Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Pilnavertės atostogos Palangoje. Ką nuveikti?

Šiltuoju metų laiku dažnas Palangą renkasi kaip pagrindinę savo atostogų kryptį. Ką naudingo ir įdomaus galima pamatyti ir nuveikti Palangoje ne sezono metu?
Nuotraukos

2019.02.27.

Šiltuoju metų laiku dažnas Palangą renkasi kaip pagrindinę savo atostogų kryptį. Puikus oras, gaivi Baltijos jūra, šurmuliuojanti Basanavičiaus gatvė kviečia ir pasilinksminti, ir ramiai praleisti laiką besimėgaujant saule. Vis dėlto kartais norisi ne tik tingiai ilsėtis, bet ir turiningai, aktyviai praleisti laiką – ir ne tik šiltuoju metų laiku. Kokybiškas apgyvendinimas Palangoje, skanus maistas, įvairios lankytinos vietos ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdai pajūryje žiemą, ankstyvą pavasarį gali patenkinti įvairaus amžiaus poilsiautojų poreikius. Taigi, ką naudingo ir įdomaus galima pamatyti ir nuveikti Palangoje ne sezono metu?

Palangos koncertų salė

2015 metais atnaujinta Palangos koncertų salė kviečia lankytojus laiką praleisti mėgaujantis kultūriniais renginiais. Ši vieta visais metų laikais poilsiautojus stebina šiuolaikiška garso technika ir akustika. Poilsiautojai kviečiami pasigėrėti įvairių žanrų atlikėjų kuriama muzika. Čia netrūksta pasirinkimų nei jauniems žmonėms, šeimoms su vaikais, nei senjorams.

Palangoje apsistojusiems poilsiautojams neturėtų kilti problemų pasiekiant Palangos koncertų salę – ji įsikūrusi Vytauto g. Jei aktualus apgyvendinimas Palangoje, netoliese lengva tuo pasirūpinti – čia svečių laukia daugybė apartamentų.

Gintaro muziejus

Palangos gintaro muziejus yra vienas lankomiausių muziejų Lietuvoje. Įkurtas dar 1963 m. grafo Tiškevičiaus dvaro rūmuose, šis istorinis muziejus suteikia galimybę pamatyti unikalią gintaro inkliuzų kolekciją ir sužinoti daug įdomių faktų. Be to, muziejaus interjeras lankytojus stebina prabanga ir aristokratiška atmosfera, o lankytojai papildomai supažindinami su rūmų istorija, grafų Tiškevičių gyvenimu.

Pasivaikščiojimas pajūriu

Jei manote, kad tai – pernelyg pasyvi veikla, klystate. Iš tiesų net ilgesnis pasivaikščiojimas smėlėta pakrante priverčia kojų raumenis gerokai padirbėti. Jei norite užduotį pasunkinti, drąsiai naudokite šiaurietiško ėjimo lazdas ar sėskite ant dviračio ir keliaukite grįstais takais. Tokia pramoga ypač tinka keliaujantiems su šeima ar antrąja puse. Šiuo atveju verta pasimėgauti dar viena idėja: smagia fotosesija. Juk apgyvendinimas Palangoje gali tapti puikiu motyvu pasidaryti daugiau nuotraukų. Surengę fotosesiją pačiame pajūryje ar prie žinomiausių miesto objektų neabejotinai džiaugsitės spalvingesniais, ryškesniais prisiminimais.

Mėgavimasis SPA procedūromis

Kai oro temperatūra lauke nedžiugina, įvairūs sveikatos centrai ir SPA procedūros neabejotinai vilioja. Palangoje besilankantys žmonės gali pasimėgauti ir atgauti jėgas besilepindami gydomosiomis, atpalaiduojamosiomis, gražinamosiomis procedūromis. Šis kurortas jau seniai traukia poilsiautojus dėl jodu prisotinto oro, mineralinio vandens gręžinių ir sveikatą puoselėjančių programų. Ieškantiems vietos, kur galima ne tik apsistoti, bet ir pasimėgauti įvairiomis SPA procedūromis, verta paieškoms skirti laiko. Šiandien apgyvendinimas Palangoje dažnai papildomas čia pat, viešbutyje ar apartamentų komplekse esančių sveikatos ir grožio centrų siūlomomis procedūromis.

Iliuzijų namas „Eureka“

Poilsiautojams ir turistams, ieškantiems pramogų ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų, iliuzijų namas „Eureka“ gali būti puikus sprendimas. Šis namas dažnai sudomina ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Čia kiekvienas suras ką veikti – name „Eureka“ lankytojai gali patys pasigaminti plaukiojančią medūzą, atlikti įvairius eksperimentus, užsiimti magija ar pamatyti įvairių eksponatų. Šis muziejus skiriasi nuo kitų, nes čia galima ne tik pamatyti įdomybių, bet ir patiems sudalyvauti įvairiose veiklose.

Olando kepurė

Atidžiai pasirinktas apgyvendinimas Palangoje gali tapti geru sprendimu planuojantiems aplankyti ne tik šiame kurorte esančius objektus. Olando kepurė nėra Palangoje, tačiau poilsiautojams, turintiems galimybių keliauti toliau ir ieškantiems veiklos visame pajūryje, vertėtų būtinai aplankyti šią vietą. Olando kepurė – tai 24,4 metrų aukščio moreninis gūbrys, susidaręs Baltijos jūros ledynui atsitraukiant.

Šis skardis vadinamas Olando kepure dėl savo panašumo į olandišką kepurę (kai į darinį žiūrima iš jūros pusės). Nuo skardžio atsiveria įspūdingas reginys, kurį verta pamatyti ne tik vasarą, bet ir žiemą, pavasarį ar rudenį.

Vaizdas iš aukštumų

Vienas nepelnytai pamirštamų objektų – Palangos apžvalgos bokštas. Tikslumo dėlei reikia pasakyti, kad tai ne visai apžvalgos bokštas – galimybę apžiūrėti kurortą iš aukštybių suteikia šio pajūrio miesto bažnyčios vadovybė. Neabejokite, vaizdas tikrai paliks įspūdžių.

Šiuolaikiškas apgyvendinimas Palangoje – įvairiems poreikiams patenkinti

Patikimos, miesto centre įsikūrusios nakvynės vietos pasirinkimas gali prisidėti prie teigiamų įspūdžių. Juk kokybiškas poilsis prieš ir po aktyvios, turiningos dienos – tiesiog būtinas. Palangoje esantys apartamentų kompleksai, kitokie apgyvendinimo centrai puikiai pritaikyti tiek norintiems tiesiog ramiai pailsėti, atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, tiek trokštantiems naujų potyrių, išmėginti įvairias pramogas. Jaukūs, modernūs kambariai, čia pat esantys išskirtiniai restoranai, SPA procedūros – tai, kas padeda ypatingomis paversti net ir kelias poilsiui skirtas dienas.

Paminėtos lankytinos vietos ir veiklos yra tik nedidelė dalis to, ką Palanga gali pasiūlyti aktyviems ir drąsiems poilsiautojams. Tad šiame kurorte išties verta apsilankyti tiek šiltuoju metų laiku, tiek ir lietingomis ar vėsiomis žiemos, pavasario dienomis.