Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

ŠIKŠNOSPARNIS

Johanas Štrausas. 3 veiksmų operetė. Trukmė 3.20 val.
Nuotraukos

Režisierius Gintas Žilys,
Dirigentas Julius Geniušas,
Dailininkė Janina Malinauskaitė.
Premjera 1993 m,
atnaujinta 2001 ir 2009 m.

Populiariausios valsų kompozitoriaus J.Strausso operetės „Šikšnosparnis“ pagrindinis herojus Aizenšteinas savo žmoną pavadina miela, bet jau perskaityta knyga. Tačiau jo sutuoktinė Rozalinda, pasitelkusi gudrumą ir moterišką žavesį, įrodo lengvabūdžiui vyrui, kad šis knygą skaitė labai paviršutiniškai, o gal net praleido įdomiausius puslapius.

2014 m. gruodžio 14 d. Johanno Strausso operetėje „Šikšnosparnis“  beveik visuose vaidmenyse debiutuoja nauji atlikėjai.
Henriko Aizenšteino vaidmenį atliks Ramūnas Urbietis. Šį vaidmenį nuo pat operetės premjeros 1993 m. atlikdavo Gediminas Maciulevičius ir beveik visą laiką (su trumputėmis pertraukomis) jis neturėjo dublerių. Ir štai šį sezoną teatro operetės grandas gali tikėtis partnerio - padūkėlio Aizenšteino partiją paruošė Ramūnas Urbietis, šį sezoną sukūręs pagrindinius vaidmenis operetėse „Linksmoji našlė“, „Balius Savojoje“ ir net du vaidmenis populiariajame miuzikle „Grafas Montekristas“.
Ne naujokė tarp debiutantų ir Gitana Pečkytė,  „Šikšnosparnyje“ dainavusi Adelės partiją. Teatro operos ir operetės primadoną dabar išvysime Rozalindos vaidmenyje, o žaviąją Adelę vaidins solistų trupės naujokė Ingrida Kažemėkaitė, puikiai užsirekomendavusi dviejose pastarosiose repertuaro premjerose „Grafas Montekristas“ ir „Balius Savojoje“.
Tarp spektaklio debiutantų pamatysime ir Andrių Apšegą (Falkė), Liudą Mikalauską (kalėjimo direktorius Frankas), Egidijų Bavikiną (Alfredas), iki šiol čia vaidinusį advokatą Blindą, ir aktorių Ramūną Šimukauską, kursiantį kalėjimo prižiūrėtojo vaidmenį.

ROZALINDA - Raminta Vaicekauskaitė
AIZENŠTEINAS - Gediminas Maciulevičius
ADELĖ - Ingrida Kažemėkaitė
IDA - Justina Vitkutė
FALKĖ - Laimonas Pautienius
GRAFAS ORLOVSKIS - Rita Preikšaitė
ALFREDAS - Egidijus Bavikinas
FRANKAS - Tomas Ladiga
BLINDA - Jonas Lamauskas
FROŠAS - Dainius Bervingis
IVANAS - Rimgaudas Mickus
EIGULYS - Faustas Januška, Artūras Saveikis

Svečiai, šokėjai, tarnai - teatro choro ir baleto artistai.

www.muzikinisteatras.lt