Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

J.P.Montojos vizitas atnešė sėkmę lietuviams Italijoje

Pasaulio Mini Rok kartingo čempionatui besiruošiantys dvylikamečiai Lietuvos lenktynininkai Gustas Grinbergas ir Danielius Vavilovas sekmadienį triumfavo South Garda Karting Trophy lenktynėse Italijoje. G.Grinbergas iškovojo nugalėtojo taurę, o D.Vavilovas džiaugėsi sidabru.

Penktadienį sėkminga kvalifikacija prasidėjusios lenktynės, šeštadienį vykusiuose atrankos važiavimuose buvo pasisukusios prasta linkme. Gusto variklio gedimas ir Danieliaus avarija viename iš važiavimų buvo beveik atėmusios viltis kovoti dėl aukščiausių pozicijų. Bet „Formulės 1“ žvaigždės J.P.Montojos apsilankymas lietuvių komandos paviljone vėl gražino sėkmę. Pasidomėjęs mūsų lenktynininkų pasiekimais, papasakojęs apie savo sūnaus kylančią karjerą Amerikoje, lenktynių žvaigždė palinkėjo pergalės Gustui ir Danieliui South Garda Karting Trophy lenktynių finale.

8 ratų lenktynėse Lietuvos sportininkai pakilo į 30 lenktynininkų būrio priekį. Likus dviems ratams iki finišo lyderiu tapo Gustas, o Danielius priešpaskutiniame trasos posūkyje sugebėjo apklenkti net tris varžovus ir kirsti finišo liniją iškart paskui komandos draugą.a

Šia savaitę lenktynininkų lauks įtemptos treniruotės, jau ketvirtadienį prasidės Pasaulio čempionato lenktynės, kuriose dalyvauja net 138 sportininkai iš viso pasaulio.

 

Jaunuosius „Columbia Racing by WTR“  lenktynininkus remia Olimpinė loterija „Perlas“, VĮ „Oro navigacija“, UAB „Himėja“, Tarptautiniai Lietuvos oro uostai, „Columbia“, UAB „Mototoja“ ir „Pro Diax“.