Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

MOMO

Premjera! ktaklis vaikams pagal Michael Ende to paties pavadinimo romaną. Trukmė: 60 min.
Nuotraukos
Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Dailininkas: Aistis LANSBERGAS
Kompozitorius: Jokūbas TULABA
Animacija: Konstantin DJURICKOVIC (Serbija)
Vaidina: Milda JONAITYTĖ, Karolis KASPERAVIČIUS, Renida BALTRUŠAITYTĖ, Arnas AŠMONAS/Matas DIRGINČIUS

 

Spektaklis vaikams pagal Michael Ende to paties pavadinimo romaną

 Apleistame amfiteatre gyvena Momo – iš kur ji ir kiek jai metų, niekas nežino.

 Ji pati sako: „Kiek pamenu, buvau visada“.

 Ji turi ypatingų gebėjimų klausyti kitų žmonių ir visi nori būti jos draugais. Tačiau mieste atsirado pilkieji ponai, kurie vagia iš suaugusiųjų laiką.

 Jie sako: „Atiduok savo laiką dabar, turėsi jo daug daugiau vėliau“

 Vaikai ir Momo mėgina grąžinti pavogtą laiką, tuo pačiu išmokdami protestuoti ir balsuoti. Pasakiška kritika apie vartotojiškumo kultūrą su demokratijos abėcėle, kviečia vaikus mokytis klausyti ir matyti tai, ko suaugę  nebegirdi ir nebemato. Daug kartų esame girdėję „neturiu laiko“, bet niekad neišgirdom, kodėl to laiko vis mažiau ir kurgi jis pradingsta.

Spektaklis rekomenduojamas 1-4 kl. moksleiviams.

Bilietas reikalingas ir vaikui, ir suaugusiam.

www.kamerinisteatras.lt

KITI RENGINIAI
Prasidėjęs kaip mįslinga ir tamsi kriminalinė istorija, spektaklis virsta makabrišku neogotikiniu trileriu. Žiauriai nužudyti keli maži vaikai, o jų nužudymo būdas aprašytas jauno rašytojo Katurjano apsakymuose. Net ir išaiškėjus, kas žudikas, lieka klausimas: kas kaltas?
Kviečiame vaikus kartu su mitiniu herojumi milžinu Kerniumi sukurti legendinių Lietuvos vietovių žemėlapį, po kurį bus galima pakeliauti ne tik teatro scenoje, bet ir vėliau, drauge su tėveliais lankant savo kraštą!
Spektaklis-konceptuali metafora apie tris pedagoges iš Skakiškio miestelio, kurioms kyla idėja atsigabenti pabėgėlių, kad jų mokykla nebūtų uždaryta.
Trukmė: 1 val. 45 min.
PREMJERA! „Paprašykite kiekvieną keleivį papasakoti savo gyvenimo istoriją, ir jei atsiras bent vienas, kuris nebūtų dažnai keikęs savo gyvenimo ar kuris sau nebūtų nuolat kartojęs, esąs nelaimingiausias žmogus, meskite mane žemyn galva į jūrą!”
Kartą Mari gavo į galvą. Paskui dar kartą. Ir dar. rež. Agnius Jankevičius
Vėjo prigimtis“ – tai pasakojimas apie kartų skirtumus, apie tai, kokią įtaką tėvai gali daryti jauno žmogaus pasirinkimams – siekti savo ar tėvų suformuotų idealų?