Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

STRIPTIZO ERELIAI. Komedija

Spektaklis „Striptizo ereliai“ - tai istorija apie šešis didelę gyvenimo patirtį sukaupusius, mažo, kol kas paslaptyje laikomo, miestelio Lietuvoje bedarbius vyrus.
Nuotraukos

Autorius: Stephen Sinclair ir Anthony McCarten
Režisierius: Arkadiusz Jakubik
Dailininkas: Wojciech Stefaniak

Vaidina:

Spektaklis „Striptizo ereliai“ - tai istorija apie šešis didelę gyvenimo patirtį sukaupusius, mažo, kol kas paslaptyje laikomo, miestelio Lietuvoje bedarbius vyrus. Jie laisvą laiką leidžia su alaus buteliuku ant suoliuko, kai tuo tarpu anglams ar vokiečiams nedarbas reiškia artimiausioje aludėje paskutinį Londono „Arsenalo“ rungtynių žiūrėjimą per televizorių užsigeriant atšaldytu Gineso alumi. Tačiau ilgai šis dykinėjimas netrunka, vienam iš vyrų šauna puiki mintis, kaip užsidirbti daug pinigų. Šou prasideda – šeši vyrukai nusprendžia išbandyti save ir tapti striptizo šokėjais... Kaip tai pavyks niekada to nedariusiems, bet pasiryžusiems išmokti aktoriams, pamatysime tik spektaklio metu!

Jau nuo pirmųjų spektaklio scenų galima išvysti šį tą pikantišką, o salėje viena po kitos aidėjo juoko bangos. Didesnėms ar mažesnėms nuogybėms pasiryžę aktoriai vaidina skirtingus, bet charakteringus personažus, lengviau, sunkiau ar labai sunkiai pasiryžtančius nusirengti prieš publiką. Spektaklis prie Lietuvos realijų priartintas ne tik vietove, kurioje vyksta veiksmas, ne tik aktorių apranga ir kitu sceniniu rekvizitu, bet ir lietuviškomis dainomis.

Prie šio karšto ir intriguojančio spektaklio dirbo tarptautinė kūrybinė grupė. Spektaklį pastatė režisierius iš Lenkijos Arkadiusz Jakubik pagal Naujosios Zelandijos dramaturgų Stepheno Sinclairio ir Anthony McCarteno pjesę „Ladies Night“. Spektaklio dailininkas ir choreografas – taip pat lenkai. Spektaklį lietuviškoms realijoms adaptavo rašytojas Sigitas Parulskis.

Pagal šią pjesę, spektaklis pirmą kartą buvo pastatytas 1987 metais Aucklande, Naujojoje Zelandijoje. Jis tapo sėkmingiausiu komerciniu visų laikų spektakliu teatro istorijoje. Pjesė buvo išversta į dvylika kalbų, o 1990 ir 1994 metais spektaklis tapo populiariausia turizmo produkcija Anglijoje. 1997 metais tik pradėtas rodyti anglų filmas „Striptizo ereliai“ (The full Monty) susilaukė milžiniško pasisekimo. 2006 metais filmas pateko į pasaulyje perkamiausių filmų sąrašą.

www.dominoteatras.ltKur ir kada?
Klaipėda Data Pradžia
Klaipėdos koncertų salė 2020-02-14 18:00
 
Šiauliai Data Pradžia
Šiaulių koncertų salė ,,Saulė" 2020-02-15 18:00
 
Vilnius Data Pradžia
DOMINO, teatras 2020-02-16 18:00
DOMINO, teatras 2020-01-24 19:00
DOMINO, teatras 2020-03-25 19:00
 
Kaunas Data Pradžia
"Girstučio" kultūros ir sporto centras 2020-02-18 18:30
"Girstučio" kultūros ir sporto centras 2020-01-26 18:00
"Girstučio" kultūros ir sporto centras 2020-03-03 18:30
 
Panevėžys Data Pradžia
Panevėžio bendruomenių rūmai 2020-01-28 18:00
KITI RENGINIAI
Unikali ,,Domino“ teatro naujojo sezono premjera – apie tai ko, dar niekur kitur nesatę matę ir girdėję, bet esate ragavę…
„Domino“ teatras pristato didžiausia metų premjerą – kriminalinę komediją „Žirklės“. Tai vienintelis spektaklis Lietuvoje, į kurį atėję žiūrovai jį ne tik žiūrės, jame dalyvaus, bet ir lems pabaigą!
Premjera! Nuotykių komedija
Nuotykių komedija
Premjera! Aštri komedija.
Kriminalinė komedija. Anapus durų vyras ir pinigai, o šiapus – 8 moterys…
Didžiausias metų įvykis – „Pats geriausias šou“ – tai, ko dar nematėte ir tikrai niekur kitur nepamatysite! Šou be taisyklių
„Domino“ teatras pristato dar vieną, pagal „Kvartet-i“ pjesę, sukurtą komediją.
PREMJERA. Nuotykių komedija ,,Tobuli melagiai“, sukurta pagal visame pasaulyje garsų italų režisieriaus Paolo Genovese filmą „Tobuli melagiai“
Romantinė komedija
Jei juokas yra geriausias vaistas, tai būtent ši komedija bus ta piliulė, kuri padės pamiršti visas nūdienos negandas.
Ei vaikai, maži ir dideli, smalsūs ir išdykę, mylimiausi vaikų herojai Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas atkeliauja pas Jus!
Optimistams, tikintiems, kad viskas bus gerai. Ypač artimas pasirodys tiems žiūrovams, kurie savo kailiu yra patyrę, ką reiškia, kai ir vieną myli, ir kito norisi :)
Spektaklis paremtas tikrais įvykiais! Taip yra nutikę kiekvienam iš mūsų. Ir, greičiausiai, net ne vieną kartą… Kultinė autorės Kerol Gryp (Carole Greep) komedija, kurią visame pasaulyje jau matė daugiau nei 5 milijonai žiūrovų!!!
Nuotykių komedija ,,Testas“ sumaniai atskleidžia šiuolaikinės dilemos – meilė ar pinigai – subtilybes. Premjera 2020 m. kovo 5 d.