Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Šiandien rinkoje esantys išmanieji laikrodžiai yra jau tiek pažengę į priekį, kad ne tik galėtų nustebinti savo funkcionalumu ne prasčiau už Bondo filmus, bet taptų net puikiu įkvėpimu būsimiems agento nuotykiams.
Kepurės svarbios ne tik dėl to, kad suteikia apsaugą nuo įvairių gamtos reiškinių: saulės, vėjo ar šalčio, bet dažnai gelbsti ir nuo prastai atrodančių plaukų dienos.
Avalynės madoje vyksta tikras perversmas
Niujorko mados savaitės metu buvo pripažinta lietuvių kūrėja Grėtė Švėgždaitė – vakar Niujorko mados savaitei buvo pristatytas šilkinių aksesuarų prekės ženklas „GRETES.SHOP“.
Straipsniai
Ne paslaptis, kad po gimdymo moters kūnas pasikeičia ir tikėtis, kad gimus vaikučiui, idealios formos sugrįš per kelias savaites – tiesiog nerealu
Gaivus, skanus tortukas Kalėdoms!
Pasibaigus Antrajam pasauliniam karui kariniai garderobo motyvai buvo vertinami kaip aktyvios pilietinės pozicijos demonstravimas.
Lietuvių apranga labai panaši į žurnalų herojų stilių – daugelis atrodo taip, ką mato prieinamuose leidiniuose
Jei nuspręsite tėvus nudžiuginti bendra dovana, tai turėsite labai platų pasirinkimo asortimentą
Pirmą kartą Lietuvai tapytoja, portretistė, rūbų dizainerė Grytė Pintukaitė pristatė suknelių kolekciją
Ruduo įsiveržė į mūsų gyvenimus, prasidėję šalčiai verčia susirasti šiltesnius batus ir megztukus. Tačiau nė viena stilinga moteris neišdrįs rengtis bet kuo, kas pakliūva po ranka.
Galvos skausmas „neturiu kuo apsirengti“ dažnai sprendžiamas nauju apsipirkimu
Meną kiekvienas supranta skirtingai, tačiau bene daugiausiai nesuprantančių jo atsiranda, kai parodomas modernaus meno pavyzdys
Hamakai yra Centrinės Amerikos gyventojų išradimas