Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Bernvakario idėjos ir nepamirštamos pramogos

Net 87 % vaikinų paskutinę viengungio dieną organizuoja savarankiškai ir idėjų ieško internete, tad pateiksime Jums keletą bernvakario pramogų idėjų, kurios nušvies Jūsų renginį puikiomis nuotaikomis.
Nuotraukos

2019.08.22.

Bernvakaris – tai simbolinis geriausio draugo išlydėjimas iš viengungių draugijos, o šį įvykį, be abejonės, reikia deramai paminėti. Net 87 % vaikinų paskutinę viengungio dieną organizuoja savarankiškai ir idėjų ieško internete, tad pateiksime Jums keletą bernvakario pramogų idėjų, kurios nušvies Jūsų renginį puikiomis nuotaikomis.

Bernvakario idėjos

Organizuojant bernvakarė, kyla klausima – ką veikt tą didžiąją būsimo jaunikio dieną? Alkoholis, kazino ir striptizo šokėjos yra tipinis derinys bernvakariui ir tikriausiai pirmosios asociacijos, kurios iškyla pagalvojus apie jį. Jūsų pasirinkimo laisvė ir teisė, ką norite tądien veikti, tačiau pateiksime Jums dar keletą idėjų, įsimintinesniam bernvakariui.

1. Bernvakario priesaika

Jaunojo priesaika vainikuoja oficialiąją bernvakario dalį, tad tai būtinas atributas! Tai paktas, kuris sudaromas tarp jaunojo ir jo draugų. Išsirinkite tą, kuri labiausiai atitinka būsimąjį vyrą. Tačiau atminkite, rengdami priesaiką nepamirškite to, ką mėgsta ir gerbia jaunasis. Pavyzdžiui, jei jam kokti mintis apie neištikimybę net juoko forma – neįtraukite punktų apie kaimynę ar blondinę. Neįžeidinėkite būsimosios nuotakos ir nedarykite panašių klaidų, kurios gali kainuoti ne itin smagią vakaro baigti. Svarbiausia, kad jaunikis suprastų – viskas pateikiama su humoru. Tačiau rinkitės ar modeliuokite priesaiką galvodami apie jaunąjį, kaip apie žmogų, kurį seniai pažįstate ir žinote kas jam priimtina, o kas ne.

2. Dovana jaunikiui

Dažnai draugai vestuvių proga nori įteikti linksmą dovaną jaunikiui, kurią jis galėtų pasilikti prisiminimui. Štai keletas bernvakario dovanų idėjų:

 

 1.  Linksmi marškinėliai
 2. Pripučiama sekso lėlė
 3.  Antistresinis kamuolius vyrams – krūties formos
 4. Kama Sutros knyga
 5. Vyriški stringai iš saldainių
 6. Linksmas bokalas
 7. Laikrodis
 8. Kažkas susijusio su jaunikio hobiu    

3. Bernvakario žaidimai

Nei vienas bernvakaris neapsieina be linksmų žaidimų. Tad štai keletas rekomendacijų:

  • Už tai ir pakelkim

Bernvakario metu, matyt, tikrai ne kartą bus minimas žodis vestuvės ar jaunoji. Pasirinkite šiuos ar kokius kitus žodžius ir paverskite juos uždraustais vakaro metu. Tarkime, tas, kuris ištars žodį vestuvės, turės išgerti stikliuką. Ir taip visą vakarą, be išlygų.

  • Moters lobis

Šio žaidimo esmė – pažiūrėti ir smagiai pasijuokti iš to, kaip jaunasis nepažįsta moteriškų dalykų, kuriais kiekvieną dieną naudojasi jo būsimoji žmona. Su merginų pagalba nupirkite įvairiausių moteriškų dalykų – lūpdažių, antakių dažų, tušų, apatinių ir panašiai. Užduotis: jaunikis užrištomis akimis traukia kiekvieną iš daiktų, jį įvardina ir paaiškina, kam yra jis skirtas. Šie daiktai gali likti kaip dovana būsimajai žmonai – kyšis už tai, jei netyčia bernvakaris bus itin audringas.

Bernvakario pramogos

Renkant pramogas bernvakariui, visų pirma reikėtų atsižvelgti į jaunikio būdą bei daugelio dalyvių pomėgius. Vis dėlto ši šventė turi būti įdomi ir linksma visiems!

Išgyvenimo drama sovietinieme bunkeryje, patiks kiekvienam drąsuoliui. 25 km nuo Vilniaus, 6 metrai po žeme, ir Jūsų kompanija – jau 1984-ųjų SSSR. Atvykusius į Nacionalinės premijos laureato Jono Vaitkaus režisuotą spektaklį „1984. Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“ pasitiks sargyba su šunimis. Atsisveikinus su savo daiktais, valiuta, fotoaparatais ir mobiliaisiais telefonais, apsirengus sovietinėmis šimtasiūlėmis, iš karto panyrama į įtampos ir socialinių keistenybių pilną SSRS piliečio gyvenimą.

Tamsūs labirintai, 1984-ųjų televizijos laidos ir parduotuvės, tardymai KGB kabinete, SSRS himno pamoka, dujokaukės dėvėjimo pratybos, šokiai pagal tų laikų muziką ir sovietiniai pietūs... Po šio interaktyvaus spektaklio kiekvienam dalyviui suteikiamas specialus pažymėjimas ir unikali sovietinių laikų dovana.

Viena populiariausių bernvakario pramogų – šratasvydis. Tai aktyvi pramoga, kurioje naudojamos tikrų ginklų kopijos, šaudančios plastikiniais 6 mm šratais. Šis žaidimas – realių karinių veiksmų simuliatorius, kurio pagrindinis tikslas – bendruomeniškumas, komandos formavimas ir karinio pobūdžio užduočių vykdymas. Čia išryškėja visos užslėptos žmogaus savybės ir mokėjimas priimti savo sprendimus, bet ir už komandos draugus.

Na, o pabaigai, puikiai tiks ekskursija „Alaus kelias“. Aludarystė Lietuvoje žinoma nuo XI a. Alus buvo vartojamas sveikatos tikslais ir net per ritualus! Ekskursijos metu dalyviai sužinos, kaip kitaip vadinamas šis gėrimas, kokios jo savybės naudingos sveikatai, grožiui ir apsilankys 3 išskirtiniuose baruose. Pabuvos alaus varykloje, apžiūrės gaminimo įrangą, paragaus 7 ypatingas gyvo alaus rūšis, išgirs įdomių faktų ir intriguojančių istorijų.

Daugiau skaitykite straipsnyje apie bernvakario idėjas ir pramogas.