Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

TESTOSTERONAS

Komedija be cenzūros (N-18)
Nuotraukos

Autorius: Andrzejus Saramonoviczius
Režisierius: Oleg Šapošnikov
Kompozitorius: Audrius Balsys
Dailininkas: Vojtekas Stefaniakas
Kostiumų dailininkas: Juozas Statkevičius

Vaidina:

Šis spektaklis be išimčių skirtas tik asmenims nuo 18 metų

„Testosteronas“ – tai didžiausia metų premjera „Domino“ teatre, pirmą kartą pristatanti sensacingą ir prieštaringus atgarsius sukeliančią pjesę. Šis spektaklis – tai tiesmuka ir drastiška komedija apie egoistišką žmogaus prigimtį, esminį poreikį būti mylimu, amžiną dviejų lyčių kovą dėl padėties kontrolės ir skaudų suvokimą, kad padėtis visgi nekontroliuojama.

Istorija pasakoja apie žlugusias vestuves, o tiksliau – apie tai, kas vyksta po to, kai nuotaka pabėga nuo altoriaus. Paliktas ir šoko ištiktas jaunikis, guodžiamas šešių artimiausių bičiulių, bando išsiaiškinti, kas atsitiko? Tačiau šios pastangos netrunka pavirsti beprotišku vyrų santykiu aiškinimųsi: karštakošiškomis muštynėmis, keliamais tostais ir rėksmingomis diskusijomis, vedančiomis prie šokiruojančių atradimų...  

Dvi valandas trunkančio spektaklio siužetas prikausto žiūrovą pačiu netikėčiausiu metu į dėmesio centrą iškeldamas vis kitas įvykių aplinkybes, o tuo pačiu – ir vyriškas silpnybes, kuriomis pasižymi septyni spektaklio veikėjai – vyrai. Pasikartojantis leitmotyvas spektaklio metu atskleidžia, kad stiprus prigimtinis žmogaus poreikis girtis ir aukštinti savo vyriškumą veda tik prie tapimo gėdingu ir apgailėtinu.

Režisieriaus Olego Šapošnikovo pastatytas spektaklis pasižymi drąsiai ir be cenzūros nagrinėjamomis intymiausiomis temomis, atviromis scenomis ir šokiruojančiomis siužeto linijomis, tad šis pastatymas be išimčių žymimas N-18 ženklu.

Spektaklyje vaidina aktoriai Andrius Bialobžeskis, Algis Ramanauskas, Eimutis Kvoščiauskas, Gytis Ivanauskas, Dalius Skamarakas, Andrius Žiurauskas, Algirdas Gradauskas, Mindaugas Ancevičius. 

„Testosteronas“ pastatytas pagal 2007 metų to paties pavadinimo lenkų dramaturgo Andrzejaus Saramonovicziaus pjesę, iš karto tapusią kultine teatro pjese daugelyje Europos šalių. Šios pjesės pagrindu tais pačiais metais sukurtas kino filmas „Testosteronas“. 

www.dominoteatras.lt