konkursas „Ieškomas inovatorius!“.
Jau kitą savaitę techniką bei elektroniką Lietuvoje bus galima pirkti savitarnos terminaluose.
Vasario 16 – kovo 11 dienomis buvo išsiųsta 200 vienetinių, specialiai šimtmečiui pagamintų atviručių.
Šį pavasarį didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ itin sparčiai plečiasi Bulgarijoje
Artėja pavasaris ir pats laikas švarinti namus ar darbo patalpas, kur neretai prisikaupia nereikalingų daiktų. Kur dėti neveikiančią elektronikos įrangą, senus baldus ar netinkamas naudojimui automobilių padangas ir kitas atliekas?
Ekspertas iš Izraelio dalinosi unikalia patirtimi, kaip sukuriami nauji verslai ir vystomi produktai pasiekia globalias rinkas.
Vilniuje renkasi Europos valstybių inovacijų ekspertai į vieną didžiausių tarptautinių suvažiavimų.
„Revolut“ vartotojų skaičius per paskutinius du mėnesius išaugo 50%, iki 1.5 mln. vartotojų.
Lito valiuta sukurta „Ethereum“ kriptovaliutų tinkle. Sukurtas simbolinis skaičius - 100 lito vienetų, kuriuos galima įsigyti naudojant „Ether“ kriptovaliutą.
Vasario 18 d. Vilnius taps nuotakų mados sostine. Modernioje ir prabanga tviskančioje Vilniaus vietoje „Pirklių klubas“ įvyks antrasis Lietuvoje „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“.
Automobilių detalių vagys ėmė drumsti „Lexus“ vairuotojų ramybę.
Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ startuoja su nauja įvaizdžio kampanija, kuria atkreipia dėmesį į vieną svarbiausių noro būti sveikais priežastį – rūpinimąsi artimaisiais.
Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis“, jau pradėta atnaujinti „Eurovaistinės“ vaistinė greitai taps 6-ta grožio vaistine
Prie gyvūnų gerovės standartus keliančių prekybos centrų „Rimi“ ir „Maxima“ prisijungė „Norfos mažmena“, paskelbę, kad taip pat atsisakys prekybos narvuose augintų vištų kiaušiniais iki 2025 metų.
Žiemos pramogų mėgėjų rojumi vadinamuose Alpių kalnuose – sniego lavinų grėsmė
Naujojo Norvegijos parlamento programoje – kailių industrijos uždraudimas: visos valdančiosios daugumos partijos ir net dauguma opozicijos atstovų pritarė sprendimui.
Beveik 400 milijonų gerbėjų turinti ganėtinai šviežia sporto šaka, besiskinanti kelią į olimpines žaidynes, užkariauja ir Lietuvą.
Lietuvių sukurtas fotografijos ir modelių paieškos portalas „BeScouted“ yra pirmasis pasaulyje, kuriame nariai uždirba pinigus vien už tai jog dalinasi savo nuotraukomis.