Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

15 įdomiausių Jungtinės Karalystės viešbučių

Skaitytojų dėmesiui pateikiame 15 įdomiausių ir keisčiausių Jungtinės Karalystės viešbučių
Nuotraukos

 

 

 

 

 

Skaitytojų dėmesiui pateikiame 15 įdomiausių ir keisčiausių Jungtinės Karalystės viešbučių. 
 

1. No Man's Fort“. Šis dirbtinėje saloje XIX a. pastatytas fortas po renovacijos tapo prabangiu viešbučiu. Fortas buvo pastatytas  tarp 1867 m. ir 1880 m. tuometinio Jungtinės Karalystės premjero Henry John Temple Palmerston'o pageidavimu. Fortas buvo skirtas Portsmouth'o gynybai nuo Prancūzijos imperatoriaus Napoleon'o III puolimo, kuris taip ir neįvyko. 

 2. „The Old Railway Station“. Buvusi Pertworth'o geležinkelio stotis šiuo metu yra viešbutis, kuriame galima ne tik apsistoti, tačiau ir pernakvoti restauruotame vagone.


3. „Malmaison Oxford“. Šis Okxford'e esantis karalienės Viktorijos laikų kalėjimas dabar paverstas prabangiu viešbučiu, o vienas viešbučio sparnas yra skirtas vestuvių šventimui.


4.  „The Witchery by the Castle“. Edinburgh'e esantis viešbutis pasižymi gotikiniu pilies interjeru, o puošnūs svečių kambariai patiks prabangą vertinantiems žmonėms. 


5.  „Chewton Glen“. Hampshir'e esantis prabangus viešbutis savo svečius nustebins ne tik SPA paslaugomis, įvairiomis sporto pramogomis (tenisu, golfu, šaudymu į skraidančius taikinius ir kitomis) bet ir moderniais medžiuose esančiais nameliais, kuriuose įrengti svečių kambariai.  


6.  „Star Castle. Šis žvaigždės formos viešbutis įsikūręs Silio salose (angl. Isles of Scilly) buvo pastatytas dar 1593 metais. Kažkada tai buvo saugiausias Jungtinės Karalystės kalėjimas, na o dabar  –  vienos šeimos valdomas 8 kambarių žavus viešbutis (viešbučio požemiuose dabar įrengtas baras).


7.  „The Egyptian House“. Penzance esantis namas yra vienas iš retų statinių, kurie buvo madingi po Prancūzijos imperatoriaus Napoleono žygio į Egiptą 1798 metais. Name yra trys butai, kuriuos galima rezervuoti.   


8.  „The Pineapple“. Dunmore esantis įžymusis „Ananasas“ buvo pastatytas XVIII a. kaip 4-ojo Dunmore'o grafo vasaros rezidencija. 

9.  „House in the Clouds“. Thorpeness'e esantis neįprastos išvaizdos viešbutis gali pasiūlyti savo svečiams penkis miegamuosius kambarius ir fantastišką vaizdą, atsiveriantį iš paskutiniame viešbučio aukšte esančio kambario.  


10.  „Fort Clonque“. Alderney esantis fortas buvo pastatytas siekiant apginti Normandijos salas (angl. Channel Islands) nuo prancūzų invazijos. Šiuo metu viešbutyje gali apsistoti iki 13 žmonių. 


11.  „Cley Windmill. Šis Holt'e esantis istorinys statinys buvo pastatytas XVIII a. kaip malūnas, o nuo 1921 m. tapo viešbučiu. 


12.  „Appleton Water Tower“. Šis Sandringham'e esantis viešbutis karalienės Viktorijos laikais atliko vandens bokšto funkcijas. Viešbučio svečiai gali grožėtis fantastiškais vaizdais, atsiveriančiais nuo viešbučio terasos.  


13.  „La Corbière Radio Tower“. Šį Jersey esantį bokštą II Pasaulinio karo metais surentė nacistinė Vokietija, kaip gynybinės sistemos dalį.  


14.  „Cove Park“. Cove esančio viešbučio svečiai gali mėgautis juos supančia 50 akrų (20 hektarų) laukine gamta bei kalvotu kraštovaizdžiu. Kai kurie svečių kambariai yra įrengti plieniniuose konteineriuose.  


15.  The House in the Sea. Ant aukštos, vandenyje esančios uolos įsikūrusiame viešbutyje vienu metu gali apsistoti iki 6 svečių. Viešbutis yra Newquay.