Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Andrew Lippa ADAMSŲ ŠEIMYNĖLĖ

2 dalių miuziklas. Trukmė 3.10 val.
Nuotraukos

2 dalių miuziklas
ADAMSŲ ŠEIMYNĖLĖ
Knygos autoriai Marshall Brickman ir Rick Elice
Muzika ir dainų tekstai Andrew Lippa
Veikėjų charakteriai Charles Addams

Tekstą vertė Viktorija Streiča ir Kristina Siurbytė

Pastatymo meno vadovas - KĘSTUTIS S. JAKŠTAS
Pastatymo muzikinis vadovas - JULIUS GENIUŠAS
Režisierė - VIKTORIJA STREIČA
Dirigentas - RIČARDAS ŠUMILA
Scenografas ir vaizdo projekcijų autorius - GINTARAS MAKAREVIČIUS
Kostiumų ir grimo dailininkė - KOTRYNA DAUJOTAITĖ
Šviesų dailininkas - AUDRIUS JANKAUSKAS
Choreografai - DAINIUS BERVINGIS, GINTARAS VISOCKIS
Chormeisterė - RASA VAITKEVIČIŪTĖ

Vaidina:

GOMESAS Adamsas - Raimondas Baranauskas
MIRTIŠĖ Adams, jo žmona -  Živilė Lamauskienė
Dėdė PŪLINYS, jo brolis -  Žanas Voronovas
MOČIUTĖ Adams, jo mama - Viktorija Streiča
TREČIADIENĖ Adams, duktė- Marija Arutiunova
PŪGŽLYS Adamsas, sūnus - Vygantas Bemovas
SVIRDULYS - Žygimantas Galinis
MELAS Beinekis -  Giedrius Prunskus
ALISA Beinekis - Ieva Vaznelytė
LUKAS, jų sūnus -  Jurgis Jarašius

Choro ir baleto artistai

Premjera 2017 m. vasario 14 d.
Trukmė 3.10 val.

**************

ADAMSŲ ŠEIMYNĖLĖ pristatoma bendradarbiaujant su Theatrical Rights Worldwide, 1180 Avenue Of The Americas, #640, Niujorkas, NY 10036, www.theatricalrights.com.
ir ABG Pictures International, spol.s.r.o, Petrohradská 3, 101 00 Praha 10, Čekija, abg@abgpictures.cz
**************

Pokalbis LRT studijoje
Miuziklas apie antgamtiškai paslaptingą ir švelniai šėtonišką Adamsų šeimą sukurtas pagal Marshall Brickman ir Rick Elice knygą „Adamsų šeimynėlė“. Muziką ir eilių tekstus jam parašė Amerikos teatro Drama Desk apdovanojimo laureatas Andrew Lippa. Pirmąjį miuziklo spektaklį pastatė keturiskart Tony prizą laimėjęs režisierius Jerry Zaks, choreografas Sergio Trujillo, Olivier prizo laimėtojai dailininkai Phelim McDermont ir Julian Crouch. Premjera įvyko Niujorke, Brodvėjuje 2010 m. balandžio 8 d. Spektaklio sėkmė lėmė naujus miuziklo pastatymus Europoje  - 2012 m. Švedijoje, dar vėliau – Suomijoje, Italijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Anglijoje. Apsukęs ratą tarp žemynų, miuziklas naujomis spalvomis sušvito Čikagoje 2015 m.
Miuziklo veikėjų charakteristikos perimtos iš Charles Addams nupieštų amerikiečių šeimos personažų suteikus jiems gausybę vampyriškai makabriškų elgsenos ir išvaizdos detalių. Ši smagi šeimos parodija sulaukė komiksų, animacinių ir pilnametražio kino versijų, tačiau muzikinę sceną atrado tik 2010 m.  
Šios šeimos istorijos esmė – kiekvienų tėvų košmaras, kai duktė, netgi jei ji paskutinė Tamsos karalystės princesė Trečiadienė Adams, užauga ir įsimyli – o siaube - mielą, protingą jaunuolį iš respektabilios, gerbiamos šeimos. Jaunuolis mylimosios makabriškų polinkių tėvų nėra nė karto sutikęs, nei akyse regėjęs. Ir tarsi to nebūtų gana, Trečiadienė patiki savo paslaptį tėvui ir maldauja nieko nesakyti motinai. Gomesas Adamsas patenka į situaciją, kokios dar iki šiol nebuvo – saugoti paslaptį nuo savo žmonos Mirtišės. Kas įvyks, kai visa Adamsų šeima vieną lemtingą vakarą susirinks Trečiadienės organizuojamame „normaliame“ susitikime su mylimuoju ir jo tėvais?

Tačiau tai tik išorinė šios istorijos pusė. Pažvelgus giliau, mūsų akims „neįprasta“ Adamsų šeima saugoja svarbiausias bendražmogiškas vertybes, pasakoja apie amžinus ir nekintančius dalykus: šeimos vertybes, skirtingų kartų bendravimą, pagarbą prosenelių išminčiai ir net aukščiausioms jėgoms nepavaldų meilės jausmą. Librete taip pat aiškiai jaučiamas netradicinės Adamsų šeimos unikalumas ir jų santykis su vadinamaisiais „normaliais“ piliečiais, pateikiamas plačiai išplėtota puikaus humoro palete. Nūdienos pasaulyje akivaizdžiai aštrėja vienišumo ir nepritapimo problema, tad netradicinis Adamsų šeimos požiūris į aplinkinį pasaulį duoda šviesaus peno apmąstymams, kaip prisitaikyti nedraugiškoje aplinkoje, ir liudija, kad pagrindinis ramstis šiame santykyje yra šeima.

www.muzikinisteatras.lt

KITI RENGINIAI
Vunderkindas, kurio laukė šviesiausia ateitis, bet gyvenimas blaškė tarp spindesio ir savęs naikinimo. Muzikos legenda, kurią pražudė genialumas! Michael Kunze ir Sylvester Levay 2 dalių miuziklas
2 dalių baletas vaikams
„Nuostabu, jog mūsų miuziklą ,,Elisabeth“ jau galima pamatyti ir Lietuvoje, Kauno valstybiniame muzikiniame teatre.
3 veiksmų operetė