Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

KAKĖ MAKĖ IR ATVERSTA KNYGA

Ei vaikai, maži ir dideli, smalsūs ir išdykę, mylimiausi vaikų herojai Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas atkeliauja pas Jus!
Nuotraukos
  • REŽISIERIUS Virginija Kuklytė
  • KompozitoriusFaustas Venckus
  • ChoreografėSigita Mikalauskaitė
  • Kostiumų dailininkėVita Eidimtaitė

Vaidina

NAUJIENA

Žaismingas spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ jau „Domino“ teatre!

Ei vaikai, maži ir dideli, smalsūs ir išdykę, mylimiausi vaikų herojai Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas atkeliauja pas Jus! O kartu su jais į linksmus nuotykius pasiners daugybė jūsų pamėgtų personažų: smagiai valytis dantukus jus mokys Dantukų fėja, visus linksmins šuniukas Čiūčia, stebins iš mėnulio atvykę nykštukai, Kakę Makę aplankys Mamaisa ir Nanaisa. Spektaklyje skambės nuostabios dainelės, šoksime, dainuosime, pramogausime!

Spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ pastatytas pagal Linos Žutautės knygeles „Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“ bei „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“. Jis leidžia į įprastas gyvenimo situacijas pažvelgti kiek kitaip ir žaismingiau įveikti kylančius iššūkius. Ypatingas dėmesys skiriamas interaktyvioms dekoracijoms, kurios tampa svarbi vaidinimo dalis bei mažuosius žiūrovus įtraukia ir priverčia jaustis kaip namuose.

www.dominoteatras.lt

Kur ir kada?
Šiauliai Data Pradžia
Šiaulių koncertų salė ,,Saulė" 2019-09-29 12:00
 
Kaunas Data Pradžia
"Girstučio" kultūros ir sporto centras 2019-10-06 12:00
 
Tauragė Data Pradžia
Tauragės kultūros centras 2019-10-10 18:00
 
Mažeikiai Data Pradžia
Mažeikių kultūros centras 2019-10-13 12:00
 
Ukmergė Data Pradžia
Ukmergės kultūros centras 2019-10-16 18:00
 
Vilnius Data Pradžia
DOMINO, teatras 2019-10-20 12:00
DOMINO, teatras 2019-10-27 12:00
KITI RENGINIAI
Spektaklis „Striptizo ereliai“ - tai istorija apie šešis didelę gyvenimo patirtį sukaupusius, mažo, kol kas paslaptyje laikomo, miestelio Lietuvoje bedarbius vyrus.
„Domino“ teatras pristato didžiausia metų premjerą – kriminalinę komediją „Žirklės“. Tai vienintelis spektaklis Lietuvoje, į kurį atėję žiūrovai jį ne tik žiūrės, jame dalyvaus, bet ir lems pabaigą!
Spektaklis paremtas tikrais įvykiais! Taip yra nutikę kiekvienam iš mūsų. Ir, greičiausiai, net ne vieną kartą… Kultinė autorės Kerol Gryp (Carole Greep) komedija, kurią visame pasaulyje jau matė daugiau nei 5 milijonai žiūrovų!!!
Mylimiausi vaikų herojai – Maša ir Lokys – atsisveikina su Lietuvos vaikais ir kviečia į paskutinius įspūdingo šventinio šou „Kalėdinis krepšinis“ pasirodymus.