Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Naujasis „The V SPA“ šalia Vilniaus pavers sostinę kurortu

Arčiausiai Vilniaus tarptautinio oro uosto esantis „The V SPA“ pretenduos paversti šalies sostinę rimta alternatyva Druskininkams ir Birštonui.
Nuotraukos

2019.12.11.

Netrukus po Naujųjų metų, sausio 29-ąją dieną, „Vilnius Grand Resort“ viešbučio teritorijoje duris atvers naujas 7500 kvadratinių metrų ploto „The V SPA“ centras. Tokiu būdu „Vilnius Grand Resort“ taps pirmuoju visas SPA procedūras, sporto, grožio ir sveikatinimo paslaugas teikiančių kurortiniu viešbučiu Vilniaus apskrityje. Arčiausiai Vilniaus tarptautinio oro uosto esantis „The V SPA“ pretenduos paversti šalies sostinę rimta alternatyva Druskininkams ir Birštonui.

„Naujasis „The V SPA“ centras įkurtas gamtos ir ežerų apsuptyje, tačiau didžiausias privalumas yra ranka pasiekiamas Vilnius, kurio gyventojams nuo šiol nebus būtina toli važiuoti iki artimiausio kurorto, o svečiams iš kitų šalių ir miestų atsiras galimybė praleisti turiningą poilsį – kartu su SPA procedūromis taip pat aplankyti ir sostinės senamiestį, renginius, verslo bei pramogų centrus. Tai bus pirmasis bandymas apjungti SPA ir sveikatinimo turizmą kartu su kultūrine ir pažintine programa Lietuvos sostinėje Vilniuje“, – teigia „Vilnius Grand Resort“ pardavimų ir marketingo direktorius Albert Zinevič .

Į sausį 29 d. atidaromą „The V SPA“ investuota suma siekia daugiau nei 12 mln. eurų, įskaitant statybų, apdailos, įrengimo kaštus ir visą moderniausią paslaugų įrangą. Pusę šios sumos iš savo lėšų investavo viso „Vilon City“ komplekso savininkas ir įkūrėjas B. Brahmsas, lietuvių kilmės verslininkas iš Londono, kitą dalį investicijų padengė bankas. Planuojama, kad investicijos atsipirks per ateinančius dešimt metų.

„Naujasis SPA gerokai išplės viešbučio klientų ratą. Tikimės, kad didžioji dalis klientų atvyks iš kitų miestų ir apsistos su apgyvendinimu, tuo tarpu vilniečiams pasiūlysime naują alternatyvą vienos dienos išvykai. Prognozuojame, kad 60 proc. klientų sudarys Lietuvos gyventojai, o 40 proc. – užsienio svečiai iš kaimyninių šalių ir Europos“ , – teigia „Vilnius Grand Resort“ pardavimų ir marketingo direktorius Albert Zinevič.

Naujasis SPA apjungs keturias sveikatinimo paslaugų grupes: sportą, vandens procedūras, grožio ir sveikatinimo paslaugas. „The V SPA“ centre veiks dvi skirtingos baseinų zonos, 6 pirtys, 24 procedūrų kambariai, sveiko maisto japoniškas restoranas ir baras, sporto klubas ir 48 papildomi nauji viešbučio kambariai, atitinkantys tarptautinį penkių žvaigždučių standartą. Vienu metu „The V SPA“ centro paslaugomis naudotis galės iki 100 žmonių.

„The V SPA“ suprojektavo lietuvių architektų komanda „Ponama“. Visi pagrindiniai pastato įrengimo darbai šiuo metu jau yra baigti, oficiali atidarymo data numatyta 2020 metų sausio 29 dieną. Tiesa, jau nuo gruodžio 16 d., artėjant šventėms, galima bus įsigyti naujojo centro paslaugų dovanų kuponus.

 „Veiklų įvairovė ir modernumas įpareigojo rasti tinkamą erdvės raišką, kurioje pagrindinis dėmesys būtų skiriamas žmogui ir jo savijautai. Be to, kurdami projektą galvojome kompleksiškai, kad vystant visą teritoriją būtų išlaikytas derantis medžiagiškumas, dominuojanti natūralių spalvų paletė“, – teigia viena iš komandos architektų Natalija Baran.

Be naujojo „The V SPA“ centro 280 ha ploto „Vilon City“ teritorijoje yra įsikūręs vienas pirmųjų sostinėje „Vilnius Grand Resort“ viešbutis, golfo aikštynas ir klubas, restoranai, suplanuota tūkstantis gyvenamųjų būstų, iš kurių dalis jau yra pastatyta ir apgyvendinta. Šių namų gyventojai SPA paslaugomis naudojasi išskirtinėmis sąlygomis.