Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Jausmingas koncertas „The Beatles Show“

Kokybiškos muzikos gerbėjams bei legendinės grupės „The Beatles“ fanams
Nuotraukos

Vaidina

  • Vokalas, klavišiniai, gitara – Jokūbas Bareikis
  • Vokalas, fleita – Rafailas Karpis
  • Bosinė gitara – Martynas Garbačas
  • Gitara – Kostas Balčiūnas
  • Perkusija – Mindaugas Stundžia

NAUJIENA!

Žinomi šalies atlikėjai Rafailas Karpis ir Jokūbas Bareikis kartu su gyvo garsu grupe šiemet visus pakvies į unikalų koncertinį turą „The Beatles Show“. Teatralizuotų pasirodymų metu išgirsite visame pasaulyje žinomos grupės „The Beatles“ populiariausias ir gražiausias dainas: „Let it be“, „Yesterday“, „Love me do“, „Hey Jude“, „Strawberry Fields Forever“ ir kt., sužinosite įdomių detalių apie grupės kūrybą bei gyvenimą – pasijusite tarsi papuolę į gyvą popmuzikos istorijos pamoką!

Jausmingas koncertas „The Beatles Show“ – tai puiki muzikinė dovana tiems, kurie vertina puikų atlikimą ir visame pasaulyje pripažinimą pelniusią muziką.

www.dominoteatras.lt
Kur ir kada?
Šiauliai Data Pradžia
Šiaulių koncertų salė ,,Saulė" 2019-11-15 18:00
 
Klaipėda Data Pradžia
Klaipėdos koncertų salė 2019-11-23 18:00
 
Kaunas Data Pradžia
Kauno valstybinė filharmonija 2019-11-24 18:00
 
Vilnius Data Pradžia
Šv. Kotrynos bažnyčia 2019-11-30 16:00
Šv. Kotrynos bažnyčia 2019-11-30 19:00
KITI RENGINIAI
Optimistams, tikintiems, kad viskas bus gerai. Ypač artimas pasirodys tiems žiūrovams, kurie savo kailiu yra patyrę, ką reiškia, kai ir vieną myli, ir kito norisi :)
Draugiška komedija. Tikrų draugų išskirti negali niekas! Ar tikrai? Juk draugystė dažniausiai tęsiasi tol, kol geriausias draugas nepradeda tavęs… užknisti!
PREMJERA. Nuotykių komedija ,,Tobuli melagiai“, sukurta pagal visame pasaulyje garsų italų režisieriaus Paolo Genovese filmą „Tobuli melagiai“
Sceninis - koncertinis pastatymas
Unikali ,,Domino“ teatro naujojo sezono premjera – apie tai ko, dar niekur kitur nesatę matę ir girdėję, bet esate ragavę…
Mylimiausi vaikų herojai – Maša ir Lokys – atsisveikina su Lietuvos vaikais ir kviečia į paskutinius įspūdingo šventinio šou „Kalėdinis krepšinis“ pasirodymus.
Spektaklis „Striptizo ereliai“ - tai istorija apie šešis didelę gyvenimo patirtį sukaupusius, mažo, kol kas paslaptyje laikomo, miestelio Lietuvoje bedarbius vyrus.