Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Išsiilgę poilsio be ribojimų, saulės, mėlynos jūros žmonės traukia ne tik į Tenerifę, Meksiką ar Maldyvus, bet ir į Egiptą, tapusį šviežiausiu traukos epicentru.
Kauno centre, Maironio gatvėje, vietos ir užsienio svečiams duris atvėrė pirmasis Baltijos šalyse „Moxy“ viešbutis, priklausantis tarptautiniam tinklui „Marriott“.
Karantino metu dauguma viešbučių Lietuvoje bei svetur buvo uždaryti ir laukia ribojimų pabaigos bei sugrįžtančių užsienio ir vietos svečių.
Svarstydamas, kur gyventi, jaunas žmogus dažnai renkasi tarp trijų didžiųjų miestų.
Straipsniai
Praktiniai patarimai
Kaimo turizmas vertinamas tiek ramių poilsiautojų, tiek pramogų išsiilgusių turistų, be to, čia itin dažnai švenčiamos vestuvės, jubiliejai, krikštynos ir kitokio pobūdžio šventės
Birštono kurorto šventė „Žydinčio miesto ritmu“ savaitgalį sukvietė daugiau kaip 80 tūkst. žmonių
Kad vasaros malonumai nesibaigtų vasarą, Dievas sukūrė Sardiniją...
Kol lietuviai suka galvas, kaip pritraukti daugiau investicijų į šalies turizmą
Mūsų dienomis, stiprėjant šeimos vertybėms, stengiamasi kuo daugiau laiko praleisti su vaikais.
Es­ti­ja, ku­rio­je žie­mą tem­pe­ra­tū­ra nu­krin­ta iki -40,0 °C, o jū­rą su­kaus­to pu­sės me­tro sto­rio le­das, tam­pa pa­na­ši į le­do rū­mus.
Išsiųskite užklausą apie Jus dominančias prekes ar paslaugas mūsų katalogo įmonėms ir gaukite Jums palankiausią pasiūlymą.
Japonų geležinkelio bendrovė "JR Kyushu" pagamino prašmatnų kruizinį traukinį "Septynios žvaigždės" ("Seven Stars"), kuris kainavo 3 mlrd. jenų (apie 31 mln. JAV dolerių).
Vadovaujantis 270 unifikuotos Europos klasifikacijos kriterijais, viešbučiui „Kempinski Hotel Cathedral Square“ suteikta 5* Plius, viešbučiui „Artis“ – 4* kategorija