Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

STRIPTIZO ERELIAI. Komedija

Spektaklis „Striptizo ereliai“ - tai istorija apie šešis didelę gyvenimo patirtį sukaupusius, mažo, kol kas paslaptyje laikomo, miestelio Lietuvoje bedarbius vyrus.
Nuotraukos

Autorius: Stephen Sinclair ir Anthony McCarten
Režisierius: Arkadiusz Jakubik
Dailininkas: Wojciech Stefaniak

Vaidina:
Džyza - Vytautas Rašimas, Algirdas Dainavičius
Albertas - Eimutis Kvoščiauskas, Irmantas Bačelis
Tutis - Gytis Ivanauskas
Šefas - Jokūbas Bareikis, Dalius Skamarakas
Klubo savininkas - Sakalas Uždavinys
Belgas - Juozas Gaižauskas
Šokių mokytoja - Lina Rastokaitė, Judita Zareckaitė 

Spektaklis „Striptizo ereliai“ - tai istorija apie šešis didelę gyvenimo patirtį sukaupusius, mažo, kol kas paslaptyje laikomo, miestelio Lietuvoje bedarbius vyrus. Jie laisvą laiką leidžia su alaus buteliuku ant suoliuko, kai tuo tarpu anglams ar vokiečiams nedarbas reiškia artimiausioje aludėje paskutinį Londono „Arsenalo“ rungtynių žiūrėjimą per televizorių užsigeriant atšaldytu Gineso alumi. Tačiau ilgai šis dykinėjimas netrunka, vienam iš vyrų šauna puiki mintis, kaip užsidirbti daug pinigų. Šou prasideda – šeši vyrukai nusprendžia išbandyti save ir tapti striptizo šokėjais... Kaip tai pavyks niekada to nedariusiems, bet pasiryžusiems išmokti aktoriams, pamatysime tik spektaklio metu!

Jau nuo pirmųjų spektaklio scenų galima išvysti šį tą pikantišką, o salėje viena po kitos aidėjo juoko bangos. Didesnėms ar mažesnėms nuogybėms pasiryžę aktoriai vaidina skirtingus, bet charakteringus personažus, lengviau, sunkiau ar labai sunkiai pasiryžtančius nusirengti prieš publiką. Spektaklis prie Lietuvos realijų priartintas ne tik vietove, kurioje vyksta veiksmas, ne tik aktorių apranga ir kitu sceniniu rekvizitu, bet ir lietuviškomis dainomis.

Prie šio karšto ir intriguojančio spektaklio dirbo tarptautinė kūrybinė grupė. Spektaklį pastatė režisierius iš Lenkijos Arkadiusz Jakubik pagal Naujosios Zelandijos dramaturgų Stepheno Sinclairio ir Anthony McCarteno pjesę „Ladies Night“. Spektaklio dailininkas ir choreografas – taip pat lenkai. Spektaklį lietuviškoms realijoms adaptavo rašytojas Sigitas Parulskis.

Pagal šią pjesę, spektaklis pirmą kartą buvo pastatytas 1987 metais Aucklande, Naujojoje Zelandijoje. Jis tapo sėkmingiausiu komerciniu visų laikų spektakliu teatro istorijoje. Pjesė buvo išversta į dvylika kalbų, o 1990 ir 1994 metais spektaklis tapo populiariausia turizmo produkcija Anglijoje. 1997 metais tik pradėtas rodyti anglų filmas „Striptizo ereliai“ (The full Monty) susilaukė milžiniško pasisekimo. 2006 metais filmas pateko į pasaulyje perkamiausių filmų sąrašą.

www.dominoteatras.ltKITI RENGINIAI
Nuotykių komedija
Premjera! Aštri komedija.
Premjera! Nuotykių komedija