Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Virtualus spektaklis. M (širdelė) Š

Dviejų vienatvių ir vienos bičiulystės istorija
Nuotraukos

Virtualus spektaklis„M (širdelė) Š“

(dviejų vienatvių ir vienos bičiulystės istorija), nuo 6 m.

Kūrybinė pastatymo komanda  - autorius ir režisierius Andrius Žiurauskas, dailininkė Giedrė Brazytė, kompozitorius Olegas Jerochinas, garso efektus kurianti „Aktida“, aktoriai:  Mindaugas Černiauskas, Rokas Lažaunykas, Jolita Ross, Vigita Rudytė scenoje pasakos susipynusias vienišos mergaitės ir  beglobio šuns istorijas. Pagrindiniai spektaklio personažai – suaugusiųjų abejingumą ir vienatvę išgyvenantis vaikas, ir žaisliuku tapęs nulėpausis šunelis, už nepaklusnumą išvežtas į miško gilumą.  Šilumos, supratimo ir atjautos  paieškos padeda pastatymo veikėjams atrasti vienam kitą ir išgyventi šaltame, abejingame ir racionaliame pasaulyje.
Nevengdami scenoje probleminių, skausmingų, tačiau itin aktualių temų, spektaklio  kūrėjai kvies vaikus ir suaugusiuosius kalbėtis apie pagarbą gyvybei, atjautą, dėmesingumą, ir tarpusavio santykius, apie gebėjimą mylėti ir prisiimti atsakomybę.

Aktyvavus nuorodą, spektaklį galėsite peržiūrėti per  24 val.   

Informacija apie bilietus

www.kaunoleles.lt

Kur ir kada?
. Data Pradžia
Internete 2021-02-28 14:00
KITI RENGINIAI
Samurajaus kelionė po europietiškų vertybių labirintus
Kviečiame vaikus kartu su mitiniu herojumi milžinu Kerniumi sukurti legendinių Lietuvos vietovių žemėlapį, po kurį bus galima pakeliauti ne tik teatro scenoje, bet ir vėliau, drauge su tėveliais lankant savo kraštą!