Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

ĮEITI DRAUDŽIAMA

Nuotykių komedija
Nuotraukos
  • Autorius Florian Zeller
  • Dailininkas Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak)
  • Kostiumų dailininkė Greta Subatavičiūtė

Vaidina

Šeimos galva Mišelis – didelis melomanas, todėl sendaikčių turguje pagaliau įsigijęs taip trokštamą plokštelę, meta visus darbus ir skuba namo jos klausytis.

Patefonas jau įjungtas, bet… atrodo, kad visas pasaulis prieš jį susimokė! Sūnus gotas, meilužė, pavargusi žmona, draugas, kaimynas lenkas, statybininkas nelegalas – visi vienu metu braunasi pro duris, dalinasi ne itin maloniomis naujienomis ir priverčia Mišelį suktis kaip vijurką. Ar jam pavyks išgelbėti savo laiką su plokštele ir… ramų gyvenimą???

www.dominoteatras.lt

Kur ir kada?
Kaunas Data Pradžia
"Girstučio" kultūros ir sporto centras 2019-08-07 18:30
 
Vilnius Data Pradžia
DOMINO, teatras 2019-08-27 19:00
KITI RENGINIAI
Optimistams, tikintiems, kad viskas bus gerai. Ypač artimas pasirodys tiems žiūrovams, kurie savo kailiu yra patyrę, ką reiškia, kai ir vieną myli, ir kito norisi :)
Kultinė komedija
Spektaklis „Striptizo ereliai“ - tai istorija apie šešis didelę gyvenimo patirtį sukaupusius, mažo, kol kas paslaptyje laikomo, miestelio Lietuvoje bedarbius vyrus.
Premjera! Aštri komedija.
Premjera! Nuotykių komedija
„Domino“ teatras pristato didžiausia metų premjerą – kriminalinę komediją „Žirklės“. Tai vienintelis spektaklis Lietuvoje, į kurį atėję žiūrovai jį ne tik žiūrės, jame dalyvaus, bet ir lems pabaigą!
Jei juokas yra geriausias vaistas, tai būtent ši komedija bus ta piliulė, kuri padės pamiršti visas nūdienos negandas.