Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

10 ir mielų, ir naudingų dovanų Šv. Valentino dienos proga

Artėjanti Šv. Valentino diena primena, kad laikas pradėti galvoti apie tai, kaip nustebinsite savo antrąją pusę. Nieko nėra geriau nei išvysti mylimo žmogaus šypseną veide žinant, kad tai yra Jūsų nuopelnas.
Nuotraukos

2019.02.08.

Artėjanti Šv. Valentino diena primena, kad laikas pradėti galvoti apie tai, kaip nustebinsite savo antrąją pusę. Nieko nėra geriau nei išvysti mylimo žmogaus šypseną veide žinant, kad tai yra Jūsų nuopelnas. Reikšmingos dovanos nebūtinai turi būti brangios. Visai nesvarbu, ar tai termo puodeliai kavos mėgėjui, ar peilių rinkinys kylančiai kulinarijos žvaigždei. Šiame straipsnyje aptarsime, į ką vertėtų atsižvelgti norint padovanoti prasmingą ir praktišką dovaną bei pateiksime kelias idėjas.

Praktiškumas svarbiau nei kaina

Šv. Valentino dienos proga dovanoti banalų daiktą būtų didžiulė klaida. Jei žmogus Jums išties svarbus, dovanokite ne tik daiktą, bet ir emociją. Tad vienas svarbiausių kausimų, kurį galite sau užduoti prieš pirkdami dovaną antrajai pusei – kodėl aš tai dovanoju?

Teiginys, kad dovana mylimam žmogui savo kaina tiesiogiai atspindi jausmus, yra be galo ydingas. Ko gero, daugelis pritartų, jog funkcionalios ir praktiškos dovanos, tokios kaip kavos aparatai, termo puodeliai ar paprasti puodeliai su atvaizdu yra labai mielos, džiuginančios, o jų kaina – išties prieinama.

Jūs savo išrinktąjį ar išrinktąją turėtumėte pažinoti geriau nei bet kas kitas. Todėl skirkite dėmesio jų poreikiams, pomėgiams. Neretai žmonės ir patys užsimena, ko jiems trūksta ir ko norėtų dovanų. Atsižvelgę į lūkesčius, būsite tikri, kad daiktas bus noriai naudojamas ir iš tiesų kels gerus prisiminimus.

Idėjos dovanai

Dovanų idėjų gali būti šimtai. Jei visgi sunku pasirinkti, nesate tikri, ko nori antroji pusė, galite pasinaudoti mūsų sudarytu sąrašu.

1. Termo puodeliai

Tai – ypatingai praktiška, naudinga dovana nuolat skubančiam ar keliaujančiam žmogui. Nesvarbu, ar toks puodelis bus naudojamas namuose, ar darbe, ar kelionių metu – jis neabejotinai pravers daugelyje situacijų.

Nepamirškite skirti dėmesio dovanos dizainui. Šilumą išlaikantys puodeliai gali būti margi ir vienspalviai, su dangteliu ar atviri. Be to, skiriasi gamybos medžiagos. Vėlgi, atsižvelkite į antrosios pusės pomėgius – pavyzdžiui, besidomintiems ekologija galite padovanoti termo puodelį, pagamintą iš bambukų pluošto. Dar viena idėja – padovanoti du puodelius ir kavos ar arbatos, taip rūpestingai pasiruošiant jaukioms akimirkoms dviese.

2. Puodelis su atvaizdu

Puodelis itin tinka, jei pradėjote kurti santykius visai neseniai. Suteikite dovanai unikalumo, savitumo – pasirinkite mylimojo ar mylimosios stilių atitinkantį puodelį, papuoškite jį užrašu, palinkėjimu ar tiesiog miela judviejų nuotrauka.

3. Namų kvapai

Pasirūpinkite, jog mylimas žmogus visuomet grįžtų į namus, kuriuose jį pasitinka malonūs aromatai. Ši dovana gali būti ir pagrindinė, ir dalimi staigmenos. Mokslininkai teigia, kad kvapų atmintis yra ypatingai stipri, tad tikėtina, kad toks namų aksesuaras primins apie šiųmetę Šv. Valentino dieną dar ilgai.

4. Stiklinė gertuvė

Panašiai, kaip ir termo puodeliai, stiklinės gertuvės praverčia ne tik namuose. Tai ypatingai gera dovana, jei antroji pusė mėgsta laiką leisti aktyviai, mielai leidžiasi į žygius, ilgus pasivaikščiojimus, sportuoja.

5. Fondiu reikmenys

Tai – šauni dovana smaližiams ir gurmanams. Fondiu gali būti pritaikyti ir sūriui, ir šokoladui. Galite padovanoti ne tik pačius indus, įrankius, bet ir reikiamus produktus jaukiam, romantiškam vakarui. Tik įsivaizduokite: gardžios, sultingos šokoladu aplietos braškės arba aromatingos daržovės, jūros gėrybės, glostomos sūrio glajaus... Kas šiam vakarui gali būti geresnio?

6. Mėgstami kepiniai

Pademonstruokite savo antrajai pusei, ką sugebate virtuvėje. Paruoškite staigmeną pasinaudoję įvairiomis formelėmis keksiukams bei pyragams. Nedrąsu? Tuomet tiesiog padovanokite šių reikmenų savo antrajai pusei. Dovaną galite papildyti ir specialiomis popierinėmis keksiukų formelėmis, virtuvės tekstile.

7. Kavos aparatas

Tai – dovana, leidžianti labiau mėgautis kiekvienu rytu. Rinkdami aparatą atsižvelkite į tai, kaip dažnai Jūsų antroji pusė geria kavą, kokią ją mėgsta – ar tik stiprų espresą, ar ir latę, kapučiną, kitus kavos gėrimus. Beje, šią dovaną gali puikiai papildyti paprasti ar termo puodeliai.

8. Nuotraukos rėmeliuose

Papuoškite mylimo žmogaus namus stilingai įrėmintomis judviejų nuotraukomis. Sukurkite prisiminimų kampelį, į kurį pažvelgus kaipmat užplūstų prisiminimai apie kartu nuostabiai praleistą laiką. Rinkdamiesi rėmelius taip pat nepamirškite įvertinti namų interjero. Apsvarstykite, ar geriau dovanoti kelis skirtingus rėmelius, ar vieną.

9. Pakabukas

Pakabukai nebūtinai turi būti auksiniai ar sidabriniai. Skirtingų metalų, porceliano dirbiniai – taip pat įspūdinga dovana. Pakabukai gali žavėti ir forma, dydžiu, ir menišku atvaizdu.

10. Vaza su gėlėmis

Įsivaizduokite, kaip mylimoji nudžiugtų gavusi ir gėlių, ir išskirtinį indą joms pamerkti. Tai – taip pat praktiška dovana, leidžianti namus nuolat puošti natūraliomis gamtos spalvomis bei kvapais.

Mylimo žmogaus charakteris, pomėgiai, pasaulėžiūra ir poreikiai – tai patikimiausi kriterijai, padedantys atrasti ne tik mielą, bet ir naudingą dovaną. Visgi nepamirškite ir dovanos įteikimo būdo. Termo puodeliai, kavos aparatas, pakabukas ar tiesiog jaukus namų aromatas – viskas teiks dar daugiau džiaugsmo, jei atspindės nuoširdų rūpestingumą ir bus įteikti apgalvojus net menkiausias detales. Laiko dar yra, tad pasistenkite: juk Šv. Valentino dienos esmė ir yra tikriausių jausmų demonstravimas.